Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Izgleda su otpočeti pregovori sa Hojlundom iz Atalante. 
Maunt i dalje najrealnija opcija za srednji red. 
 

Totte vija Raju iz Brentforda, pominje se oko 40mil£.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Izgleda su otpočeti pregovori sa Hojlundom iz Atalante. 
Maunt i dalje najrealnija opcija za srednji red. 
 

Totte vija Raju iz Brentforda, pominje se oko 40mil£.

Iskreno se nadam da ce La Dea zadrzati Hojlunda jos neko vreme. Jedan od onih igraca koje sam zavoleo na prvo gledanje. Neverovatna brzina, izuzetna snaga za te godine i igra ledjima ka golu, solidna tehnika, borben i hrabar. Imao bi i bolju sezonu da Gasperini nije zbog starih zasluga stavio Zapatu (po oporavku) u prvih jedanaest a Danca premestio na klupu (do nove povrede Zapate pred kraj), sto je kostalo i tim par vaznih bodova a Hojlunda blagog pada forme.

Link to comment
1 hour ago, mrdja said:

Iskreno se nadam da ce La Dea zadrzati Hojlunda jos neko vreme. Jedan od onih igraca koje sam zavoleo na prvo gledanje. Neverovatna brzina, izuzetna snaga za te godine i igra ledjima ka golu, solidna tehnika, borben i hrabar. Imao bi i bolju sezonu da Gasperini nije zbog starih zasluga stavio Zapatu (po oporavku) u prvih jedanaest a Danca premestio na klupu (do nove povrede Zapate pred kraj), sto je kostalo i tim par vaznih bodova a Hojlunda blagog pada forme.


Na sve to levonog.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

Opa, Mbape izgleda napusta PSG ovog leta. ima li zainteresovanih na Ostrvu, ili ce Don Florentino da dresi drzavnu kesu?¿

 

 

 

  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Kako li će tek da vas zavole mediji kad švajcarskog Xhaku budete zamenili onim pravim, engleskim! Kad krenu poređenja sa Vierom iz najboljih dana, uh :hail:

 

Dečko mi je oduvek delovao kao da ima onaj arsenalovski profil, tačno je u tim obrisima igrača koji AFC-u nedostaje već sto godina. 

 

Signing of the season leta 2024, kapitenska traka od 2025, i onda podiže pehar liga kupa za četiri, najdalje pet godina, MMW.

 

 

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Arapi su odlučili da pripomognu i braći Arsenalu, navodno bi uzeli Pepea. Ne znam za koju cifru.

 

West Ham bi mogao ostati bez Scam(acce) kojeg bi Roma uzela na posudbu dok se Abraham liječi (ACL-ozljeda).

 

Valverde i Ward-Prowse na meti Liverpoola.

 

Aston Villa je navodno zainteresovana za Maguirea. Emery je poštovalac Glavudže i uzeo bi ga, bar na posudbu. Ne bih se začudio i da Wilf Zaha završi kod njega.

  • +1 1
Link to comment

Zahu zasvrbela glasina o interesovanju PSG-a i zov LŠ pa odjavio Saudijce.

 

Inače sinoćna glasina da je Katar pobedio i da će uskoro biti saopštena odluka je jutros osporena od strane nekih obaveštenih novinara, ništa se ne zna i dalje, pa ni to da li će se ikad i saznati.

Link to comment
14 hours ago, Weenie Pooh said:

Kako li će tek da vas zavole mediji kad švajcarskog Xhaku budete zamenili onim pravim, engleskim! Kad krenu poređenja sa Vierom iz najboljih dana, uh :hail:

 

Dečko mi je oduvek delovao kao da ima onaj arsenalovski profil, tačno je u tim obrisima igrača koji AFC-u nedostaje već sto godina. 

 

Signing of the season leta 2024, kapitenska traka od 2025, i onda podiže pehar liga kupa za četiri, najdalje pet godina, MMW.

 

preuzmi(1).jpg.f076d3c8927f915f6aa8160017830d94.jpg

 

Imamo Pata Ricea kao legendu kluba, sad dovedemo i Declana.

 

Onda Arsenal za video predstavljanja napravi rebus sa slikama Pata, Declana, malog djeteta i legendarnog lijevog beka Thomasa Cruisea.

 

Odgovor je, naravno, "Rice, Rice, Baby - Declan is a Top Gunner!"

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...