Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Anthony Taylor nam duguje objašnjenje
po kojem tačno kriterijumu ovaj start VVD nije za crveni nego za žuti. Čini se brutalniji nego start Casemira za vikend.

Da ne ispadne Jedinstvo prevelika žrtava, na prvu mi pada na pamet i kako je Bruno izbjegao crveni za start nad Džakom prošle sezone. 976a17f713201a9bec7a5b8d66e4f841.jpg

Sent from my CPH2025 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Random said:

po kojem tačno kriterijumu ovaj start VVD nije za crveni nego za žuti. Čini se brutalniji nego start Casemira za vikend.

 

Lunging tackle > standing tackle, veća je sila, veći je rizik od povrede.

 

  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

5A6C16CD-DF38-4CC2-BBD7-3E0B8627CCFE.jpeg

 

Zar ovaj nije navijač Chelsea (JL Miller)?

 

Hejtujem ga otkako je kao Sherlock imao okršaj protiv Vinnieja Jonesa, koji je glumio navijača Arsenala (iako je Spur).

Link to comment

u nedelju mick jagger na johnnie haynes standu craven cottagea (to je onaj s drvenim stolicama), a pošto pouzdano znam da nije navijač fulhama kontam da je tobdžija.

Link to comment

Moguće, mada su nijanse u pitanju. Kada tačno jedan start prestaje biti reckless i postaje dangerous? Čitajući pravila igre oba bi trebala biti za crveni.


A tackle or challenge that endangers the safety of an opponent or uses excessive force or brutality must be sanctioned as serious foul play.

Any player who lunges at an opponent in challenging for the ball from the front, from the side or from behind using one or both legs, with excessive force or endangers the safety of an opponent is guilty of serious foul play.

Sent from my CPH2025 using Tapatalk

Link to comment

Inače, dok je Liverpool bio zauzet ispadanjem od Reala, i Brighton i Brentford su dobili svoje utakmice i prišli bliže Top 4. Brighton dobio Palace 1-0, Brentford dobio kod Southamptona 2-0. Southampton je, mislim, već sahranjen, a veliko je pitanje i hoće li naš Paddy Vieira dočekati gostovanje Palacea na Emiratima.

Link to comment
On 16.3.2023. at 11:08, ArleKino said:

veliko je pitanje i hoće li naš Paddy Vieira dočekati gostovanje Palacea na Emiratima.


Neće. Upravo objavili da je dobio otkaz.

  • Tužno 1
Link to comment
50 minutes ago, dragance said:


Neće. Upravo objavili da je dobio otkaz.

 

Forma im je grozna, ali ne znam šta su očekivali iz ovakvog rasporeda. Tek nakon Arsenala im dolaze laganije utakmice i tu se rutinski mogao osigurati opstanak i ono rezervisano 12.mjesto za Palace.

 

Da budem iskren, ne vidim Vieiru kao trenera za veliki klub. On ima energiju i autoritet za neki prebačaj norme u trajanju od godinu-godinu i po i to je to.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...