Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

izledamo kao neka Nemačka ekipa sa gomilom Amera (nemam ništa protiv Amera).....ono, divljina....keš, kolica laganica

 

odluku još nisam doneo dal ću da gledam basket ove sezone. jedino je izvesno da derbi neću gledati. a ako je ovo to....baj, baj

 

osim što na dresu piše Partizan, ja ne vidim tu KKP bilo gde. da gledam Srpski Braunšvajg ili Ludvigzburg, zabole me kurac

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

 

VIdis li na klupi?

Zanima me kako bi trebalo da izgleda pravi Partizan.

 

vidm Željka na klupi, ali ovo na terenu mi je diglo pritisak preko svake mere. ako je tako u prijateljskoj, šta će da bude u zvaničnoj.

 

sorry, ali to je krajnje subjektivno. ni prošle sezone se nisam povezao emocionalno sa ekipom. što mi je vrlo čudan osećaj, jer se to retko dešavalo. ono kao, moji su ali nisu moji. sviđaju mi se više reda radi ili iz navike, nego zaista.

 

možda sam navikao na KKP kao nekakav surovi underdog u Evropi, gde se ostavlja "život" na terenu. ovo me mnogo podseća na Nemačke, Ruske ili Turske konfekcijske klubove koji su me uvek nervirali. možda tako mora, ne znam, nisam pametan.  

  • +1 3
Link to comment

Kapiram skroz o čemu pričaš. Imao sam isti osećaj za neke naše sastave u onih par godina kada smo imali gomilu stranaca. Aleksa je recimo karakteran igrač, a Tristan interesantan prospekt. Možeš zbog njih inicijalno da gledaš pa ti možda i priraste srcu ekipa.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...