Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Па то што може да покрије више позиција у тиму му је свакако предност али рекао бих да му је Харисон Рид главна конкуренција. Палиња и Переира су закуцани у 11 а Керни је резерва свакако.

Link to comment
7 minutes ago, johan nagel said:

Па то што може да покрије више позиција у тиму му је свакако предност али рекао бих да му је Харисон Рид главна конкуренција. Палиња и Переира су закуцани у 11 а Керни је резерва свакако.

 

to je to. igrace box-to-box veznjaka, svakako je vise 8 nego 10, menjace se s reedom, a po potrebi moze da menja i palhinhu i pereiru.

 

fulham inace juri jos jednog veznjaka posto su chalobah i onomah na izlaznim vratima. poslali su ponude za sandera bergea i andrea iz fluminensea. svidja mi se njihova transfer politika u poslednjih par sezona.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

U slučaju da ispušimo za Ekvadorca, mogli bismo uraditi nešto što nam uvijek upali - uzeti 30+ igrača iz Chelsea koji njima ne treba jer je prošao zenit. Meta je Jorginho.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Da ima Mitar nekog za trač rubriku uz jutarnju kaficu, na maternjem jeziku. 

 

Kao u Soprano kad Paj O Maj ima kozu drugara.

 

 

@kipo

 

Nije mogao "izabarati" lošiji tajming, u samom finišu transfer prozora.

Evo i Tilemansa pominju kao zamenu, vraćanje Hanibala sa pozajmice, ,...

 

 

edit: Chelski spremio 120mil € za Enca Fernandeza :fantom:

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Koliko Forest ima igraca?

 

Ipak niko nikad nece dostici Chelsea. 

Kod Foresta i nije specifican ukupan broj, nego broj dolazaka u kratkom periodu. Tipa, doveli su 25 igraca od priosle sezone ... 

Link to comment

FA Cup ždrebe:

 

Šolak na Luton/Grimbsi

Rodžersara na Blekburn/Birmingem

Stoke na Brajton

Totten na Vreksam/Šefild

Fulam/Sandrelend na Lic

Bristol Siti na Peparu

Man UTD na Derbi/Praslinovci (igraju večeras)

 

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

Eno, i Andre Ayew bi se mogao vratiti na ćapćanje neke PL sise. Zainteresovani su najočajniji - Bournemouth, Everton, West Ham i Forest.

:lolol: Ovo si sad izmislio.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

FA Cup ždrebe:

 

Šolak na Luton/Grimbsi

Rodžersara na Blekburn/Birmingem

Stoke na Brajton

Totten na Vreksam/Šefild

Fulam/Sandrelend na Lic

Bristol Siti na Peparu

Man UTD na Derbi/Praslinovci (igraju večeras)

 

 

Zaboravio si osmi par :think:

 

Burnley/Ipswich - Fleet/Sheff W.

 

Totalni antiklimaks, ali dobro bice bar jedna non EPL ekipa u 1/4 finalu.

 

 

Link to comment
 
 
Ima tu neki Jaap Stam-vibe, ono, brate, šta'š na treningu, Moća te registrov'o za Bayern još jutros. Pepova logika je da je on glavni svugdje i to je OK.
 
Ima još jedna priča: Spursi su ispušili za Pedra Porra nakon što je Sporting u posljednjem momentu tražio neku izmjenu dogovora. Porro ima buy-back klauzulu sa Cityjem (koji je ostao bez, čini mi se, 11 milki zbog propasti transfera) i mogao bi na kraju tamo. Malo to nema smisla jer je on desni bek, ali to je po vokaciji i Cancelo pa ništa.
 


Porro je završena stvar za Tott



Inače ovo sa Lukićem u Fulamu mi je veliki bizare, dečko je zalutao u PL i to će se vrlo brzo i pokazati. Za Engleze 10m nije ništa pa neće puno boleti ali posle nekoliko dobrih kupovina ova je totalna budalaština.
Link to comment
7 minutes ago, ducca said:


Inače ovo sa Lukićem u Fulamu mi je veliki bizare, dečko je zalutao u PL i to će se vrlo brzo i pokazati. Za Engleze 10m nije ništa pa neće puno boleti ali posle nekoliko dobrih kupovina ova je totalna budalaština.

 

I meni deluje. Gledao sam ga na SP, i ono je izgledalo kao jelen ispred farova™. Puno grešaka u dodavanju, a u PL još 3 puta luđi tempo i manje vremena za reakciju 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...