Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

52 minutes ago, Orle Zmajević said:

Itekako se moze igrati protive Efesa.Umorni su i roviti.

Mora da se zategne odbrana da se uvuku u greske i promasaje, u suprotnom, ako se razmasu, primicemo laganih 100.

 

Poslednja utakmica u EL ove sezone gde je pritisak veci na protivniku nego na nama.

Cist KEC.... bez ikakve sanse smo veceras... ja bih voleo da imamo sanse ali... Efes tim za F4 kada su kompletni a jesu danas...

 

Tekma dana za nas je u Kaunasu... da li ce Pirejci da.... Idmou

 

Edit: Ali Away...

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=16&nav_id=2303708

Edited by mozzer
Link to comment

Ako im ne damo prvu cetvrtinu ili poluvreme fore, kao sto umemo, imamo neke sanse. Treba ih stisnuti jako kao bolonjeze onomad, kidisati ne dati im da disu. Uz dobre procente i selekciju suta, mozemo da ih iznenadimo. Nisu oni do sada pokazali da su bas ne znam koji kurac u ovom takmicenju

Link to comment

Imamo osam dana do sledeće utakmice. Igramo ovo kao da je finale EL. Maksimalno skraćena rotacija i vozi. Neće nam praviti toliki pritisak na loptu kao Milano i CZV, nadam se da ćemo da se razmašemo i da ih neće ići trojka.

  • +1 2
Link to comment

Ćokarlija podneo krivicnu protivu Matijasa..i rekao da nije lepo da im gledamo u novcanike i da to rade samo ljudi ciji naziv pocinje na L. 

 

Limari ? 

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Iz Čovićevog saopštenja, pitanje postavljeno jedno za drugim:

 

-Kada ćete da platite porez Republici Srbiji koji sa današnjim danom iznosi 853.944.964,81 dinara – odnosno 7.279.505,54 evra?

-Kada ćete da prestanete da se bavite tuđim finansijama?"

 

Ovo je blago :D

 

Lud je ko konj

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Iz Čovićevog saopštenja, pitanje postavljeno jedno za drugim:

 

-Kada ćete da platite porez Republici Srbiji koji sa današnjim danom iznosi 853.944.964,81 dinara – odnosno 7.279.505,54 evra?

-Kada ćete da prestanete da se bavite tuđim finansijama?"

 

Ovo je blago :D

selfawarewolf

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Cist KEC.... bez ikakve sanse smo veceras... ja bih voleo da imamo sanse ali... Efes tim za F4 kada su kompletni a jesu danas...

 

Ne igra im Buboa a Micic je rovit, protiv Reala je igrao samo 19 minuta. Kladionice su ih stavile na 1.5 sto znaci da nisu bas izraziti favoriti.

Naravno, dosta toga mora da se poklopi da pobedimo tamo, ali nismo bez sanse.

Link to comment

Mislim da ce svezina igrati bitnu ulogu, mi smo se i protiv Armanija drzali u utakmici dok nismo ostali bez gasa.

Upitno je sad ko se vise istrosio, mi u ponedeljak ili oni u utorak.

Link to comment

:ziga:

 

to je pravi način da se odgovori na saopštenja.

 

lik je ozbiljno oboleo. šteta je samo što oseća potrebu da progresiju oboljenja deli se celokupnom javnošću. mi svakako želimo brzo ozdravljenje i nema potrebe da budemo upoznati sa svim detaljima te lične neprijatnosti.

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

:ziga:

 

to je pravi način da se odgovori na saopštenja.

 

lik je ozbiljno oboleo. šteta je samo što oseća potrebu da progresiju oboljenja deli se celokupnom javnošću. 

 

Au jebem mu...nikako da se setim na koga li me podseca...Na nekoga ko ce na dupe da progovori ako sve ne ide kako je zamislio..

Mozda nose slicne boje..ko zna..

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...