Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

videćemo koliko se ekipa potrošila na derbiju i koliko su se oni potrošili protiv Reala. mi imamo dan duža ali i putovanje

 

u svakom slučaju, ako pristup bude kao u prvom poluvremenu u derbiju, bolje da i ne putujemo. ako mogu da izvuku ono što smo videli protiv Virtusa, biće šanse

Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Podnio je valjda prijavu protiv Lesora.

 

nije on podneo ništa, niti bi mu to palo na pamet, no se potpisao ispod nečega što su mu dali

 

sad ide Ćokijev cirkus, koji treba maksimalno izbegavati, koliko je moguće. svakako neće biti moguće u potpunosti, pošto taj jezivi čovek naprosto emituje zlo, gde god da se pojavi i kakvom god svojstvu.

  • +1 8
  • -1 1
Link to comment
24 minutes ago, Lord Stef said:

Njima vise, ali je nama to potencijalno mec lopta za top8, sa pobedom idemo na fakticki 3 pobede vise od njih.

mnogo je kola ostalo još do kraja, svakako da bi pobedom u konstantinopoljutm već mogli da kažemo da smo otvorili vrata top8, al bi i dalje ostalo još 5 kola i bezmalo 15% bodova u igri do kraja. a do kraja će da igraju, i gube(i dobijaju) i drugi. evo već ovo kolo baskonija i makabi neće moći da zabeleže pobedu(oba tima)

 

ubeđen sam da će nama must win za ulazak u 8 biti utakmica u monaku

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

mnogo je kola ostalo još do kraja, svakako da bi pobedom u konstantinopoljutm već mogli da kažemo da smo otvorili vrata top8, al bi i dalje ostalo još 5 kola i bezmalo 15% bodova u igri do kraja. a do kraja će da igraju, i gube(i dobijaju) i drugi. evo već ovo kolo baskonija i makabi neće moći da zabeleže pobedu(oba tima)

 

ubeđen sam da će nama must win za ulazak u 8 biti utakmica u monaku

 

Racunam da bi sa tom pobedom, i poslednje kolo protiv PAO, samo jos jedna bila dovoljna za top 8. Monako je jedna od boljih prilika, ali sam ubedjen da kuci mozemo da dobijemo bar jednu protiv Real/Barca/Oly. Mislim, mozemo da izgubimo svih 6, mozemo i da dobijemo 5, s ovim ludacima se nikad ne zna.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, SNARC said:

 

 

Au suza, kukanja i plakanja...krv ti jebem paciju..

 

 

Jbg, sad je malo jasnije kakvi su mozgovi pisali one parole po Ubu protiv Matica i Vidica. Sto rek'o onaj poljoprivrednik, smejte se, majmuni jedni, mi (srpski narod) smo stoka i treba nas jebati.

Link to comment

Доста битан меч је овај сада Жалгирис - Олимпијакос, у случају победе Жалгириса мислим да они могу лагано до 19 победа.

 

Макаби - Басконија тешко је рећи шта нам ту више одговара али с обзиром да би и ту победник лако могао до 19 победа на крају, онда можда боље да добије Макаби јер с Басконијом имамо бољи међусобни.

  • +1 1
Link to comment

Па да јер у потенцијалном кругу са Жалг и Баск ми смо најбољи. Зато би баш ваљало да Литванци изгубе од Олимпијакоса у четвртак.

  • +1 2
Link to comment

Meni je utisak derbija da je Duško napisao algoritam kako da nam sjebe odbranu. Jednostavno je napunio Smajlija sa ličnim do kraja prve četvrtine(može se komotno reći i Žocovim propustom) i ostavio Matijasa ponovo na 30 minuta fajta. 

 

Da su bili kompletni, sa Nedarom i Dobrićem, stigli bismo nikad -20(doduše, kad kupiš Nedovića, kupio si i njegove povrede tokom cele sezone). Plus što očigledno imaju problem u svlačionici, dva onakva raspada u drugom poluvremenu ne mogu biti slučajna.

 

Taj brlog u koji nas Čović ponovo uvlači teško će mu ove godine pomoći, kao ni one protiv Future. Ali ja se ne bih kladio da nas ne mogu klepiti najpoštenije nasred Arene, jer je Duško vrhunski trener i mogao bi da pronađe rupu kao što je pronašao na ovoj utakmici. Teže će rešiti potres koji je nastao dolaskom Fakua u tim koji je bez njega delovao kompaktnije.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Наравно да могу да нас добију у пуној Арени(већ се десило) као што и ми можемо да их добијемо у Пиониру(такође се десило). Могуће је да мало и прецењујемо предност домаћег терена, мада није да неће значити, посебно у тој евентуалној последњој утакмици.
 

Мада далеко од тога да смо ми и обезбедили то прво место, у овом пресудном и зајебаном  евролигашком распореду где морамо да будемо на 110% немамо право ни на кикс у Аби, а играмо против Цедоли гајби, плус гостовања Фмп-у, Задру и Будућности. Они иако нису у добром моменту немају од кога да изгубе до краја, Мега им је најзајебанија текма.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...