Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Bogami, mrtva je trka ko je raspaliji, Bobi ili Braduljica, ali kapiram da je Mikan Grušanović sigurno u boljoj formi i da bi ih otresao obojicu na basketu

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Bobi Marjanović je Hakim iz najboljih dana za Raduljicu trenutno.

hahhaha tebra, jedan se skida u NBA, drugi je popio sut kartu u Koreji :D

  • +1 1
Link to comment

Kakvu, kad niko nije potpisao jos uvek?

 

Mozda Kalinic ostane, pa Nedovic, pa 2-3 razbijaca i pipaca table... ko zna sta ce se desavati. Nije proslo ni nedelju dana otkako je otisao Radonjic... strpljenja

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Bogami, mrtva je trka ko je raspaliji, Bobi ili Braduljica, ali kapiram da je Mikan Grušanović sigurno u boljoj formi i da bi ih otresao obojicu na basketu

Bolji je Bobi 100 puta, u stanju da relativno brzo pretrci ceo teren i da to radi konstanto jedno 6-7 minuta igre. Nije los ni u skoku u napadu. 

Radulja kapiram da bi zavrsio u bolnici kada bi istrcao 3 kamikaze pun sprint.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Očskivano, traže se jaka imena. Za prosečnog gancija Nedović i Raduljica su brutalna pojačanja. Mogao bi i Štime.

mozda ovo sa raduljicom i jeste priprema cigana za povratak stimeta. bice - dobro je, bolje ovaj nego raduljica.

 

inace, mega dovela boljeg trenera nego mi.

 

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

koga i sta je sa jovanovicem?

(nekada) zalizani bajicev pomocnik, marko barac. nemam nesto da potkrepim taj stav, samo moj osecaj. vlada mi nekako prosek. 

 

ako je uopste tacno da ce on biti trener. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
50 minutes ago, Heaviside said:

Ja mislim da tačno znam kakva će mu uloga u timu biti. Nije sigurno doveden da organizuje igru ili da igra odbranu, još manje da bude rezerva. Biće najveći potrošač lopti u ekipi. Koje druge opcije ti vidiš?

Pa ako ima dobre procente kakve veze ima? Svakako je najveća bomba celog prelaznog roka.

 

Više bi se brinuo ako je ovo za Raduljicu istina. On jedino može da igra na pozicij Štimac/Cirbesa.

Link to comment
14 minutes ago, Heaviside said:

hahhaha tebra, jedan se skida u NBA, drugi je popio sut kartu u Koreji :D

 

Govorim o odbrai i pokretljivosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...