Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Dasilva asistent za pobjedonosni gol Toneya, Willock probio Chelsea, juče Lacazette i Pepe zabili penale u 1-1 Lyona i Nice.

 

Toliko smo dobri ove sezone da i naši flopovi razvaljuju. :fantom:

Link to comment

Na stranu sto je Njuka oducila Celzi od igre igraci su im se poslednjih 20 minuta ponasali kao najgori dripci. Narocito 2 poslednja minuta i zaustavno vreme kad je samo sreca sprecila da nekom ne polome nogu.

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ludilo od odluke

 

Ne znam... Intenzizet kontakta mi ne deluje dovoljno za faul. :fantom:

Edited by Mercuzzio
  • Haha 2
Link to comment
20 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Ne znam... Intenzizet kontakta mi ne deluje dovoljno za faul. :fantom:

 

Ok, izvini što sam pokušao da detaljno odgovorim na tvoja pitanja, normalno diskutujem i obrazložim svoje stavove, neće se ponoviti.

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ok, izvini što sam pokušao da detaljno odgovorim na tvoja pitanja, normalno diskutujem i obrazložim svoje stavove, neće se ponoviti.

 

Nemoj se ljutiš. Braniš neodbranjivo. Ne sme se ostavljati sudijama da "procenjuju".  Ja ne verujem da industrija koja vrti tolike pare ne može da napravi pravilnik koji će da pokrije makar 90% situacija. Mi na svakoj utakmici imamo 5 do 10 situacija koje mogu da se sviraju i ne moraju. To je loše.

Da ne pričam o valjanju po terenu, dajvovima i odugovlačenju na kraju utakmice.  Takve stvari su rak rana fudbala i niko neće da se bavi time.

Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Ja na to gledam drugačije, fascinantno mi je kako su se borili.

 

Podsetilo je na duh stare PL.

 

Bravo za Njukasl!

Pritom, cela priča je počela još u martu kad je Havertz na kvarno razvalio Burna laktom u glavu i dobio samo žuti karton. Kad sam video da Havertz ulazi u igru, prošlo mi je kroz glavu da bi Burn mogao da mu vrati, ali sam odmah odbacio jer pobogu profesionalci su i to. Par minuta kasnije, Burn odvali Havertza i počinje pičvajz. 😊

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Pustio ovaj PL TV na Areni, idu hajlajci i ne mogu da verujem kako je "najbojli tim na svetu" primio gol u kom Akandji gubi vazdušni duel na 16, Laport na 5m a Ederson prima lob na metar i po od gol linije!!!

Link to comment
11 hours ago, Bandito said:

Pritom, cela priča je počela još u martu kad je Havertz na kvarno razvalio Burna laktom u glavu i dobio samo žuti karton. Kad sam video da Havertz ulazi u igru, prošlo mi je kroz glavu da bi Burn mogao da mu vrati, ali sam odmah odbacio jer pobogu profesionalci su i to. Par minuta kasnije, Burn odvali Havertza i počinje pičvajz. 😊

 

 

Ovo je jedan od čestih mitova, kao, profesionalci su pa neće da rade neke stvari, recimo situacija koju si naveo ili da npr neće da pokušaju nekoga namerno da povrede i slično. Naravno, to nije redovna pojava, ali je baš žestoka zabluda da su, tobože, imuni na to samo zato što su "profesionalci".

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...