Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Slatko bih dao jednu pozitivnu reakciju na prethodni post, ali me naša situacija sa menadžerom sprečava u tome.

 

Dobro jutro!

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bukvalno je fizički nemoguć manji kontakt od ovog :laugh:

 

Ja sad ne razumem neke navijače MU (ne samo sa foruma već generalno, po internetu), sa jedne strane ovaj mali kontakt je čist penal, ali kopačke u cevanicu nisu crveni karton? :unsure:

Link to comment

Ovo je svetlosnim godinama bliže žutom kartonu zbog simuliranja nego penalu. Crveni je čist ko suza, siguran sam da je i sam Kazemiro toga svestan, u stvari njegovo ponašanje nakon što je dobio crveni to najbolje pokazuje. Što se tiče dva potencijalna penala u prvom... nekim drugim ligama bi moguće okrečili bilo koju od te dve situacije, ali ne i u PL, doduše nisam objektivan pošto sam navijao za penal u obe situacije jer mi je iz kladioničarskih razloga trebao gol u prvom. 

  • +1 1
Link to comment

Valjda je karton za simuliranje kad padneš bez kontakta?!?

 

Reakcija Kazemira dokazuje da čovek ne može da veruje šta je ona ćelava nakaza okrenula u crveni. Jesi video da Kazemiro prvo igra loptom? 
 

Link to comment

Pa kažem da je bliže žutom zbog simuliranja nego penalu, ne kažem da jeste  žuti zbog simuliranja. Mogu biti bliži Beogradu nego Nišu, a da i dalje nisam u Beogradu, jel tako. :D 

 

Nebitno je dal je pokupio loptu prvo. Otvoren đon u cevanicu je crveni. To uvek sude.  Cavanaugh je pre par sezona nama protiv Čelzija dosudio crveni tako što je Diop ispucavao loptu (znači nije uklizavanje ili start nego ispucavanje fudbala)  i noga mu je po inerciji nakon kontakta sa fudbalom nastavila napred i otvorenim đonom udarila igrača Čelzija koji je pokušavao da izblokira. 

Meni se čini da je i Kazemiru bilo jasno šta je uradio jer je svejedno otišao da se izvini Alkarazu i da se rukuje s njim, i nije se svađao sa sucem. 

 

Što se tiče ona dva penala u prvom. Kažem ti, navijao sam da ih dosudi, želeo sam da ih dosudi, tražio sam svaku mogućnost da ih dosudi dok sam gledao usporene, ali mi je bilo jasno da neće, da u PL i Bundes ligi nema šanse da to budu penali. U drugim ligama bi verovatnoća bila mnogo veća. 

Link to comment
On 12.3.2023. at 16:38, John Coltrane said:

Voker Piters može i da slomi zglob Garnaču, nikakav problem. Stigao je prvi do lopte….oh wait 


samo za dežurne dušebrižnike

13B6C5E8-CA8B-498A-BB50-DEC9CDEA360C.jpeg

  • Tužno 1
Link to comment

A što se ofarbao Garnacho, naopako, kad je ušao protiv LFC ja pomsilio da vam je Newcastle prosledio Gordona na nekakvu emergency pozajmicu.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...