Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

E sad nesto razmišljam... da je priznat onaj koš kad su dirali obruč a sudija prihvatio challenge bilo bi možda i drugačije.

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Vidno ga je Exum ignorisao u napadu u tih par minuta :(


E to sam i ja primetio, nije mi jasno što, Tristan ima dobru praćku.

 

Previše puta nam se dešavalo da ostane 5s do kraja napada, a mi daleko od koša u neizgradjenoj akciji. To i čini mi se previše respekta za Tavaresa, nekoliko puta smo imali otvoren put za ulaz, a mi vraćali loptu van. Treba to koristiti, ideš u meso pa šta bude - biće neka banana, ali možda bude i faul. 

  • +1 3
Link to comment

A jel može neko da mi objansni šta radi i čemu služi Papapetru u ovoj ekipi? 

Ja ama baš ništa od njega nisam video - u jednom trenutku sam mislio da je neki specijalac u odbrani ili tako nešto, kad ono ništa. 

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

To i čini mi se previše respekta za Tavaresa


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

 

Ma jeben je Tavareš mnogo - ume da igra, ima onolike ručerde, relativno brz - teško mu pobegneš u reketu - sinoć je više puta blokirao šuteve - uf, mnogo mi se ne svidja :D

  • +1 1
Link to comment

Isto tako, mnogo mu se toleriše spavanje u reketu. Dominantan je igrač, ali ga i štite sudije dosta. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment

Nije problem što je zelen, nego što ne može ništa da odbrani. Ne zato što neće već zato što fizički nije u stanju.

Visoke ne može braniti jet je preslab, niže zato što je prespor.

Jedne od najsporijih nogu koje sam vidio.

 

Edit:Tristan.

Edited by BWA
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

Videćemo. I meni deluje da se Tavares ne bi snašao u NBA, ali Edin kaže da je jedini igrač iz Evrolige za kojeg se NBA klubovi interesuju.

 

Što se Smajlija tiče, napadački je otrov za svakog centra u EL. Može samo sebi biti najveći protivnik. Glava čini mi se polako dolazi na mesto, ali mora raditi na kondiciji.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Smajli će posle ovog leta i priprema biti skroz druga zverka.
Tristanu budućnost vidim na poziciji pet. Ako fizički bude mogao da isprati zahteve za tu poziciju.

Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

imho, nece sutra ni biti utakmice

a i ne treba

 

biće, bez muzike i minut ćutanja, javiše

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

biće, bez muzike i minut ćutanja, javiše

 

koje je objasnjenje? evroliga i kalendar, picka im materina

Link to comment
Just now, cedo said:

koje je objasnjenje? evroliga i kalendar, picka im materina

 

pa, verovatno da zabole kita Evroligu, kalendar je svetinja

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...