Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kao "keep well away from taking sides on party political issues or political controversies". Na BBC sajtu, programu, twitter nalogu, zaista postuju ovo?

 

Stoka.

Edited by kipo
Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Na BBC sajtu, programu, twitter nalogu, zaista postuju ovo?

 

Vaistinu. I nasli su Linekera da se poseru po njemu. Ne znam samo sta je motiv ostalih koji odbijaju da se pojave u MNF kada su isto srali za sve ostalo, samo ne za sranja u svojoj drzavi. Osim Nevila, on je kul. Bije po torijevcima gde god stigne a jos uvek je pundit na Skaju. Na jebenom skaju. Ovo je vise tema za Britaniju, ne za ovde?

Link to comment

Vec ce sutra pre tekme Pool-a da krene. Mislim, Hendo je nezvanicni kapiten whatsup grupe kapitena, tako da ce bojkot da krene pre prve utakmice.

Edited by Zlurad
  • +1 3
Link to comment

Eee, kad BBC sve njih onda bude bojkotovao pa Dragiša Govnović-style bude u prenosima: "Igrač sa brojem 9 dodao igraču sa brojem 5..."

Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

 

Vaistinu. I nasli su Linekera da se poseru po njemu. Ne znam samo sta je motiv ostalih koji odbijaju da se pojave u MNF kada su isto srali za sve ostalo, samo ne za sranja u svojoj drzavi. Osim Nevila, on je kul. Bije po torijevcima gde god stigne a jos uvek je pundit na Skaju. Na jebenom skaju. Ovo je vise tema za Britaniju, ne za ovde?


Uz malu razliku sa SKY nije javni servis.

 

Sve u svemu, BBC je lagano prešao preko Linekerovog vodjenja cele emisije u belim gaćama( jer to je videlo milijadru ljudi), ali tvit sa privatnog naloga na temu politike,  jbg ne ide…

Link to comment

Uz malu razliku sa SKY nije javni servis.
 
Sve u svemu, BBC je lagano prešao preko Linekerovog vodjenja cele emisije u belim gaćama( jer to je videlo milijadru ljudi), ali tvit sa privatnog naloga na temu politike,  jbg ne ide…
Naravno da nije. Još grđe što mu privatni medij služi kao politička platforma :fantom:
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Naravno da nije. Još grđe što mu privatni medij služi kao politička platforma :fantom:


Pa čemu inače služe privatni mediji nego za “furanje” lične agende :sleep:

Link to comment
9 minutes ago, Pečorin said:

A koji tvit je problematičan?

 

Komentarisao je najavu novih anti-imigrantskih regulativa, Sunak je između ostalog najavio da ubuduće ilegalci neće biti pokriveni britanskim anti-slavery zakonima :isuse: pa je Lineker rekao da mu to zvuči kao nešto iz nacističke Nemačke.

 

I sad mu valjda BBC traži da se izvini zbog toga :rolleyes:

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Pa čemu inače služe privatni mediji nego za “furanje” lične agende :sleep:

 

Pa bas se o tome i radi. Privatni mogu da rade sta hoce, BBC je drzavni pa ne bi bas trebalo da drzi strane. Barem tako bi trebalo da je na papiru. Cini mi se da su ovim Sunak i co. upotrebili poslednju uslugu kog poslednje osobe kod koje su mogle a to je direktor BBC-ja i time udarili sebi jos jedan ekser u kovceg, jer su se drznuli na BBC. No, ni prvi ni poslednji a jos i za politiku u UK.

 

A sada, da uzivamo u carolijama Solankea :ph34r:

Link to comment

Bojkotuje ih Premijer liga, komotno. A i BBC igra 3D šah jer nisu poslali ni jedan zahtev za intervjue. Kada bih kopao po istoriji kad se to poslednji put desilo morao bih verovatno da idem daleko umazad kad se to poslednji put desilo

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Komentarisao je najavu novih anti-imigrantskih regulativa, Sunak je između ostalog najavio da ubuduće ilegalci neće biti pokriveni britanskim anti-slavery zakonima :isuse: pa je Lineker rekao da mu to zvuči kao nešto iz nacističke Nemačke.

 

I sad mu valjda BBC traži da se izvini zbog toga :rolleyes:

nije bbc trazio da se izvini. gari je odmah rekao da stoji iza svog tvita i da nema nameru ni da se izvinjava ni da obrise tvit. od njega su trazili da u buducnosti ne pise nista politicko na svom tviter nalogu. gari je i to odbio i rekao da ce nastaviti da na svom tviter nalogu pise ono sto misli o temama koje ga interesuju. pa su ga skinuli tek posle toga i to kao suspendovali dok ne razmisle sta ce. sto se desilo juce popodne i od tad je krenula lavina otkazivannja. pa sad nema vise ni jedne fudbalske emisije na bbc-ju - ni na tvu, ni na radiju. upravo ide neki bargain hunt ili tako nesto a trebao je biti football focus. danas su dve emisije skinuli a treca (garijeva) ide bez voditelja, komentatora i bez razgovora s fudbalerima i trenerima. generalno, kompletan fudbalski svet je stao uz garija.

 

sta ce biti dalje - videcemo. cenim da ce gari i kompletna ekipa da ode negde drugde i nastavi ono sto su radili na bbc-ju za mnogo vise kinte a bbc ce naci vec nekog da vodi to cudo. gledanost verovatno nece izgubiti jer ne verujem da ce bas previse ljudi placati da gleda garija i ekipu al oni su na dobitku jer se nisu predali.

 

inace - i ovo je bilo juce popodne https://www.theguardian.com/media/2023/mar/10/david-attenborough-bbc-wild-isles-episode-rightwing-backlash-fears sto prolazi ispod radara zbog frke s garijem.

 

teska je debilana braniti ljudima da kazu ono sto misle na tviteru ako ne rade za politicke redakcije bbc-ja. niko s trunkom soli u glavi nije pomislio niti ce pomisliti da gari prenosi stavove bbc-ja kad tvituje bilo sta o bilo cemu na svom privatnom nalogu.

 

ja u trideset godina zivota ovde nisam nikad video toliko broj nesposobnih debila na ozbiljno odgovornim funkcijama. ovo se trenutno odrzava jer ljudi po inerciji rade ono sto su neavikli bez obzira na ekipu na vlasti. al ako se nesto vrlo skoro ne promeni, posledice ce biti prilicno bolne. a vec je i kriza i frka i sranje.

 

udrugim vestima fat boy slim sinoc u mancesteru :D

 

Fatboy Slim beams Gary Lineker's face on stage in show of support – and  fans go wild

 

  • +1 6
  • Hvala 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...