Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Barselona hoce Silvu iz Sitija na pozajmicu sa pravom otkupa. Sabicer samo sto je dosao prosle godine u Bajern, kad bi ga pustili ostali bi samo sa 3 vezna + cancelo. Celzi je valjda odustao.

Link to comment
17 minutes ago, Zlurad said:

Barselona hoce Silvu iz Sitija na pozajmicu sa pravom otkupa.

 

Kako taj klub treba iznagasakirati do iznemoglosti. Tražili su i Amrabata od Fiorentine pod isto nekim smiješnim uslovima. K'o Sir Oliver kad ode da jede u restoran i naljuti se kad mu donesu račun jer, kao, ne znaju ko je on. 

 

Lokonga će u Palace na posudbu. Vieira će ga tamo tesati u nešto, valjda.

 

Elem, od netransfera, Konate je tri sedmice out. Liverpoolove ozljede idu lagano na 2020-21 nivo.

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, kipo said:

Pa sta igra on?


A jebem li ga - igra sve u centru i napred i nazad. U RBL je držao ledja Olmu ali sa “dozvolom” da igra ofanzivno. 
U Bajernu je uglavnom ulazio sa klupe umesto Kimiha ili Gorecke. 
Ni blizu Eriksenove kreacije i vizije.

Meni je sasvim logično da se pazari Tilemans kome na leto ističe ugovor a pri tom Lester je očajan cele sezone. No možda ima sreće u tome, možda je to polazatelj da Glejzeri definitivno izlaze. 

Link to comment

Da, receno je sredina/kraj Aprila nego sam ja napisao maj. Svejedno, mnogo je.

 

Grohotom se smejem po reddevils subu pod svakim tvitom vezano za Sabicera, skoro svaki krece sa Glejzers out, ne daju pare, blablabla, nema ko da nam igra a onda odem na poolov subredit i vidim da ni Konate nece da igra, da Liverpul ni ne pokusava da nekog kupi i da je glavna prica da su Tijago i Bajcetic igrali u istom malom klubu pa lepo prebacim na veselije teme, tipa kako dobiti termin u imigracionom da me ne bi isterali iz zemlje za 20 dana :lolol:

 

Celzi izgleda pazario Enza. Medicinski u Portugalu.

Link to comment

Čelski kupuje kao na FM (već rekosmo), Forest verovatno pere pare grčke Vlade, ali ni Vukovi ne zaostaju ni malo. Samo je Lopetegi doveo 5,6 igrača u ovom roku i to nekih poznatih imena poput Dosona,  Pabla Sarabije, Lemine ili Kunje iz Atletika plus jedno 10tak letos.

 

 

@kipo

 

Treba gurnuti Kobi Meina ili Zidan Igbala u vatru i ćao :fantom:

Nije mi baš najjasnije zašto ETH, pogotovu posle sjajnog izdanja u predsezoni, nije više šanse dao Igbalu.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Barselona hoce Silvu iz Sitija na pozajmicu sa pravom otkupa.

Barselona ima rok do ponoci da upise Gavija kao prvotimca u La Ligi, ako ne uspeju, klauzula od jedne milijarde postaje nistavna i Gavi je slobodan da radi i ide gde hoce, kakva crni Silva :D trenutno su finansijskom minusu od 200 miliona evra.

Link to comment

Breaking News!!

Instead of a new breakaway league the FA have approved a second Premier League to run alongside the existing one. It will consist of 20 sides all made up of players bought in the last 2 windows by Chelsea and Forest alone.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Barselona ima rok do ponoci da upise Gavija kao prvotimca u La Ligi, ako ne uspeju, klauzula od jedne milijarde postaje nistavna i Gavi je slobodan da radi i ide gde hoce, kakva crni Silva :D trenutno su finansijskom minusu od 200 miliona evra.

 

A be, nisam ja. AS troluje po netu :lolol:

 

https://as.com/futbol/primera/el-sueno-imposible-de-bernardo-silva-n/?id_externo_rsoc=CM_ES_TW

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Znam da nisi ti, ti si samo Zlurad :lolol: AS je madridska novina, podjebavaju Barsu s pravom.

 

Nego meni nikako nije jasno, kako Celzi kupuje toliko igraca, nije da imam nesto protiv njih, nego cisto znatizelje pitam. Za Forest ne smem ni da pitam.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...