Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

7 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Novi sam. Ko je balerina?

 

Nedeljković/Mozzart je najavio ovih startnih 11:

 

1659461545385_296892372_1143792282839310_3499694121093546635_n.jpg

 

Suza jedna sama krene, ali mislim da nam je za okakvu utakmicu ovo realno trenutno najboljih 11.

 

Darijan...

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Navijači očekuju goleadu, trener Stanković je nešto oprezniji.

 

Završni cilj je prolaz, kako će da dođe taj prolaz, ne zanima me. Samo me zanima cilj. Ako se to desi, bavićemo se daljim rivalima.

 

Ali ovaj meč je za nas presudan. Za klub, navijače, za celinu.

 

Moramo da budemo strpljivi, jer kada neko igra u gostima može da se povuče i čeka kontru. Oni jesu dali tri gola u Luksemburgu posle grešaka rivala, ali su ceo meč sjajno radili.

 

Očekujem baš jak otpor, ali težićemo da zaustavimo njihove prenosne lopte, da budemo mirni na drugoj lopti“.

 

Nadam se da ovo ne znači petoricu pozadi i blok.

Link to comment

Ne znaci, posto nemamo petoricu odbrambenih igraca. :D 

 

Verujem da ce igrati isti tim kao protiv Radnika ili Erakovic umesto Milunovica ili Gobeljica. Ako bude umesto Gobeljica, imacemo 3 pozadi.. i to je to. Sigurno necemo igrati ofanzivno kao u SLS, posto jedna dobra kontra moze da nas upropasti.

 

A svakako smo jaci i na papiru i po formi.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Neke moje pouzdane informacije koje su se prosle sezone ispostavile kao tacne, kazuju da sutra pocinjemo sa trojicom pozadi (Erakovic, Milunovic i Dragovic) i Bukari umesto Mitrovica, ostalo je isto kao protiv Surdulice. Znaci Borjan, Erakovic, Dragovic, Milunovic, Rodic, Kangva, Kanga, Katai, Ivanic, Bukari, Pesic.

  • +1 4
Link to comment
Nismo imali ozbiljan takmičarski meč - ne vidim kako možemo sačuvati mrežu sa Kangom i Kangvom.
Koji bi tim sutra izveo?

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Hroničar said:

Neke moje pouzdane informacije koje su se prosle sezone ispostavile kao tacne, kazuju da sutra pocinjemo sa trojicom pozadi (Erakovic, Milunovic i Dragovic) i Bukari umesto Mitrovica, ostalo je isto kao protiv Surdulice. Znaci Borjan, Erakovic, Dragovic, Milunovic, Rodic, Kangva, Kanga, Katai, Ivanic, Bukari, Pesic.

Joj, baš se nadam da je ovo tačno. Realno, u ovom trenutku trojica pozadi su jedini način da se riješimo Gobeljića.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

treba ih izgaziti, izbombardovati, dati im pet golova pa neka daju onda taj jedan ako ih nije sramota. Kakve rupe, treba ih pretrčati, ne igramo protiv PSG ili Sitija pa da je svako otvaranje šansa da se primi gol. Konačno imamo ofanzivno potentnu ekipu koja može da trči, pritišće i dobre izmjene da to isprate kad prvotimci padnu, treba ih urnisati ritmom 90 minuta, da ne mogu da se saberu. Valjda neće u Stankoviću proraditi taj katenačo kliker, nego da pusti ovu ekipu da igra, pogotovo što će, očekivano, biti motivisani. 

 

  • +1 6
Link to comment
23 minutes ago, Milosh76 said:

Koji bi tim sutra izveo?

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 


Sanogo mora da igra, osim ako nije povredjen. A Kangva može početi sa klupe. Mislim da oprez nije na odmet, lako nam je igrati na 3:0, ne bi bilo dobro da prvi primimo iz neke kontre ili prekida. 
 

Borjan: desni bek kog nemamo, Eraković, Dragović, Rodić: Sanogo, Kanga: Bukari, Katai, Ivanić: Ohi

 

I to što je Ben totalno skrajnut mi nije jasno. 

Link to comment

ako prolaz u 180 minuta zavisi od tog jednog primljenog gola i toga da li igra Sanogo ili neko drugi protiv prvaka Jermenije, pa bolje da tako spuštenih gaća ni ne idemo da igramo, pa kvalitetniji smo od ovih za tri klase. Nas jedino i može da ukopa to ako se nešto useremo ili potpadnemo pod pritisak, a tad nam ni tri Sanogoa niti Kante ili Makelele iz najboljih dana neće pomoći, ako idemo na to da je bolje da idemo na sigurnih 1:0 nego na 5:1. Pogotovo otkako ti golovi u gostima više ne znače ništa, šta kao, treba kod kuće ne primiti gol. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Sanogo mora da igra, osim ako nije povredjen. A Kangva može početi sa klupe. Mislim da oprez nije na odmet, lako nam je igrati na 3:0, ne bi bilo dobro da prvi primimo iz neke kontre ili prekida. 
 
Borjan: desni bek kog nemamo, Eraković, Dragović, Rodić: Sanogo, Kanga: Bukari, Katai, Ivanić: Ohi
 
I to što je Ben totalno skrajnut mi nije jasno. 
Pa, može Eraković da odigra na desnom beku

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

Iskustvo nas uči drugačije. Miloe je to najbolje dokazao. 

slažem se, ali niti je Miloje sebi pravio ovakvu ekipu, niti je imao ovakve igrače. Ovo bi otprilike bilo kao da ideš sa Ferarijem da dovučeš drva za zimu. Ako voziš Ferarija a kradeš od komšije šumu, onda bolje prodaj i tog Ferarija. 

Link to comment

Možda grešim, ali opreznost nikada nije na izmet. Na kraju krajeva, izbalansirana postava samo znači da bi smanjili neprijatna iznenađenja. Osim par pomeranja (Eraković umesto Gobelje, Sanogo umesto Kange), sve ostalo je OK. Na kraju krajeva, u zadnjih 30 minuta imamo mogućnost da još više ubrzamo igru.

Sent from my HD1913 using Tapatalk





Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...