Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 minutes ago, zikaPantelej said:

Ne verujem dok ne bude "pravnosnazno"... a i nista jos nije gotovo, ima potencijalno baraz... 

 

Link to comment

Zavisi od Napretka...ako i on odigra 100% mi možemo i da izgubimo. Pitanje je u kakvom će sastavu Kolubara da izadje protiv nas....

 

spacer.png

 

Edited by Constantin
Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da li je u Kolubaru bio neki Vidicev kandidat?

Ne bi trebalo, ne znam. Msm ne bi trebalo da ima veze s tim, ovo je došlo od UEFA...doduše prijavljeno je od Nineta Spasića.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ne bi trebalo, ne znam. Msm ne bi trebalo da ima veze s tim, ovo je došlo od UEFA...doduše prijavljeno je od Nineta Spasića.

Nije iz Metalca je...

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Vidicev covek iz Metalca nije iz Kolubare

Aha...ja rekoh samo od kog je prijava, od Ninoslava Spasića iz GrdElicu...pa me ti zbuni, kažeš nije, nego je iz Metalca.

Link to comment
11 hours ago, RealNIš said:

Што се Росића тиче, пожалио се на повреду стопала прошле недеље, а онда се бол уочи меча интензивирао и то је једини разлог зашто није био у протоколу. 

 

Jbg. mnogo jako ritao onog u centar, a ovaj imao tvrdu glavu...

 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Gradina said:

Ako bi Kolubari vratili bodove mi bi direktno uz Gat ispali. I to je moguće

Ne bih rekao. Mislim da u tom slucaju Radnik direktno ispada, a mi igramo baraž, jer smo bolje plasirani bili pre plej auta od Radnika

Link to comment
23 minutes ago, zikaPantelej said:

Ne bih rekao. Mislim da u tom slucaju Radnik direktno ispada, a mi igramo baraž, jer smo bolje plasirani bili pre plej auta od Radnika

Da da u pravu si ne važi medjusobni skor 

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...