Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Sto je sjajno. Sjetih se kad je Murinjo dosao u PL pa se pojavio na mecu kupa ManU Arsenal, pripremio notes i olovku a Fergi i Venger izveli sve klince. Citav mec vrtio glavom :D

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

Koliko EFL nije normalan. Finale svetskog kupa se igra 18. decembra. 4 runda carabao kupa 19.

 

Zapravo, to je oznaka za sedmicu koja počinje 19.12. Igraće se vjerovatno 21.12. Haaland, Mahrez, Salah i Firmino će se mjesec dana pripremati samo za tu utakmicu.

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, dragance said:

Misliš da će bilo ko od vrhunskih igrača uopšte igrati tu rundu?

 

8 hours ago, ArleKino said:

Zapravo, to je oznaka za sedmicu koja počinje 19.12. Igraće se vjerovatno 21.12. Haaland, Mahrez, Salah i Firmino će se mjesec dana pripremati samo za tu utakmicu.

 

Zašto dozvoliti da to spreči malo kvalitetnog kukumavčenja?

 

Odakle mu ideja da je Flopara levi bek, čovek je koliko ja znam igrao štopera celu karijeru.

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Zašto dozvoliti da to spreči malo kvalitetnog kukumavčenja?

 

Odakle mu ideja da je Flopara levi bek, čovek je koliko ja znam igrao štopera celu karijeru.

 

naravno da treba da kukumavči, najbolje da niko ne digne glas protiv ovoga što se radi igračima.

a najjače da igrač klase 1 pepa zna na kojoj je poziciji klop igrao fudbal. mislim ne znaš ni ti:fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

naravno da treba da kukumavči, najbolje da niko ne digne glas protiv ovoga što se radi igračima.

a najjače da igrač klase 1 pepa zna na kojoj je poziciji klop igrao fudbal. mislim ne znaš ni ti:fantom:

 

Lažu bre, prepisuju sa Vikipedije, fake news Russian disinfo :mad: Ja lično gledao Flopa u nekom dokumentarcu kako dominira sa pozicije ili štopera ili libera, ne sećam se tačno. Missim čovek je visok preko metar devedeset, to samo Tony Pullis može da stavi uz aut liniju.

 

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Lažu bre, prepisuju sa Vikipedije, fake news Russian disinfo :mad: Ja lično gledao Flopa u nekom dokumentarcu kako dominira sa pozicije ili štopera ili libera, ne sećam se tačno. Missim čovek je visok preko metar devedeset, to samo Tony Pullis može da stavi uz aut liniju.

 

 

Ništa, zvati Miroslava Tanjgu da to razjasni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...