Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Gradina said:

Pa kad su naivni. Aca Caki tupavi Djole i Gavra naivni i pošteni

Pazi....ne mogu oni da kažu "NEĆU"..ja ih razumem. Medjutim, ono što je rečeno: "Revanš se u ovakvoj situaciji neće ni igrati na taktiku, nego na srce, obraz i stid, pred blamažom koja preti." ne verujem da naši igrači imaju taj osećaj. Posle nedelje svi odoše kud koji....torbe su im već spakovane, verujem...

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Pazi....ne mogu oni da kažu "NEĆU"..ja ih razumem. Medjutim, ono što je rečeno: "Revanš se u ovakvoj situaciji neće ni igrati na taktiku, nego na srce, obraz i stid, pred blamažom koja preti." ne verujem da naši igrači imaju taj osećaj. Posle nedelje svi odoše kud koji....torbe su im već spakovane, verujem...

Pa kad su svi iz 3 pm

Link to comment

Iskreno. Ja si gledam SINDJU, OFK NIŠ, BRZI BROD ,ponekad POPOVAC. Meni neće smeta ni na ČAIR DA GLEDAM SRPSKU LIGU 

SAMO OVA GOVNA NIKAD ALI NIKAD U NIŠU DA NE SRETNEM. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Iskreno. Ja si gledam SINDJU, OFK NIŠ, BRZI BROD ,ponekad POPOVAC. Meni neće smeta ni na ČAIR DA GLEDAM SRPSKU LIGU 

SAMO OVA GOVNA NIKAD ALI NIKAD U NIŠU DA NE SRETNEM. 

Kad su me prošli put iznervirali, ja sam pratio samo mladje kategorije.....doduše, deca mi trenirala, pa sam jedva stizao na sve utakmice. Mislim da ima više od dve godine, možda i tri , kako nisam otišao ni na jednu utakmicu u regionu. Pratim inače Drugu ligu Saudijske Arabije i lepo mi.

Link to comment

Najgora varijanta, ispadnemo a bulumenta ostane.. jebali smo se u dupe onda.. stvarno će se gleda Sinđa.. lokal patriotizam na max :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Najgora varijanta, ispadnemo a bulumenta ostane.. jebali smo se u dupe onda.. stvarno će se gleda Sinđa.. lokal patriotizam na max :rolleyes:

Ima za bulumentu leka ako pomisli da ostaje

  • Haha 1
Link to comment
40 minutes ago, Constantin said:

Na nama je......kume

Na nama nije no na igračima. Na nama je kako god bilo da živimo i navijamo, da bagru oteramo . 

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Na nama nije no na igračima. Na nama je kako god bilo da živimo i navijamo, da bagru oteramo . 

Kad sam rekao "na nama" mislio sam na Nišlije....

Da ne gledam unazad, ne znam da li sam ovde napisao....većinu igra "stoli bojko" i već su se spakovali. Po hotelima i stanovima, koferi spremni i jedva čekaju da se sutra završi utakmica...i metlAaa.....

 

Što ti jednom reče, ovima iz Uprave odgovora i PLS...i razmišljam...pa jeste. Nema VAR, nema TV prenosa...juhuuu za kladionice....znači, treba težak posao da se obavi u cilju najurivanja bitangi...Sizifov posao

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...