Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Ja ti rekoh onomad da je Kristina dobila kapitensku traku zarad oprostaja i da ga malo pacifikuju a ne zbog izostanka trajnih kapitena. Oprostaj smo videli, pacifikaciju nismo. Osim sto je ga je manchester kaznio sa milion funti (evra) i izdao saopstenje.

 

"

Manchester United notes the media coverage regarding an interview by Cristiano Ronaldo.

The club will consider its response after the full facts have been established.

Our focus remains on preparing for the second half of the season and continuing the momentum, belief and togetherness being built among the players, manager, staff, and fans."

 

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko ovolika legenda kluba i svetskog fudbala moze da se posere po klubu i fudbalu. I to jebenom the sun novinaru. 

 

Edited by Zlurad
  • +1 1
Link to comment

Ma komotno je mogao da kaze agentu da ode u PSG i pregovara da ode tamo. Em bi igrao sam Mesijem em bi napravili sou od tima, pa makar igrao svaku drugu utakmicu. Junajted ga je ionako pustao na free, klubove jebe samo plata od 500K nedeljno.

Link to comment
41 minutes ago, Zlurad said:

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko ovolika legenda kluba i svetskog fudbala moze da se posere po klubu i fudbalu. I to jebenom the sun novinaru. 

 

ne vredi, ni sve pare ovog sveta, ni svi trofeji koje je osvojio mu nisu pomogli da sazri i izleči komplekse

 

Link to comment

Ten Hagu i Unitedu bi se dugoročno isplatilo šutiranje Georgea Breasta™ u guzicu. ETH bi poslao poruku svakom igraču da ni jedan od najvećih igrača svih vremena nije ispred tima, da sav prethodni učinak ima vrijednost arhivske građe ako ga ne prati rad od danas i da se vrednuje samo talenat koji pristaje na uklapanje u tim.

  • +1 3
Link to comment

Možda to i radi, možda ga i provocira tj navlači jer zna kakva će reakciju da mu izazove jer je glupan i hepo kocka, pa će CR da ispadne villain u priči (osim za retardirane fanboys ali oni nisu relevantni) i onda će mu šutiranje biti dodatno olakšano. ETH možda igra 4d šah!

 

Link to comment
56 minutes ago, borris_ said:

Pa rekao mu je i ovaj ga je ponudio PSGu ali ga Campos nije htio.

 

Sad je mozda previse kasno. Da je otisao tamo direkt posle Juvea sve bi bilo drugacije. Ovako je Mendes morao da igra na kartu da ga hoce citi da bi se board junajteda popismanio i kupio ga pre protivnika. Kao sto je isti Mendes poturao po spanskim medijima da ga trazi atletiko sa nadom da ce real da kaze "por favor senor, Real o muerte". Covek je dosao u Manchester u najgorim danima kluba, sa nadom za Ligu sampiona i zavrsavanje karijere uz po neki rekord i nekoliko desetina miliona vise u dzepu. Izbija na bes.

Link to comment

Ala ste zapenili o rahmetli Ronaldu, kao da je 2015 godina :D 

 

Samo sektašima nije relevantna ova poslednja monodrama, inače svi imaju nešto da kažu za Dnevnik.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Ja ti rekoh onomad da je Kristina dobila kapitensku traku zarad oprostaja i da ga malo pacifikuju a ne zbog izostanka trajnih kapitena. Oprostaj smo videli, pacifikaciju nismo. Osim sto je ga je manchester kaznio sa milion funti (evra) i izdao saopstenje.

 

"

Manchester United notes the media coverage regarding an interview by Cristiano Ronaldo.

The club will consider its response after the full facts have been established.

Our focus remains on preparing for the second half of the season and continuing the momentum, belief and togetherness being built among the players, manager, staff, and fans."

 

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko ovolika legenda kluba i svetskog fudbala moze da se posere po klubu i fudbalu. I to jebenom the sun novinaru. 

 

 

Uz dužno poštovanje, ali osim ako nisi bio upućen u intervju ili ako nisi Morgan Pirs glavom i bradom, mogao si samo da preneseš neku od vesti razoraznih skupljača klikova.

O kakvoj pacifikaciji pišeš ako je jasno 1kroz1 da ETH boli kurac za njega i da mu je to jasno stavio do znanja?

Po toj logici isti trener koji ga je klupirao i kome svi na tome skidaju kapu, je sad ipak odlučio da mu pokloni traku i smiri ga - jes haou no.

 

1 hour ago, dragance said:

A mogao je da se ugleda na Zlatana i posveti se radu sa mladima i da ulazi kao impact igrač, kao što je uradio u AC Milanu. Ali ne da mu ego.

 

E Zlatan je baš primer u pičku materinu :D 

Malo manji ego manijak od Ronalda.

  • +1 1
Link to comment

  

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ala ste zapenili o rahmetli Ronaldu, kao da je 2015 godina :D 

 

Samo sektašima nije relevantna ova poslednja monodrama, inače svi imaju nešto da kažu za Dnevnik.

 

Dobro sam stigao na vreme ovo da postujem, jer samo minut kasnije...

 

1 minute ago, John Coltrane said:

Uz dužno poštovanje, 

boli kurac 

u pičku materinu

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...