Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Kako ide, ste okrenuli?¿

 

Zabili tri, priznali nam dva, promašili još bar dva. Ima još da se igra. Protiv Birminghama 23.februara 2008.godine smo vodili 2-1 i imali igrača više, promašivali zicere da odemo na tri-četiri razlike i ostali bez dva boda.

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

 

Ja kontam šta je sad Ten Hag uradio, a vidim sad na Middleu da je Casemiro dobio crvenu kartu.


3min posle crvneog za Kasemira, koji je prvo pokupio loptu pa onda se zabio u kostobran protivnika, Tejlor ne svira penal na Brunu, jer naravno Bruno je foler, iako je Voker Piters prvo pokupio Bruna pa onda izbio loptu u korner. 
 

Evo sad nema ni penala za štopovanje lopte rukom :rolf:

 

izgoreo mamu ti jebem

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Zabili tri, priznali nam dva, promašili još bar dva. Ima još da se igra. Protiv Birminghama 23.februara 2008.godine smo vodili 2-1 i imali igrača više, promašivali zicere da odemo na tri-četiri razlike i ostali bez dva boda.

Ako budem bio na onom kvizu, gde ima ono, pozovite prijatelja :rolleyes: bem ti sunce, sta sve pamtis.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ako budem bio na onom kvizu, gde ima ono, pozovite prijatelja :rolleyes: bem ti sunce, sta sve pamtis.

 

Pa moram pamtiti, to je bio jedan...hm...bitan rođendan. :blush: 

 

Neki dan supruga i ja kontamo kad sam curicu prvi put vodio u šetnju, a da je curica bila podnošljiva u tome. Pita supruga, sjećaš li se koliko je imala, a ja naglas: "Čekaj, Arsenal je taj dan igrao protiv Aston Ville kod kuće, okrenuo sa igračem manje i dobio 3-2, Emery je još bio trener... Znači, nije još imala godinu i po dana."

  • Wub 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Koliko lose sudjenje imamo. Treba Fergi da zavede red kao pre. Jos se ja cudim kako rutiniramo Betis, a ne mozemo protiv ovih pacera.


Ali ovo oštrenje kurca na Kazemiru zadnjih mesec dana je za udžbenike!

Link to comment

Trossard prvi igrač u historiji PL-a sa hat-trickom asistencija u prvom poluvremenu gostujuće utakmice. OK, manje rogobatno zvuči na engleskom.

 

Opet, i 2007-08 smo dobili Fulham 2-1 kod kuće i 3-0 u gostima tako da ovo moramo privesti kraju.

Link to comment
Koliko lose sudjenje imamo. Treba Fergi da zavede red kao pre. Jos se ja cudim kako rutiniramo Betis, a ne mozemo protiv ovih pacera.
Aham znači u vašim glavama: pravedno suđenje = besramna protekcija kod sudija

Ono je bio čist crveni karton, otvorenim đonom u cevanicu, nula dileme, namera je nebitna.

Saberite se.
  • +1 2
Link to comment
Pa i nije bas. Video sam slicne situacije, koje se rutinski sude bez kartona, protiv nas i to vise puta u toku ove sezone.
Kad igrač dobije krampone u cevanicu? Daj neki primer molim te.

Ako je bilo tako, onda imate standardno suđenje kao i ostali, a problem je u tome što niste naviknuti na to.
Link to comment

Mogla bi sudijska organizacija jednostavno da zabrani Kazemiru učešće u PL do kraja sezone, bilo bi lakše. 
 

Živ nisam dok ne čujem kako nije penal ono “leganje” na loptu i štopovanje levom rukom. 
 

btw juče na Lester-Čelski ovo nije ni žuti

 

 

095EAEBC-0CBE-4D0F-89E1-152D5A04D013.jpeg

Link to comment

Start kojim se ugrozi suparnik je crveni karton bez obzira na izostanak namjere. Dešavalo se X puta. Casemiro će sad propustiti četiri utakmice jer mu je ovo drugi crveni karton ove sezone.

 

Za ono igranje rukom - na prvu, ja bih okrečio, ali moram vidjeti koji dio ruke igrača Southamptona je dirao loptu.

 

 

Jesus se vratio na teren. :wub: Naravno, promašio je dobru šansu, ali dobro, to je naš Jesus koji nam je falio.

 

66 bodova, 11.pobjeda u gostima, malo popravljena gol-razlika, Odegaard se pridružio Martinelliju i Saci™ na 10 ili više golova, čista plahta na potencijalno neugodnom gostovanju... Splendid job.

 

Sad valja dobiti Palace pa sa +8 na repstativnu pljačku obzirom da City neće igrati svoju utakmicu protiv Nenogobuljiranog™.

Edited by ArleKino
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...