Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

46 minutes ago, shimpr said:

Panatinaikos zainteresovan za Partizanov marketing


Ovo bi vec bio ozbiljan udarac

Jel se probudio kep da demantuje ove nocasnje atake na stabilnost kluba

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

To Makabi ima odavno, samo se prepiše od njih

 

uh, ne bi verovao sta sve ima u svetu odavno, pa kad nasi krenu da "samo prepisuju" nastane kurslus i rasulo. probao beerfest prosle godine da prepise cashless sistem naplate, napravili su takvu govnariju i za posetioce i za izlagace.

Link to comment
42 minutes ago, lord_s said:


Ovo bi vec bio ozbiljan udarac

Jel se probudio kep da demantuje ove nocasnje atake na stabilnost kluba

 

Ostoja: Ne dam marketinski sektor!

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

 

uh, ne bi verovao sta sve ima u svetu odavno, pa kad nasi krenu da "samo prepisuju" nastane kurslus i rasulo. probao beerfest prosle godine da prepise cashless sistem naplate, napravili su takvu govnariju i za posetioce i za izlagace.

 

Pa  dobro, valjda je Partizan ozbiljniji od Beerf.... Ovaj, ništa.

 

 

Link to comment

Sad citam oko Mirotica i da apparently nece pristati na raskid ugovora te da ce naplatiti Barsi citav racun
Mozda Ostoyah ipak ima rezon kada kaze da Punterov 'potpis' ipak jos nije ozvanicen

Sada malo zbilja - nisam toliko opcinjen Kevinom koliko je cinjenica da se nasa igra nekako gradila oko njega i njegovih sposobnosti da igra 1vs1, poentira iz teskih i naizgled nemogucih pozicija, usmerava fokus odbrane na njega, etc, etc. Mislim da je takvog faktor-igraca zaista tesko zameniti te da je 'pomocno osoblje' ipak malo lakse uklopiti u goreopisani nacin i sistem igre. Drugim recima, mislim da su svi ostali Kamerunci nesto lakse zamenljivi nego Punter

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, shimpr said:

Panatinaikos zainteresovan za Partizanov marketing


Partizanov marketing odabrao Barselonu.
 

33 minutes ago, lord_s said:


Sada malo zbilja - nisam toliko opcinjen Kevinom koliko je cinjenica da se nasa igra nekako gradila oko njega i njegovih sposobnosti da igra 1vs1, poentira iz teskih i naizgled nemogucih pozicija, usmerava fokus odbrane na njega, etc, etc. Mislim da je takvog faktor-igraca zaista tesko zameniti te da je 'pomocno osoblje' ipak malo lakse uklopiti u goreopisani nacin i sistem igre. Drugim recima, mislim da su svi ostali Kamerunci nesto lakse zamenljivi nego Punter


Slazem se da ce biti najteze zameniti Pantera. Pre svih on, pa Ledej uz Lesora (u vecem delu sezone) su bili kicma tima. Zanima me zasto nisi opcinjen njegovom igrom, jer ovo sto je odigrao u dve najvaznije serije u poslednjih 13 godina je retko vidjeni spektakl.

Link to comment

Odličan je bio stvarno, očekivano je tražen. Ako ode i Ledej to će već biti mini renoviranje tima. Ne znam jedino zašto je ova serija toliko važnija od prošlogodišnje kada je sada izvesnije nego što je tada bilo da i poraženi igra EL, al ajde.

Link to comment
18 minutes ago, J.R. Cash said:


Partizanov marketing odabrao Barselonu.
 


Slazem se da ce biti najteze zameniti Pantera. Pre svih on, pa Ledej uz Lesora (u vecem delu sezone) su bili kicma tima. Zanima me zasto nisi opcinjen njegovom igrom, jer ovo sto je odigrao u dve najvaznije serije u poslednjih 13 godina je retko vidjeni spektakl.


avesto sam se izrazio, hteo sam da kazem da ja licno nemam problem ako odluci da ode i unovci dobre igre (da, odigrao je vrhunsku sezonu), jer je to nesto na sta smo vec navikli u proslosti, i iako je bio kapiten i neki odredjeni level sinergije sa navijacima je postojao, ja nisam na tom nivou da sa te strane njegov odlazak dozivljavam kao tragediju
Sto ne menja cinjenicu koliko je bitan bio na terenu kao nosilac igre i opcija #1 skoro uvek kada je bio na parketu

Link to comment

madar nije pozvan od bostona na letnju ligu

 

 

@Heaviside odakle ta izvesnost da oba finalista abe naredne sezone igraju el. sada ima više interesenata od potencijalnih mesta

Link to comment

Svaka konkretnija vest na tu temu je bila da ostaju isti učesnici uz najave play in turnira u budućnosti. Možda nisam upućen. Al svejedno, nema neke bitne razlike u važnosti prošlogodišnje i ove serije u trenucima njihovog odigravanja. 

Link to comment
13 minutes ago, lord_s said:


avesto sam se izrazio, hteo sam da kazem da ja licno nemam problem ako odluci da ode i unovci dobre igre (da, odigrao je vrhunsku sezonu), jer je to nesto na sta smo vec navikli u proslosti, i iako je bio kapiten i neki odredjeni level sinergije sa navijacima je postojao, ja nisam na tom nivou da sa te strane njegov odlazak dozivljavam kao tragediju
Sto ne menja cinjenicu koliko je bitan bio na terenu kao nosilac igre i opcija #1 skoro uvek kada je bio na parketu

Meni deluje da mu je lepo u Partizanu i da neće otići za malo više para. Ako ode za mnogo više onda se nema šta zameriti ni njemu ni vašem marketingu.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Nisam fan play-ina, ni onog americkog, a pogotovo u EL.

Izjavio Matijeunas da razmišljaju da uvedu već od ove sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...