Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, lord_s said:

 

Uz furiozni zavrsetak da se sledeca utakmica (ili serija u play-offu) nece ni zavrsiti ukoliko oni ne budu vodili na kraju, tj. ne pobede.

 

tako nekako.

 

zapravo, ova saopštenja više govore o onome ko ih je napisao nego o onome na koga se odnose. konkretno, mislim na ovo poslednje Čovićevo. naše saopštenje ne govori ništa, spada u kategoriju nekakvog korporativnog praznoslovlja. da se izda saopštenje, kao odogovr na neko drugo, ali da se ne upušta u dalji dijalog sa budalom.

 

sada se od Lesorove budalaštine, a jeste budalaština, pokušava predstaviti kao da je on u nivou ratnog zločinca i da bi ga, u najmanju roku, trebalo ubiti ili zatvoriti do kraja života. čak i neki ovde, koji se iz nepoznatog razloga bave takvim glupostima, upadaju u klasičnu zamku da ne osuđuju delo nego čoveka. ne traže kaznu, nego poništavanje ličnosti, odmazdu, krv. iz nekog mog iskustva, ljudi ove finese ne uzimaju za ozbiljno i smatraju ih teoretisanjem bez smisla, i tako bude sve do trenutka dok ih neko ne stavi u položaj, osnovano ili neosnovano, da budu osumnjičeni za nešto, bilo šta. onda ima se slika razbistri očas posla.

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, garmonbozia said:

Isto kao i trener Ivanović. Na utakmici na kojoj je prokockao 21 razlike on kaže "pobedićemo mi partizan, i to oni dobro znaju". Druže. Ekipa ti ispustila 21 razlike, ćuti i gledaj kako ćeš da spremiš dalje. 

 

Izgubio si utakmicu, Lesor je ispao pajser što niko ne može da porekne. Da su pametni na sledećoj utakmici odmah da ga isprovociraju da se zapali kao hepo kockica ima da dobije suspenziju u sekundi.

 

Ovako samo Čović kao i obično pravi linč atmosferu koja će se videti ako se oba kluba sastanu u finalu ABA lige. 

 

Nije imao snage ni da cestita pobedu a nas covek, splicanin.

 

Sto se lesora tice za njega je najpametnije da preskoci utakmicu na njihovoj rodnoj grudi u zelezniku. Bilo da ga kazne, bilo da ga odmorimo

Link to comment
11 minutes ago, Lezilebovich said:

Generalno mi nije ni nesto strasno, ali ne bih voleo da to uradi klub za koji navijam. Ono sto jeste jezivo je deo

da je možda potrebno da se izvinimo čoveku koji je usred Beograda kao gost na privremenom radu u Srbiji i Beogradu, uličarski, pesnicama napao srpskog reprezentativca"

On stranac mi srbi ... ma idite u picku materinu vise sa tim

Dočim Admiral nije bio stranac i nije otresao tada devetnaest godina mladog srpskog reprezentativca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...