Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Navijači očekuju goleadu, trener Stanković je nešto oprezniji.

 

Završni cilj je prolaz, kako će da dođe taj prolaz, ne zanima me. Samo me zanima cilj. Ako se to desi, bavićemo se daljim rivalima.

 

Ali ovaj meč je za nas presudan. Za klub, navijače, za celinu.

 

Moramo da budemo strpljivi, jer kada neko igra u gostima može da se povuče i čeka kontru. Oni jesu dali tri gola u Luksemburgu posle grešaka rivala, ali su ceo meč sjajno radili.

 

Očekujem baš jak otpor, ali težićemo da zaustavimo njihove prenosne lopte, da budemo mirni na drugoj lopti“.

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, los borrachos said:

Mora preventivno, narocito posle Omonije i Serifa. Misteru je trece kolo kriticno.

Njemu je ovo prva utakmica u Evropi u noivoj sezoni.  Prakticno prvo kolo.  Osim ako ne verujete u kobnost treceg kola.

Link to comment
32 minutes ago, Dimitrije said:

Njemu je ovo prva utakmica u Evropi u noivoj sezoni.  Prakticno prvo kolo.  Osim ako ne verujete u kobnost treceg kola.

 

Trece kolo je bitno iz razloga sto nekom cudnom uefa logikom postoji razlika izmedju ulaska u LE ako se ispadne u cetvrtom kolu kvalifikacija za LS, i ulaska u LE iz cetvrtog kola kvalifikacija za LE ako se ispadne iz LS staze, kao sto je bio slučaj posle Omonije/Serifa. Otprilike nekih 5 miliona evra. Jesmo usli u LE na kraju ali je tu izgubljen prihod od 10 miliona, sto nije zanemarljivo.

Link to comment

Punik igra u ligi u kojoj mu je glavni takmac u protekloj sezoni bio Ararat-Armenia; osvojili su titulu sa bodom prednosti.  Zvezda je prosle sezone izbacila Ararat u razigravanju za grupnu fazu LE i to pobedom u Jerevanu od 2-1.  Prema tome, ne ocekujem da ce Pjunik da bude veci bauk od Ararata, iako igraju u 'fatalnom' 3. kolu.  Nadam se prolazu.  Sto se tice novca koji mogu da zarade/izgube, nemam pojma niti me mnogo interesuje.  Ako mogu da zarade izbacivanjem Pjunika, tim bolje.

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Punik igra u ligi u kojoj mu je glavni takmac u protekloj sezoni bio Ararat-Armenia; osvojili su titulu sa bodom prednosti.  Zvezda je prosle sezone izbacila Ararat u razigravanju za grupnu fazu LE i to pobedom u Jerevanu od 2-1.  Prema tome, ne ocekujem da ce Pjunik da bude veci bauk od Ararata, iako igraju u 'fatalnom' 3. kolu.  Nadam se prolazu.  Sto se tice novca koji mogu da zarade/izgube, nemam pojma niti me mnogo interesuje.  Ako mogu da zarade izbacivanjem Pjunika, tim bolje.


Pre 2 sezone je to bilo, i u Nikoziji se igralo (na istom stadionu gde smo nedelju/dve dana ranije ispali od Omonije) jer su imali onaj Nagorno-Karabah rat tada

Prosle sezone smo tukli Kairat u drugom kolu, ispali od Serifa u trecem i onda prosli Kluz u plejofu za LE 

 

Link to comment

Ako nekog zanima, do sada je prodato 6100 sezonskih karata... prodaja jos uvek traje

 

FZIs4cIX0AEVf4N?format=jpg&name=small

 

Moze i online

 

https://crvenazvezda.iticket.rs/sr/sezonska-ulaznica-2022-2023/packages-405384.html

 

Obnova je nekih 30% jeftinija

 

Karte za Pjunik online

 

https://crvenazvezda.iticket.rs/sr/fk-crvena-zvezda-fc-pyunik/tickets-405388.html

 

  • 600,00 RSD Sever
  • 1.000,00 RSD Istok
  • 1.300,00 RSD Zapad
  • 600,00 RSD Jug

S tim sto sumnjam da ce biti prodaje juga, pogotovo sto dolazi stotinak njihovih navijaca.

 

Sezonske vaze i za plejof, a za Grupe ce biti neki popust, bar 20%

Edited by Milosh76
Link to comment
31 minutes ago, MiddleClass said:

Pjunik izgubio u prvom kolu 0:1. Plitak potok :fantom:

 

Najavljuje li balerina prvih 11?

 

 

Novi sam. Ko je balerina?

 

Nedeljković/Mozzart je najavio ovih startnih 11:

 

1659461545385_296892372_1143792282839310_3499694121093546635_n.jpg

 

Suza jedna sama krene, ali mislim da nam je za okakvu utakmicu ovo realno trenutno najboljih 11.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...