Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Otvoriš naslovnicu novosti i vidiš vučelića navijača vučićevog kluba kako uređuje novine po zadatku. :puke:

 

Prvo ide :

Skandal: Matijas L. i Filip. P. u centru pažnje

Pa onda:

"Izvinjavam se."Željko izašao pred novinare...

Zatim:

"Znali smo da ćemo ih dobiti. Znao je i Partizan to."

I tek na kraju ide izveštaj sa utakmice.

 

Vučeliću govno jedno udbaško. :puke:

Dobro je da FK uopšte i postoji dok si ti u njemu i puštaš otrove.

 

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

mda, baš bih voleo da vidim da se takvi zalete na čoveka od dva i po mera i preko sto kila mišića,

internet fajteri :D

 

A naprednjak..uz to navijac efempea...taj bi se najradije naprolivao tudje krvi u, za sebe, korisne svrhe. 

Jedan sa njihovim salom oko vrata je tako i stan dobio.

  • +1 2
Link to comment

Na stranu sto je Lesor neartikulisana zivotinja, mali bugarin je izgleda mućki provokator.

Voli da hinjski dobacuje a onda se sakrije iza copora i smrdi. Tako je i kapetana Rada zakurca zajebavao pa ga je ovaj munuo laktom u stomak.Na kraju se krio iza saigraca da ne dobije batine. Ovoga ludaka ako nastavi da provocira plasim se da ce mu glavu otkinuti.Mora Zoc to da oladi inace ce nam upropastiti PO tako - ne sme jedan slinavi Petrusev tako da ga izbacuje iz takta.

Link to comment

derbi u basketu je postao zlo. ovo je samo uvod u brojne nevolje i pizdarije koje se očekuju u finalu aba. mržnja u hali je opipiljiva, moš je osetiti i preko ekrana. što je najgore, taj ekstramizam se izgleda neguje, pa prelazi i na igrače (neke), a Boga mi se razliva i dalje, pa čak pušta pipke i na ovakvim forumima. ovakvom progresijom, ja očekujem da u Srbiji izbije građanski rat po liniji par-czv, pri čemu će se zaraćene strane "voleti" i tretirati međusobno kao Rusi i Ukrajinci. van pameti je sve to.

 

igrači kao igrači nisu problem i sasvim sam siguran da među njima nema mržnje. čak i ovaj "out of control" Lesor, uveren sam da ne mrzi ili želi da uništi bilo kog kolegu iz večitog rivala. sad će naravno da dobije ono što je izazvao, veličaće ga ekstremisti sa jedne strane, sa druge strane će ga ekstremisti predstavljati kao reinkarnaciju Hitlera, Stanjina ili Pol Pota. jedni će mu dizati spomenik, drugi nadgrobnu ploču. a bilo bi najbolje da ima od koga da dobije jedan ljudski savet i da reši problem koji očigledno ima. da ukapira da je to problem koji ga može mnogo koštati u daljoj karijeri. da mu neko objasni da je ovo poslednja stvar koja mu treba u sezoni kada je eksplodirao, kada izlazi u statistikama kao jedan od najboljih u EL, kada se profilisao na Evropskom nivou.

 

da se ja pitam, kao što se ne pitam, sve utakmice finala abe igrale bi se pred praznim tribinama ili pred decom do 14 godina. razlog, veliki rizik od ugrožavanja javne bezbednosti. pa neka pobedi ko je bolji na terenu. a ekstremisti neka se nađi negde u šumi, pa neka se "vole" međusobno do mile volje i dokazuju jedni drugima ovo ili ono.

Edited by Ted
  • +1 8
Link to comment
23 minutes ago, Orle Zmajević said:

Na stranu sto je Lesor neartikulisana zivotinja, mali bugarin je izgleda mućki provokator.

Voli da hinjski dobacuje a onda se sakrije iza copora i smrdi. Tako je i kapetana Rada zakurca zajebavao pa ga je ovaj munuo laktom u stomak.Na kraju se krio iza saigraca da ne dobije batine. Ovoga ludaka ako nastavi da provocira plasim se da ce mu glavu otkinuti.Mora Zoc to da oladi inace ce nam upropastiti PO tako - ne sme jedan slinavi Petrusev tako da ga izbacuje iz takta.

 

Jel ga Kampaco provocirao u polufinalu kupa? Vildoza na istom mecu?

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Jel ga Kampaco provocirao u polufinalu kupa? Vildoza na istom mecu?

Cus argentinci nekog provocirali. Kampaco je aktivno ucestvovao u drakulinoj taktici premlacivanja lesora. Udario mu je jednu sekiru koje se ne bi postideo ni nas sportski direktor. Dobro ne bas ko vildoza onog iz cibone

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

 

Jel ga Kampaco provocirao u polufinalu kupa? Vildoza na istom mecu?

 

Ne secam se toga, sta je njima radio ?

Link to comment
19 minutes ago, BWA said:

Stiglo priopcenje.

:jerry:

 

Slabo, vise sam ocekivao od stare pandurcine, samo neke pretnje praznom puskom ko za kup u nisu

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...