Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ja rekao posle Junajteda sta sam imao za Bornmut pa me doceli na noz. Kao da ne gledate Liverpul ove sezone. Opet, kao svaku utakmicu smo 20 minuta odigrali ok a onda kljakavo da gore ne moze. 

 

Ako nas nije sramota da se borimo makar i za Ligu konferencija.

Edited by Zlurad
Link to comment
4 minutes ago, San Epifanio said:

Ovo je bilo da se zavara Real...

 

Još tu da ispadnemo 9-2 u totalu, pa da se privodi kraju ova bedna sezona. 

 

Ali dobro™, uvek ćemo pamtiti ovu slavnu sedmadu između 5. i 11. marta 2023., kada smo (u copijevoj glavi) bili jedan od najboljih timova na svetu :cry:

Link to comment

Liverpool je dosad osvojio 42 boda. Kod kuće 30/39, u gostima 12/39. Prošle sezone je Liverpool ukupno ispustio 22 boda, ove sezone samo u gostima 27, a imaju još 6 utakmica vani da taj učinak pogoršaju.

 

Nije problem Liverpoolova forma na Anfieldu, tu se u pravilu rijetko prosipaju bodovi (ove sezone nisu dobili 4 utakmice kod kuće, ali dobro, imaju isti broj poraza kod kuće kao i Arsenal, City i oba Uniteda koja ganjaju Top 4). Problem je gostujuća forma gdje su na 3-3-7 i gdje su gubili od Foresta, Wolvesa i Bournemoutha.

 

Ustvari, ništa ne govori bolje o razlici forme Liverpoola kod kuće i vani da imaju u međusobnom skoru 9-1 protiv Bournemoutha i 8-2 protiv Uniteda, ali samo 6 bodova od 12.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta je uradio jedan od najboljih timova na svetu?

 

Promašio penal. Zanimljivo da ove sedmice Bournemouth nije mogao igrati rukom u 16 kako im se ćefne. :fantom:

 

Richarlison je, kako čujem, pokraden jer su krivo vukli linije. Ovo je drugi gol koji mu VAR poništava ove sezone, ali sad bar nije popasao žuti za proslavu.

Link to comment
57 minutes ago, ArleKino said:

Richarlison je, kako čujem, pokraden jer su krivo vukli linije. Ovo je drugi gol koji mu VAR poništava ove sezone, ali sad bar nije popasao žuti za proslavu.

 

Ja sam mislio da su ove milimetarske ofsajde ukinuli?

 

Image

 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Još tu da ispadnemo 9-2 u totalu, pa da se privodi kraju ova bedna sezona. 

 

Ali dobro™, uvek ćemo pamtiti ovu slavnu sedmadu između 5. i 11. marta 2023., kada smo (u copijevoj glavi) bili jedan od najboljih timova na svetu :cry:

 

brate, 5.3. smo bili najbolji tim na svetu lagano :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...