Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Iz saopštenja, između ostalog proizilazi, da Žoc postavlja i razrješava sudije u EL, da KKP diriguje Evroligom i da je Kampaco jedan od najboljih bekova na svijetu.

 

Nedostaje još samo neka crtica o hrvatskom klubu koji zajedno sa katolicima iz EL buši Zvezdu.

Link to comment

Pogledao sam detalje sa derbija. Odlicna reakcija tima, energija i naravno Zelimir.

 

Mislim da Klub, i ported svega o cemu se ovde pise i sto svi dobro razumemo, treba da jos jednom ukaze na pogresnu reakciju Lesora i da bi trebalo da dobije min .3 iutakmice suspenzije. Zbog smirivanja strasti i realnosti - a KKP kao Institucija treba to da pokrene.

 

Sudjenje vrlo, vrlo korektno - mislio sam da su nas mnogo vise pogurali. 

 

Ne mogu da gledam ABA utakmice bas zbog ovoga.... i zaista bih voleo da plasman u EL odredjuje ko ce igrati EL iduce sezone a ne nesretna ABA...

 

U Cetvrtak vrlo, vrlo tesko sa Efesom, tekma ovog kola za nas je u Viljnusu da li ce Pirejci da odigraju jako i do samog enda...

Link to comment

Evo sada vidim iz saopstenja KKP:

 

- Incident koji se dogodio na kraju utakmice između Matijasa Lesora i Filipa Petruševa jeste nešto što se na sportskim borilištima dešava, ali smatramo da je reakcija našeg igrača neprimerena i prenagljena. Bez obzira na to šta je dolazilo sa druge strane, igrač Partizana ne sme da reaguje na taj način i Klub će u skladu sa internim disciplinskim pravilnicima koje su svi igrači potpisali sprovesti sa Matijasom propisanu proceduru. Svakako, Partizan Mozzart Bet će učiniti sve da njegovi igrači više nikada ne učestvuju u incidentima i bez obzira da li su isprovocirani ili ne, uvek budu primer sportskog i viteškog ponašanja.

 

To je bas to na sta sam mislio, Bravo.... PRAVA STVAR!

 

Idemo dalje

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

mlako saosptenje, vidi se da je preslo u rutinu i da nema vise zara. 

angažovao ostoja nekog za krizni pr

Link to comment
2 hours ago, BWA said:

Iz saopštenja, između ostalog proizilazi, da Žoc postavlja i razrješava sudije u EL, da KKP diriguje Evroligom i da je Kampaco jedan od najboljih bekova na svijetu.

 

Nedostaje još samo neka crtica o hrvatskom klubu koji zajedno sa katolicima iz EL buši Zvezdu.

 

Uz furiozni zavrsetak da se sledeca utakmica (ili serija u play-offu) nece ni zavrsiti ukoliko oni ne budu vodili na kraju, tj. ne pobede.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...