Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

mislim da malo potcenjujete lukica. ne kazem da ce sigurno biti success u engleskoj ali decko je nekoliko sezona skoro pa glavni igrac torina, koji je dosta dobar klub.

 

plus ce u fulhamu igrati izmedju dva igraca u vezi koji kidaju ove sezone, palhinha defanzivno i pereira ofanzivno, pa ce mu biti i manja odgovornost na terenu.

  • +1 1
Link to comment

Ценим да није ништа лошији од Миливојевића из најбољих дана(штавише) а овај је био стандардан у Паласу неколико сезона. Мало се прецењује премијер лига у смилу ко може а ко не тамо да игра. 
 

Највећи проблем ће му бити да ускочи у тим јер што би ишта реметио Силва кад им иде сјајно. Тако да капирам да ће до краја сезоне више да буде џокер. 
 

У сваком случају за десет милки сасвим коректан играч у најбољим годинама не може да буде промашај.

  • +1 2
Link to comment

Mi bismo na kraju mogli baš uzeti Jorginha od Chelsea. :lol: Ima to smisla ako tražimo back-upa za Xhaku (iako to već imamo u Lokongi koji je prema naprijed OK), ali nama fali igrač za "lone 6" opciju u slučaju da Parteya opali ozljeda, suspenzija ili organi gonjenja.

 

Marquinhos je otišao na posudbu u Norwich. Momak je sirovi potencijal, ali treba s njim puno, puno, puno raditi.

Link to comment

Top pojačanje Žoržinjo, ja sam prezadovoljan.

 

Vrlo lako može da se desi da ostane kod nas i duže od ovo godinu i po. A možda i posle kao trener, deluje mi kao taj tip.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

@Mercuzzio poslao Dohertyja kod Simeonea i Spencea u Rennes. Dolazi Porro.

 

Sve po starom. Kupuju se neprovereni mladi bekovi. Još jedno 14 bekova i valjda će ubosti. Dobro je da golmana i centarhalfove imamo. :twak:

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Jorginho u Arsenalu za 12 milki, 1,5 godina ugovor.

 

Ako će pomoći u utrci za titulu...

Jel' nam se svetite za Kola, Fabregasa i Zirua. Prvo Vilian a sad i Zorzi ;)

 

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Jorginho u Arsenalu za 12 milki, 1,5 godina ugovor.

 

Ako će pomoći u utrci za titulu...

 

Nemoj samo da vam puca penale.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...