Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Otkud ti to? Meni je bas izgledalo kao da je Lesor najverovatniji za ostajanje, ali to je samo osećaj, nemam nikakve inside informacije.

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Sta ga znam, trebala bi nam jedna takva stara kajla kao kalates

Počeo bih da navijam za zvezdu da njega dovedu.

  • Tužno 1
Link to comment

nemam ni ja, lesor u karijeri neće imati ovakvu priliku za naplatu i zbog toga mislim da mu neće praviti problem za odlazak. pri tom tu su smajli i koprivica koji će da budu top u sledećoj sezoni kao neki bekapovi za centarsku poziciju, pre svega koprivica

 

’nači nismo suvi na centru

 

 

a ovo o pregovorima su rekli i panter i ledej, sve aktivnosti lesora po društvenim mrežama su davale znakove da mu je ovo poslednja sezona u kkp

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Punter, Leday, Nunnally, Exum i Lessort sigurno ostaju..

 

 

 

 

Osim ako ne dobiju neku nepristojnu ponudu, pa odu..

  • Haha 3
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

da znam za sada sigurno odlazi lesor, sa panterom i ledejem se pregovara

 

egzum verujem da ostaje

 

Da, Lesor tesko moze da ponovi ovakvu sezonu a cena mu je otisla u nebo tako da od njega nema nista. Hvala na svemu i srecno u nastavku karijere.

Papapetru isto verujem da ide, tj da se nece mnogo cimati da ga zadrze.Sigurno nije igrao za male pare a ucinak mu je bio jako skroman.

 

Od cetvorke Exum, Panter, Zek i Nanelica ako ostanu 2 bice premija, pri cemu bi najvoleo da to budu Panter i Zek ali oni bi odneli 3 do 3.5 miliona evra na ugovore pa ne zvuci narocito realno. Exum mi je mozda i najdrazi lik tu, ali ne znam koliko ima smisla insistirati na njegovom ostanku i preplacivati ga ako tu bude i Madar koji je zasluzio da dobije vise minuta i vecu ulogu + oporavljeni Aleksa.Tu bi legao neki iskusniji plej za 10-15 minuta po utakmici.

Naneli je mozda i najrealniji da ostane ako ga budemo zeleli.Ne verujem da ce se mnogo njih polomiti da ga dovedu.

Link to comment
8 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

Od cetvorke Exum, Panter, Zek i Nanelica ako ostanu 2 bice premija, pri cemu bi najvoleo da to budu Panter i Zek ali oni bi odneli 3 do 3.5 miliona evra na ugovore pa ne zvuci narocito realno. 

 

Našli smo pare.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Našli smo pare.

iskočio mi je tegrafov tekst da smo samo od karata prihodovali 6mil€

 

ako sam uspeo dobar podatak da nađem ukupno nas je gledalo nešto manje od 550000 gledalaca, mislim da je rast posete od 10-20% u narednoj sezoni realan

 

nadam se i da marketingtm može da prepozna tu vidljivost i da poveća sponzorske ugovore(pričao je ostoja o toj vidljivosti i bile su neke sulude cifre u odnosu uloženog i dobijenog). ima tu prostora i od merchendisea da se uzme pristojna lova, od kada su instalirali onaj kontejner prodavnicu neko iz kluba je rekao da je na dan el utakmice samo prihod iz tog shopa 20k€

 

mi iz tog marketinškog bunara zahvatamo samo s vrha vodu, vreme je da se instalira hidrofor

 

 

e

danas je žoc se javi dan, u to ime čestitam svima koji slave

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Sad gledao opet tekmu, malo se pričalo o Naneliju na kecu tokom prvog poluvremena, deluje mi taj potez kao vrhunski iz ove vizure. Odlično je to odradio Naneli, pritom se Egzum i Madar sačuvali koliko toliko od faulova, s čim su imali problema u skorije vreme

  • +1 4
Link to comment

Licno mislim da je Egzum drugi najbitniji igrac ove ekipe, posle Pantera, i nadam se njegovom ostanku. Svi imaju svoje neke uloge i zadatke u timu, i manje-vise ih dobro odradjuju, ali Dante ima prejake fizicke predispozicije za evropsku kosarku, brz i dug korak i onaj njegov cim, te lako probija svoje cuvare i samim tim ti otvara puno toga u napadu. Kao Bo Mekejleb nekada. 

  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...