Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

4 minutes ago, Captain_Darling said:

I ko ce sad Ivicu da otera, ostade taj dozivotno...

Ivica je trazio kad je dolazio kontinuitet i odredio nekih 7 godina.

Tada je rekao da ce se sam povuci ako ne pravi rezultate a evo vec drugi put opstajemo u poslednjoj sekundi. Da ima rec i obraz sam bi otisao. Ipak pare su mnogo sladje od obraza i reci.

Videcemo!

Opet pitanje se postavlja sta posle.....

Ne mora da krene nuzno na bolje.

Sta ako dodju lesinari ?!

A ima ih, ima mnogo gorih od Ivice !

Nadam se kao i uvek najboljem ishodu.

 

A sto se nas tice treba uskoro otvoriti novu temu.

Dobrovoljac za otvaranje nove teme ima li ga ??? 😁

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ono mali nije kriv sto ga guraju. Ima potencijala ali jedno dve godine ranije gurnut u vatru.

Jok ja sam kriv

Link to comment
23 minutes ago, Constantin said:

Ima.....

  Hide contents

ti...:D

 

Dve godine otvaram i ponovo bih ali mislim da me sreca napusta. Ne bih da izbaksuziram sledecu godinu.

Mislim... vidis da mi ne ide 😁

  • Hvala 1
Link to comment
51 minutes ago, Captain_Darling said:

I ko ce sad Ivicu da otera, ostade taj dozivotno...

Oterati Propadala krivičnim prijavama . . . U toku . . .

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Dve godine otvaram i ponovo bih ali mislim da me sreca napusta. Ne bih da izbaksuziram sledecu godinu.

Mislim... vidis da mi ne ide 😁

OK...ako nema još zainteresovanih...za dan-dva ću ja. I onako nemamo šta da žurimo, sad ima da bude šuneli do sredine Jula...

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Elem...na kraju beše i poruka za Upravu...ali njima obraz djon...pa, nema veze.

Ugazio taj djon u govna toliko duboko da ne mož ga opere ni sva voda Savsko Dunavskog ušća.

Link to comment
8 hours ago, Gradina said:

Ugazio taj djon u govna toliko duboko da ne mož ga opere ni sva voda Savsko Dunavskog ušća.

Mislim da ce mracis jos dugo, dugo na ovaj forum 🤣🤣🤣

Koliko vidim ovaj nema nameru da si ide a kako rece "nikad vise", to mi zvuci kao da ce da bude tu dok ne otegne papke 🤣🤣🤣

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/toncev-u-narodnjackom-zanosu-radnicki-nikad-vise-u-ovakvoj-situaciji-video/453184

Link to comment

Ono skandirali su i terziću svojevremeno, VV-ima u partizanu i dalje skandiraju pa ne jebavaju da idu...

Biće ispada premija da u sklopu priče "da se ovo nikad ne ponovi, menjamo stvari iz korena.." otera makar onaj što ne ume dve boje da posloži na sebi, nego meša žuto i dreč zeleno... 

 

Boban sekretar našeg doba...

Link to comment
6 hours ago, zikaPantelej said:

Ono skandirali su i terziću svojevremeno, VV-ima u partizanu i dalje skandiraju pa ne jebavaju da idu...

Biće ispada premija da u sklopu priče "da se ovo nikad ne ponovi, menjamo stvari iz korena.." otera makar onaj što ne ume dve boje da posloži na sebi, nego meša žuto i dreč zeleno... 

 

Boban sekretar našeg doba...

Pa red bi bio

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da ce mracis jos dugo, dugo na ovaj forum 🤣🤣🤣

Koliko vidim ovaj nema nameru da si ide a kako rece "nikad vise", to mi zvuci kao da ce da bude tu dok ne otegne papke 🤣🤣🤣

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/toncev-u-narodnjackom-zanosu-radnicki-nikad-vise-u-ovakvoj-situaciji-video/453184

Dečko ja ne mračim no svetlnd palim da  vidi ko ne vidi. Jbg nisam ja kriv što sam par koraka u saznanjima ispred npr tebe. Neki na forumu znaju koliko puta sam bio ispred jer sam im u privatnim porukama saopštavao a na forumu zbog tebi i sličnih , koji kažu da mračim,izostavljao neke informacije. Pozdrav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...