Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Stankelina Zvezda igra kao tajfun samo kada mora da se juri rezultat. Nadam se da gresim i da cemo pregaziti ove kao Surdulicu i ostalu linglong boraniju.

  • +1 4
Link to comment

Zar nas ovaj ciklus kvalifikacija sa Piksijem nije ničemu naučio, bukvalno smo prošli jer smo imali herca, da smo mrsomudili oprezno na rezultat opet bismo prošli kao sa Tulumbom, Krstajom, Radovanom Ćurčićem, bata Đorom i ostalim što su igrali sa dva bezvezna i ostalim passe murinjovštinama.  Forte ove ekipe je ofanziva i to u talasima, a ne neko taktičko nadmudrivanje, kakvo taktičko nadmudrivanje sa ludim Kangom (jeste sad odrastao ali sjetite se Ludogoreca) i Ivanićem i Kataijem. Treba osloboditi zvijer. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Kangva ubrzava igru u srednjem redu.  Kanga organizuje igru celog tima.  Zameniti jednog od njih dvojce Sanogom u startnoj postavi mozda ojaca igru u odbrani ali gubi se na organizaciji i u brzoj tranziciji.  Sanogo ce verovatno da udje kada/ako imamo zadovoljavajuci rezultat da bi ga sacuvali.  Ben ce ove sezone da ulazi na kasicicu pored Bukarija, Mitrovica pa i Mustafe.  On je mnogo sporiji igrac od njih trojce a Stankovic zeli brzu igru.  Ben je iskusan igrac, bolji je u odbrambenim zadacima od pomenutih i mozemo da ga vidimo kada zelimo da usporimo igru i da cuvamo rezultat.  Ja vise volim da pocnemo ubojito, da nametnemo ritam i inicijativu, damo golove na vreme, umesto oprezno i sporo pa da zadnjih 30 minuta pokusavamo da ubrzamo igru i napravimo rezultat jer to moze da bude malo vremena.

  • +1 2
Link to comment

Na osnovu pročitanog gaženje ne dolazi u pitanje, samo odlučujemo da li želimo to u prvih ili posljednjih 30 minuta. Mnogo smo jaki. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Najbolje da ostavimo kangvu koji nam je najbolji igrač od pocetka sezone na klupi. I to zato što se bojimo moćnih jermena pa nam je neophodan osigurač. I to na marakani... 

 

Odgledao sam mec p

Pjunika i Didelanza u jermeniji gori fudbal ne pamtim da sam skoro gledao a gledam svasta. Pjunik je ekipa u rangu donjeg doma naše lige. Treba biti oprezan al zar tome ne služi skauting protivnika? Da napraviš razliku izmedju neafirmisane a potencijalno koska ekipe i ekipe koja jednostavno nema nikakav kvalitet. 

 

I jos nesto. Mi smo ranijih godina ispadali jer nam je sezona kretala kasnije pa smo tek hvatali formu. Ove godine em je liga krenula ranije pa imamo 4 utakmice iza sebe em je kvalitet ekipe ozbiljno podignut. 

 

Ocekujem sastav koji je igrao protiv radnika s tim da erak zameni miluna a bukari Mitrovica. Nema preke potrebe da milun igra jer ćemo napadati bunker pa je bolje da imamo bržeg igraca da zatvori potencijalne kontre. 

To bi trenutno bio i najjači sastav dok ne stigne desni bek. 

 

Sto se bena tice on je već u godinama a sada na krilima immao bas puno ozbiljnih igraca. Mozda i ode negde, al on planira ovde da živi kad zavrsi karijeru pa me ne bi cudilo ni da ostane i ulazi kad bude trebalo... 

Edited by adasevic
  • +1 3
Link to comment

+1

 

Treba probati sa gledanjem dotičnih, likovi ponekad iznose loptu kao poluamaterski klub, nego su imali sreće da su ih napali i otvorili im se Luksemburžani, još simpatičniji nemači pojma pa ih ovi natrpaše, jer su Luksemburžani popadali koliko su bili fizički spremni. Mislim, hoćemo da se šibamo u LŠ a zentamo od likova koji nikad nisu prebacili treće kolo. Nekad treba i vjerovati u sopstvene snage. 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

ako prolaz u 180 minuta zavisi od tog jednog primljenog gola i toga da li igra Sanogo ili neko drugi protiv prvaka Jermenije, pa bolje da tako spuštenih gaća ni ne idemo da igramo, pa kvalitetniji smo od ovih za tri klase. Nas jedino i može da ukopa to ako se nešto useremo ili potpadnemo pod pritisak, a tad nam ni tri Sanogoa niti Kante ili Makelele iz najboljih dana neće pomoći, ako idemo na to da je bolje da idemo na sigurnih 1:0 nego na 5:1. Pogotovo otkako ti golovi u gostima više ne znače ništa, šta kao, treba kod kuće ne primiti gol. 

 

1 hour ago, James Marshall said:

slažem se, ali niti je Miloje sebi pravio ovakvu ekipu, niti je imao ovakve igrače. Ovo bi otprilike bilo kao da ideš sa Ferarijem da dovučeš drva za zimu. Ako voziš Ferarija a kradeš od komšije šumu, onda bolje prodaj i tog Ferarija. 

 

1 hour ago, James Marshall said:

Zar nas ovaj ciklus kvalifikacija sa Piksijem nije ničemu naučio, bukvalno smo prošli jer smo imali herca, da smo mrsomudili oprezno na rezultat opet bismo prošli kao sa Tulumbom, Krstajom, Radovanom Ćurčićem, bata Đorom i ostalim što su igrali sa dva bezvezna i ostalim passe murinjovštinama.  Forte ove ekipe je ofanziva i to u talasima, a ne neko taktičko nadmudrivanje, kakvo taktičko nadmudrivanje sa ludim Kangom (jeste sad odrastao ali sjetite se Ludogoreca) i Ivanićem i Kataijem. Treba osloboditi zvijer. 

 

:ziga::ziga::ziga:

 

Kurcu hvala da se našao neko da konačno nešto smisleno napiše.

 

Kakvi Sanogoi srnići gobeljići kurci jebeni palci?

 

Kakva jebena opreznost protiv tima Š kvaliteta?

 

Može Sanogo i Srnaldo da uđu u osamdesetom minutu kada bude 5:0

 

Koju pizdu materinu ste tolike pizde, jebo vas bata đora i miloje u duetu.

 

Posle tisuću godina imamo tim koji može da igra jebeni FUDBAL, sve cepanice sem jedne su eliminisane, a vi bi da gajite opreznost jer ko gurne loptu napred, umrla mu majka?

 

Pa daj dosta više tog pizdarluka i kukavičluka, plaši se ovna plaši se govna, kad ćeš više jebeno živeti???

  • +1 4
Link to comment

Da se ova utakmica igrala nakon prvog kola ja bih definitivno bio za Sanoga umjesto Kange jer su se u prvom kolu Kanga i Kangva preklapali, sve je to izgledalo prilično zbunjujeće, ali sada kada smo zahvaljujući ranijem startu prvenstva nakon četiri kola dobili dosta dobro uigrane Kangu i Kangvu bilo bi šteta tek tako razbiti njihov ritam utakmica sa konstantnim napretkom u međusobom odnosu na terenu (ali i u kontekstu ostatka ekipa). Bar Pjunik kući nije utakmica u kojoj to moramo da radimo.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:


Sanogo mora da igra, osim ako nije povredjen. A Kangva može početi sa klupe. Mislim da oprez nije na odmet, lako nam je igrati na 3:0, ne bi bilo dobro da prvi primimo iz neke kontre ili prekida. 
 

Borjan: desni bek kog nemamo, Eraković, Dragović, Rodić: Sanogo, Kanga: Bukari, Katai, Ivanić: Ohi

 

I to što je Ben totalno skrajnut mi nije jasno. 

Ohi???  Ako se ne varam, covek nije odigrao ni minut od pocetka prvenstva.  Odigrao je dve utakmice sa rezervama i cak u tim utakmicama nije uspeo gol da da.  On je totalno van forme za razliku od Pesica i Pavkova.  Staviti sutra Ohija umesto jednog od njih dvojce bi bilo isto kao kada bi u startnoj postavi zamenili Kangvu Veljom Nikolicem.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Da se ova utakmica igrala nakon prvog kola ja bih definitivno bio za Sanoga umjesto Kange jer su se u prvom kolu Kanga i Kangva preklapali, sve je to izgledalo prilično zbunjujeće, ali sada kada smo zahvaljujući ranijem startu prvenstva nakon četiri kola dobili dosta dobro uigrane Kangu i Kangvu bilo bi šteta tek tako razbiti njihov ritam utakmica sa konstantnim napretkom u međusobom odnosu na terenu (ali i u kontekstu ostatka ekipa). Bar Pjunik kući nije utakmica u kojoj to moramo da radimo.

Kangva i Kanga su se preklapali u pripremnim utakmicama.  Kako je pocelo prvenstvo, njih dvojca su se dobro uklopili.  Meni je zao Sanoga jer je pozrtvovan i koristan igrac, ali trenutno Kanga i Kangva imaju primat jer su bolji igraci iako je defanzivna igra bez Sanoga u timu slabija.  Medjutim u ofanzivi, K-und-K su ubojit tandem na sredini terena.

Link to comment

Tesko da bi tim iz donjeg doma nase lige izbacio Kluz, pa cak i Didelanz. Mislim da su pre u rangu nekog Vozdovca ili Radnickog, ako ne i malo jaci.

 

Istini za volju, K&K tandem je sjajan i vrlo zabavan za gledanje, ali je i sve samo ne defanzivno orijentisan i odgovoran. Bukarija jos nisam nijednom video kako se vraca nazad da pomogne odbrani, Gobelja je jbg Gobelja, a i Rodic ume da zabusava i potceni protivnika.

 

Ako krenemo u najavljenom sastavu, vrlo su solidne sanse da primimo gol, ali isto tako i ne vidim nacin da im spakujemo manje od 3.

 

Suma sumarum, bice 4-1 :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Kakav oprez, kakvi bakraci. Treba igrat na gol vise. Primicemo gol sigurno, mozda i dva, Ali zabit cemo 4 ili 5. Treba da igraju K i K a i Bukari. Ako cemo da se igramo opreza protiv Pjunika, ne treba ni da igramo Ligu Evrope ili Ligu Sampiona. 

Link to comment

Ben nije skrajnut, nego nije prosao pripreme, pa je imao smrtni slucaj u porodici.

Ohi je bio povredjen, doveden je Pesic, Pavkov se povampirio... :D

Kanga je mozak ovog tima, bez njega smo dosta manje kreativni. Kangva i Bukari nas bas dosta ubrzavaju, tako da ce Sanogo morati da saceka na klupi.

Jedini minus u timu je Gobeljic, kad bi tu igrao makar neko nivoa Ninkova, bili bi mnogo mirniji i jaci.

Ne ocekujem ofanzivu kao protiv Rendzersa, mada bih voleo.

Link to comment
5 hours ago, Dimitrije said:

Ohi???  Ako se ne varam, covek nije odigrao ni minut od pocetka prvenstva.  Odigrao je dve utakmice sa rezervama i cak u tim utakmicama nije uspeo gol da da.  On je totalno van forme za razliku od Pesica i Pavkova.  Staviti sutra Ohija umesto jednog od njih dvojce bi bilo isto kao kada bi u startnoj postavi zamenili Kangvu Veljom Nikolicem.


Ušao je u prvom kolu kad mu nisu dali da šutne penal pa je Kanga promašio. 
Ja sam replicirao Milošu na pitanje koji bi tim izveo, i dalie ubedjen da je Ohi najkvalitetniji špic kog imamo. Ipak dovodjenjem Pešića napravljen je korak bliže rastanku sa Ohijem. 
 

Lepo je videti ovaj optimizam diljem teme. Drago mi je da sam u manjini po tom pitanju :D

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, John Coltrane said:

Ušao je u prvom kolu kad mu nisu dali da šutne penal pa je Kanga promašio. 

Nije Kanga promasio nego Lukovic, dali klincu da sutne da digne samopouzdanje i on promasio.

 

Borjan - Erakovic, Dragovic, Milunovic, Rodic - Kanga, Kangva Ivanic - Katai, Bukari i Pesic... tesko da moze bolje od ovoga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...