Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

6 minutes ago, johan nagel said:

Уф ако су оволике паре нисмо имали ни промил шанси. Ја сам био у фазону да може да узме можда пет милки негде али шест за две сезоне је баш доста. Реално с 30 година у дупету ценим да није двапут размишљао.

 

Kapiram da ne mozemo imati igracki budzet veci od 8 miliona evra, sa 3-4 glavna igraca od 1 do max 1.5 miliona evra i tu ga vezi. Sa ovim carevima koji sa 2% budzeta FK-a mogu da kupe sta hoce ne mozemo da se takmicimo i ne treba.Sa ovim parama imamo dovoljno veliki bazen igraca iz koga mozemo da zahvatimo a da budemo vise nego konkurentni.

Link to comment

Zasluzio je da naplati, iskreno nisam bas ocekivao ovoliku cifru ali ocito su Miroticev budzet preusmerili na Pantera ... nemam pojma koliko im je to pametno ... Videcemo sta ce odluciti jos Ledej i Egzum, nadam se da nece biti bas ovakvih nenormalnih ponuda, sta god da odluce valjalo bi da to bude sto pre ... Nudi nam se po odlicnim uslovima (mesecni ugovor sa opcijom produzetka) jedan divljak koji moze da ponese dosta poena ali ne verujem da je to Zeljkova zelja (mada sada, ko zna ...)

Link to comment
3 minutes ago, Geo said:

Zasluzio je da naplati, iskreno nisam bas ocekivao ovoliku cifru ali ocito su Miroticev budzet preusmerili na Pantera ... nemam pojma koliko im je to pametno ... Videcemo sta ce odluciti jos Ledej i Egzum, nadam se da nece biti bas ovakvih nenormalnih ponuda, sta god da odluce valjalo bi da to bude sto pre ... Nudi nam se po odlicnim uslovima (mesecni ugovor sa opcijom produzetka) jedan divljak koji moze da ponese dosta poena ali ne verujem da je to Zeljkova zelja (mada sada, ko zna ...)

 

Mesecni ugovor sa opcijom produzetka ?

Link to comment

E u kurac, bas sam se nadao da ce ostati. I ne samo on, nekako cela ova ekipa, bilo ko da ode bilo bi mi zao, poslednji put ovako jos kad je Veseli otisao

 

Sve najbolje kapitenu, zasluzio je

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

Mesecni ugovor sa opcijom produzetka ?

Da, ima garantovano mesec-dva i klub ako zeli moze da produzi do kraja sezone ... Nesto kao Lesor u Makabiju mislim ...

Link to comment
3 minutes ago, Geo said:

Da, ima garantovano mesec-dva i klub ako zeli moze da produzi do kraja sezone ... Nesto kao Lesor u Makabiju mislim ...

 

Nesto kao Akojon u Partizanu :happy:

 

Nemam pojma.Mislim da ce Zeljko uci sa nekim proverenim igracima u sezonu, da nece biti mnogo tvikovanja, osim u slucaju prinude.

Link to comment

Mislim da nisu dobro izračunali porez. Postoji razlika da li je igrač već bio u Španiji. I to sam slušao baš na primeru iz Barselone gde se razlikuje visina poreza za Veselog (prvi put u Španiji) i Satoranskog (već igrao). Ostala mi je neka brojka od 18% u glavi. Da li je to razlika u porezima ili je toliko za taj prvi ugovor ne mogu da se setim. Ako sam u pravu onda Kevin ide na preko 2 miliona godišnje. 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Lord Stef said:

Samo preko 2 miliona godisnje? Jbt vise je imao u Partizanu

Eto šta se desi kad kažeš Ostoji da je govedo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...