Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, goofs said:

Licno mislim da je Egzum drugi najbitniji igrac ove ekipe, posle Pantera, i nadam se njegovom ostanku. Svi imaju svoje neke uloge i zadatke u timu, i manje-vise ih dobro odradjuju, ali Dante ima prejake fizicke predispozicije za evropsku kosarku, brz i dug korak i onaj njegov cim, te lako probija svoje cuvare i samim tim ti otvara puno toga u napadu. Kao Bo Mekejleb nekada. 

Preslikan, samo jači i prvenstveno duži.

Eksplozivan, jak ko bizon i hrabar da završi na obruču.

 

Nešto poput Andjusica.

Link to comment
39 minutes ago, goofs said:

Licno mislim da je Egzum drugi najbitniji igrac ove ekipe, posle Pantera, i nadam se njegovom ostanku. Svi imaju svoje neke uloge i zadatke u timu, i manje-vise ih dobro odradjuju, ali Dante ima prejake fizicke predispozicije za evropsku kosarku, brz i dug korak i onaj njegov cim, te lako probija svoje cuvare i samim tim ti otvara puno toga u napadu. Kao Bo Mekejleb nekada. 

ne slažem se, ne oko danteovih karakteristika, naprotiv, više u delu o značaju za tim


mislim da je zek bio 1 igrač tima, u najznačajnijim utakmicama playoff el i finala abe bio je igrač sa najviše minuta na parketu ubedljivo, sem 5. sa zvezdom gde je panter dominirao sa vrelom rukom

 

i dante i kevin su donosili u napadačkom segmentu, al zek je bio kamen temeljac ovog tima

  • +1 2
Link to comment

A sta znam, Zek je igrao toliko jer cele sezone nije imao pravu zamenu, niko od nasih nije klasicna 4ka, Smajli se mnogo bolje snalazio na pet, a tu je bio i potreban ispadanjem Balse iz rotacije, Papapetru je small-ball opcija itd.

 

Kod njega mi se ne svidja jer ume da nestane, protiv Reala je odigrao jednu mrak utakmicu u Beogradu, da se useres kakav je bio - 25 poena maltene bez promasaja, a onda u petoj ga skoluje 19godisnji klinac koji otprilike debituje u EL.

 

Nebitno, agree to disagree, svakako obojica vrlo bitni za tim i bilo bi sjajno da ostanu.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, smooth.Op said:

Koliko su Zek i Panter bili bolji u drugoj sezoni, mogu misliti na šta će Dante ličiti ako ostane. 

Karaičić je pričao kod Edina i Koleta da imaju ozbiljan šuterski program za njega na pripremama, ako ostane.

  • Hvala 1
Link to comment

Ostace ko god bude zeleo da ostane, odnosno ispratice svaku ponudu .... Mislim na glavne igrace ne na Papapetrua.... Milutinov otisao zbog zene u Oly za 1,6mil, a mi mu nudili 2 :isuse:

Link to comment
4 minutes ago, Geo said:

Ostace ko god bude zeleo da ostane, odnosno ispratice svaku ponudu .... Mislim na glavne igrace ne na Papapetrua.... Milutinov otisao zbog zene u Oly za 1,6mil, a mi mu nudili 2 :isuse:

Papučar.

Link to comment
15 hours ago, copkillah said:

 

Za slučaj da neko od komšija zaluta na ovu temu: instrument sa snimka je violina.

 

Kako je ovo jadno...

 

post, ne snimak

  • +1 1
  • Tužno 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...