Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Istrazicu ovih dana, ili je ona tekma kad smo ih tukli u Areni u onoj 7-0 seriji u 16/17, ili ona treca iz plejofa :D Nema iseceno nigde, pogledacu celu tekmu pa cu naci kad budem nasao vremena

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Istrazicu ovih dana, ili je ona tekma kad smo ih tukli u Areni u onoj 7-0 seriji u 16/17, ili ona treca iz plejofa :D Nema iseceno nigde, pogledacu celu tekmu pa cu naci kad budem nasao vremena

8-0

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Potpuno je logično da drvo botuje za Lazića. Kad pređe na FMP topik uzeće u zaštitu Nikolu Jankovića

 

To je sve dogovor. Bili kod Covketa Dusko i ja. Kaze Covke: "Momci, imam za vas jedan specijalni, vrlo vazan zadatak. Moramo da podignemo ugled Branka Lazica. Ti Dusko, stavljaj ga u tim minimum 18 minuta po utakmici, ti Drvo ides na PPP forum da botujes kako znas. Pisi dugacke postove da ih iscrpis... I sredite vise te frizure, majku mu!"

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, munze said:

8-0


https://en.wikipedia.org/wiki/2016–17_KK_Crvena_zvezda_season

Nije, 7 smo vezali pa nas onda usro Efes nenadano :dry: 

Sad sam na brzaka pogledao ovu iz 16/17, nije tu. Tu se u jednom napadu Hajns odbio od Lazica k'o da je naleteo na tenk, a ovaj ostao u mestu, dao kos, dobio dodatno bacanje i pao 3 metra dalje

Ovo kad mu je zamalo iscupao glavu iz ramena je verovatno ona treca tekma plejofa, ali ne mogu nigde da je nadjem celu, je l' ima to negde van jucuba da se nadje? Siguran sam da je igrano u Areni, mada moguce je i da je Alimpijeva sezona, davno bese

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Branko Lazic, i sve sezone u EL.

 

Ono sto se vidi, ne ono nevidljivo, Tacno se vidi kada je bio najbolji, i najavise igrao.... Samo manite pricu sa respektabilnim sutem za 3... Na nekom malom uzroku i dogura donekle...

 

Ako se uzme u obzir da su te trojke mahom slobodne 15/58 ili 21/57 nije bas za neki respekt... 2016/2017 mu je bio pik....

 

image.thumb.png.de16544c1392ed3287c445366d5efb1d.png

Edited by assignment
Link to comment

Dangubic sigurno ima bolje procente od toga, a mozda i Jovic

Dzenkins sumnjam, on je promasivao kao konj, ali je i uzimao jedno 3x vise suteva nego ovi

Edited by Plajvi
Link to comment

Danga

 

dangubic.png

Djenka 

djenka.thumb.png.bc3503eec7502a3f6f0bcf6958fef8e2.png

Jovara
 

jovic.png

Dangubica ceo zivot prati stigma loseg suta zbog onog debilnog izbacaja, ubadao je on sasvim dobro. 

Djenka je u Armaniju igrao apsolutno isto ono sto Lazic kod nas, pa je trice pucao 60%, to je ona era kad ih je jebeni Djentile urnisao

40% na nivou karijere s toliko uzetih suteva je :ziga: Mislio sam da mu je manji. Pogotovo se ispromasivao u 14/15 i 19/20, ali je u 14/15 plodio u ABA kad je najvise trebalo 

Edited by Plajvi
Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

Jovic ima sigurno, cisto sumanjam za dangubica. 

 

edit: bogami, ima. 38.5% u evroligaskoj karijeri

 

Koliko ja vidim 34,1 ali da ne cipidlacimo...

 

Meni je obo zapalo za oci, prosle sezone u EL, 25 Utakmice, preko 400 minuta na parketu, 10 pogodjena suta za dva a samo 22 pokusaja.....

Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

 

Dangubica ceo zivot prati stigma loseg suta zbog onog debilnog izbacaja, ubadao je on sasvim dobro. 
 

zato sto su mu promasaji bili pola metra pored gola. a i mahom si znao da ce da promasi kad treba.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Branko Lazic, i sve sezone u EL.

 

Ono sto se vidi, ne ono nevidljivo, Tacno se vidi kada je bio najbolji, i najavise igrao.... Samo manite pricu sa respektabilnim sutem za 3... Na nekom malom uzroku i dogura donekle...

 

Ako se uzme u obzir da su te trojke mahom slobodne 15/58 ili 21/57 nije bas za neki respekt... 2016/2017 mu je bio pik....

 

image.thumb.png.de16544c1392ed3287c445366d5efb1d.png

 

Ne znam koje price da se manemo? On je igrac zadatka, odličan defanzivac koji će pogoditi šut kada ostane sam. Ovde se ne priča da je Branko Lazić među najboljim trojkašima Evrope i sveta, već da nije bezopasan tako da ga protivnički igrači ostavljaju na šutu, kao što mogu da ostave malog Lazu, ili recimo Kalatesa i pored njegove reputacije u EL gde je jedan od najboljih plejeva Evrope. 

 

Niti iko pokušava od njega da napravi Džordana, niti razumem potrebu da se nipodaštava, jer on je godinama davao ozbiljan doprinos rezultatima Zvezde i zasluženo bio tu gde jeste. 

 

Evo ti statistike Džefrija Tejlora, ne razlikuje se nešto posebno. 

 

image.thumb.png.b9cc4530ccc709754827aab30d511eec.pngimage.thumb.png.b9cc4530ccc709754827aab30d511eec.png

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...