Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

E da, mozemo da odahnemo..

 

 

 

 

Andjusa ostaje..

 

Nek se spremi MZT na +20 razlike za nas 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

E da, mozemo da odahnemo..

 

 

 

 

Andjusa ostaje..

 

Imao garantovan ugovor na dve godine i nije lud da izlazi ....

Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

Treba na svakoj utakmici na kojoj da se pojavi da se širi ona zastava sa njim.

To je bio odgovor na klinačko plaženje. I svakako je bio blaži od istog.

Link to comment

Naravno da u8vek mozes da ga isplatis i raskines, ili da dobije slicnu ponudu pa da se dogovorite ... Problem je sto nema ponuda a njemu se ne ide i samo je rekao "Ostajem".... Hocu da kazem da nije bila nikakva zurba da se zadrzi Andjusis, sta vise ....

Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Zavisi, nisam ubedjen da je zeljko zeleo da zadrzi zagorca i dangubu prosle sezone. Pogotovo dangubu, ali imali su ugovore

Zagorca je hteo zadržati, ali da pristane na smanjenje plate i max Trifinu ulogu. Ovaj je to odbio.

  • +1 1
Link to comment

Ima ugovors i ugovora i prelazni rok je dugacak, videcemo... Nadam se da ce mnogi zeleti  da ostanu i ako vecina Amerikanaca se brzo zasiti sredine i zele nove izazove... Za sada je koliko znam samo Naneli izrazio zelju da ostane. prosle godine je igrao za 600k i po meni odradio odlican posao ... 

Link to comment

Sad sam natenane pogledao slavlje nasih kosarkasa na nekim youtube kanalima. Sve mi je bilo u granicama normale osim kad je Smajli uzeo mikrofon i zapevao da li je i zvezda kurva il ste samo vi postavlja se pitanje a to vec znaju svi ne zalite vasa grla niti jezike bas je dobro kad nam pusite. To sam morao da premotam, to mi je tako degute

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...