Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

40 minutes ago, Gradina said:

Dečko ja ne mračim no svetlnd palim da  vidi ko ne vidi. Jbg nisam ja kriv što sam par koraka u saznanjima ispred npr tebe. Neki na forumu znaju koliko puta sam bio ispred jer sam im u privatnim porukama saopštavao a na forumu zbog tebi i sličnih , koji kažu da mračim,izostavljao neke informacije. Pozdrav.

Ma sve se vidi i zna. Ti ustvari ne znas koliko ja znam. :covid19:

Ipak tu sam bio da balansiram da ne ostanemo ti, ja i Constantin na forumu.

A komentar je bio u saljivom tonu.

Da sam na Ivicinom mestu otisao bih posle obezbedjenog opstanka. Ali obraz-djon kao sto rekoh u ranijim komentarima. Sve sto je rekao, pogazio je.

I meni je muka da gledam kako gradimo tim na leto a onda isti tim rasprodamo posle prve utakmice, pa smenimo trenera, tacnije pet, sest. Onda se pojacamo na zimu ali ode najbolji igrac i celu godinu mi ubijaju volju toplo-hladnim kupkama.

Nadam se, ali iskreno se nadam da se negde iza coska krije neko bolje resenje !!!

A opet ne mogu da ne dodam da grad nije mnogo zainteresovan za klub a to je jako bitna stavka za nekog ko dolazi a nije multi milioner

 

Za kraj da dodam i to da na ovu narusenu atmosferu koju ce tesko da ispeglaju za dva meseca i Mesija da dovedu nece da bude ucinkovito.

Toncev treba da promeni celu upravu koja je donosila tokom cele godine lose odluke. Propadala, sportski sektor ... Sve...

Naravno i sebe ali to ce tesko da ide...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

U ovom mom zadnjem komentaru je negde i utisak za ovu sezonu.

Po ko zna koja u nizu koja mi je donela poznatu teskobu u stomaku. Izgleda da nju moze samo Toncev da izazove jer nikada pre njega nisam imao takav osecaj.

Toliko nerazumevanje fudbala, toliko los filing i tajming za odredjene povucene poteze.

Toliko promasaja u igrackom kadru.

Dovodili su igrace tako lepo da nam je tim toliko u disbalansu da osim Skrbe niko ne ume da da gol. Da smo otisli u produzetke samo bi nas penali mozda spasili od ispadanja jer ne bi dali gol do zime.

Kad treba da pojacaju tim oni smene trenera. Kad imamo dobar tim postavi se ala Recko. Neki da Bog sacuva trener.

Pare su na prvom mestu pa deset mesta prazna.

Skola zapostavljena.

 

Utisak za kraj je taj da ako se menja Ivica, treba da se smeni sada. Ako se smeni za mesec dana kad proda sve sto vredi, onda nam je sve dzabe.

Link to comment

Moj utisak je da neće Ivica niđe sve dok ne stigne naredba odozgo... dok neko ne proceni da može da ga makne, a to znači i da tačno zna koga da postavi na njegovo mesto i sa kojim motivima dovodi tog nekog...

 

Najrealnije mi trenutno deluje da će malo samo da se proplaknu, mozda ode Aca il daj Bože onaj iz zapadne Srbije i tolko..

 

Ali ima jedno veliko ali... ako će Ivica da ode, samo da bi klub bio bez ikakvog gazde i u rukama drage nam gradonačelnice, onda nemoj da ide, jer ispadamo dva ranga minimum odmah glat, bez baraža i ičega... Superligu više ne možeš da igraš bez kakvog takvog gazde i bez para.. samo sa gradskim parama je moglo do neke 2018.

 

Ako se zna da dolazi novi gazda onda možemo da pričamo... Da vidimo ko je to, dal je bolji ili gori od ovog itd ..

Link to comment

Slažem se da apsolutno ubijaju volju za dolazenjem na stadion tim promenama trenera, velikim protokom igrača itd... 

 

Nemamo ama baš nikakav sistem ko sto vec napisah... 

 

Ti ništa ne možeš sa njima da završiš bez da zoveš gazdu.. kad njega dobiješ, e onda tek pare za X stvar ležu u roku od bukvalno sat vremena...

 

No šta pa ja pišem.. nama cela zemlja funkcioniše po tom principu :rolleyes:

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment

Tesko, Ivica odavno reko da "ne da trenerima da se razviju", u prevodu podjebancije i kombinacije, pilicarenje itd. S njim se zna, nekoliko promena trenera, po 20 nova igraca na leto i zimu, cudni rezultati, prelazi, kartoni, "povrede", bedni transferi, "saradnja sa Zvezdom", mucan utisak, ljudi koji beze sa stadiona jer nece sve to da gledaju itd. Bez njega ne znamo ko bi i kakav dosao, nekakav mora, proslo bezbrizno vreme i doslo usrano korumpirano novokomponovano vreme beskompromisnog krinimala u fudbalu i drzavi pa zato mora odgovarajuci podobni gazda.

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Tesko, Ivica odavno reko da "ne da trenerima da se razviju", u prevodu podjebancije i kombinacije, pilicarenje itd. S njim se zna, nekoliko promena trenera, po 20 nova igraca na leto i zimu, cudni rezultati, prelazi, kartoni, "povrede", bedni transferi, "saradnja sa Zvezdom", mucan utisak, ljudi koji beze sa stadiona jer nece sve to da gledaju itd. Bez njega ne znamo ko bi i kakav dosao, nekakav mora, proslo bezbrizno vreme i doslo usrano korumpirano novokomponovano vreme beskompromisnog krinimala u fudbalu i drzavi pa zato mora odgovarajuci podobni gazda.

Mogao bi i ti da otvoriš novu temu. Otvarao si do sad ?

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Mogao bi i ti da otvoriš novu temu. Otvarao si do sad ?

Jok, gledam da odmaram nesto od svega u zadnje vreme... Ti nisi bas dugo, mogo bi 🙂

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Jok, gledam da odmaram nesto od svega u zadnje vreme... Ti nisi bas dugo, mogo bi 🙂

Ma OK....ne bih da se namećem

Link to comment

1 minute ago, Constantin said:

Ma OK....ne bih da se namećem

Kom ce se be ti nameces!? :D

Edited by W.F.C.
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Toncev treba da promeni celu upravu koja je donosila tokom cele godine lose odluke. Propadala, sportski sektor ... Sve...

Naravno i sebe ali to ce tesko da ide...

Propadala , sportskog direktora koji je pod njegovim uticajem ,zatim malog debelog sekretara , pa i Cakija treba da odstrani. Da ostane Ivica a na ove pozicije da postavi npr Stamenkoviće , Brankovića, Bankovića ,Antića. . .ima tu još izbora  i da bira i da ostane .

  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, Gradina said:

Propadala , sportskog direktora koji je pod njegovim uticajem ,zatim malog debelog sekretara , pa i Cakija treba da odstrani. Da ostane Ivica a na ove pozicije da postavi npr Stamenkoviće , Brankovića, Bankovića ,Antića. . .ima tu još izbora  i da bira i da ostane .

Uh...nategnuto. A da vrati Bobana Sekretara ?

  • +1 1
Link to comment

Možda malo Ivica da osveži strukture kluba Nišlijama il zemljacima sa juga, za trenera eto Peđa Stamenković ima profi licencu, imamo ih još... ne znam Vlada da li ima... ako je mogao mutlja Šarac da bude trener, čovek se vidi po govoru tela da je nula autoritet, onda mogu i ovi...

 

A i igrača odavde ili iz okoline verujem da mogu da se dovedu... Nema šanse da nemamo u regionu nekog igrača na nivou onog Gakua, Mićina, Savića i sličnih... Drugačije su okolnosti danas u odnosu da period pre 20-30 god pa je i normalno da ima više igrača sa strane, nemam nista protiv ali bar 3-4 igrača za prvu postavu iz regiona mora da mogu da se nadju...

 

Da se ljudi opet malo identifikuju kolko-tolko sa klubom/igračima/trenerima...

 

Ja posle X godina nisam uspeo ove sezone da ih popamtim kolko ih je prodefilovalo kroz klub...

  • +1 1
Link to comment

Gaku je bolji igrac od 90% igraca u klubu. Trebala mu je adaptacija a ulazi u godine kada moze do punog potencijala.

Svideo mi se protiv Indjije kao stoper. Odradio odlican posao.

Kao bek je odgovoran, brz, lepo zatvara, ima siguran pas. Nije probojan kao Stojanovic ali u ovom trenutku za mene kompletniji igrac.

Inace da je ostao Mica mi ne bi dosli u situaciju u koju smo se nasli.

Cele sezone nam je trebao igrac njegovih karakteristika.

Onaj ko je pustio Micu ili se nije izborio za njegov ostanak treba prvi da bude najuren jer je dunster... Nije za sportski sektor.

Moje skromno misljenje ali mogu da ga branim sa mnogo argumenata..... Naravno osim ako Mica nike vise hteo da igra fudbal, to je drugo. Onda se izvinjavam.

Takodje onaj ko u Pejovicu vidi nesto vise od proseka i igraca za timove iz donje tabele taj treba da se zapita isto...

 

Za pocetak treba Toncev da raskrsti sa par ljudi na celu sa Propadalom ako zeli publiku i pozitivniju energiju.

Drugo i najvaznije da dovede dobrog trenera i na vreme.

Trece da se postavi jasan plan u razvoju mladih. Jasan plan oko bonusa. Da se gleda malo dalje i malo dugorocnije.

Cetvrto da se oformi kostur tima sa jakim ugovorima. Da se igraci ne prodaju za 10.000e posle druge utakmice a najbolji bonus u ligi posle prve.

 

Ako se nema para ne mora da se dovodi igrac kao sto je Papu, em skup (verovatno) em promasaj. Neka dovode proverene igrace, solidne koje mogu da zadrze i koji ce da budu zadovoljni. Igrace koji su kompletni za svoju poziciju.

Npr. dovedes igraca koj ima finu tehniku, ume da sacuva loptu ali je spor, ima dobar pas ali i dosta gresi, nizak, nema skok, nije mnogo jak i koncentracija mu varira. I taj igrac prvo gleda da sutne kad dodje na 25m a posle da da pas.

I takvog igraca stavis na zadnjeg veznog... I igra ti plejmejkera i das mu kapitensku traku. 🤦 I da hoces da izboris jedno od prva pet mesta. I mozda nesto sto je i najgore, taj igrac je bio godinu dana ranije i nista nije pokazao, mogao si da ga skeniras sa svih strana...

 

Dakle neki kostur koji ce da gine, koji ce da pomogne mladima u razvoju i dva tri dobra igraca, vodje, nosioce igre... Pa da se krene pomalo i polako. I dobar trener pod obavezno, autoritativan ...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...