Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Oni pozajmljuju pare i vracaju u ta tri meseca kad su prihodi od UEFA.

A koliko ode na konvertovanje, kamate, usluge, bog sveti zna.

Pozajmim 10M kamata 9% godisnje, pa se vrati posle 6 meseci, recimo 5% plus naknada za prevremenu otplatu... Grubo 500.000e + naknada za prevremenu otplatu, nek bude i 2% to je jos 200.000e...

Legalno izvlacenje para...

P.S. kako nam firma koja nije banka naplacuje kamatu? Recimo tih 10M od "prijatelja" kluba



Link to comment
16 hours ago, MiddleClass said:

Valja li cemu ovaj novi dokunentarac?

 

Dacu ti jedan hint.

 

Terzic dr Zvezdan: "Ja sam shvatio da mi ne mozemo da smanjujemo rashodnu stranu vec da povecavamo prihodnu. Kao sto rece jedan pametan covek, ne treba smanjivati rashodbnu vec povecavati prihodnu stranu".

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

U subotu od 18h protiv TSC. Za titulu je dovoljan i bod.

Blagajne će raditi u četvrtak, petak i subotu od 10 do 18 časova. Cene karata su:

 
Sever - 300 dinara
Istok - 400 dinara
Zapad - 500 dinara
Tribina Siniša Mihajlović - 1000 dinara
Vip 1 i 2 - 2000 dinara
Vip Galerija - 3000 dinara

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Derbi na JNA, 26.4. opet radni dan :isuse:

 

moguće da će to biti irelevantno, s obzirom da se očekuje kazna za Čukarički. što vrlo lako može da bude igranje pred praznim tribinama. mada je ta kazna za nas apsurdna, pošto mi inače igramo pred praznim tribinama.

 

a i rezultatski je beznačajan. vi ćete već matematički imati titulu, a nama je bilo kakav rezultat bez značaja dok ova pošast upravlja klubom.

Link to comment
Just now, Ted said:

 

moguće da će to biti irelevantno, s obzirom da se očekuje kazna za Čukarički. što vrlo lako može da bude igranje pred praznim tribinama. mada je ta kazna za nas apsurdna, pošto mi inače igramo pred praznim tribinama.

 

a i rezultatski je beznačajan. vi ćete već matematički imati titulu, a nama je bilo kakav rezultat bez značaja dok ova pošast upravlja klubom.

 

Hocete li se sjetiti cvijece da donesete za sampione?

  • +1 1
Link to comment

vraćanjem bodova Juventusu sad su i Inter i Milan van prvih 4, i ako  bi neko od njih uzeo ligu šampiona, ostaje Terza bez unapred potrošenih 20 miliona? da li se njima otvara još jedno mesto ako bi se Juve kvalifikovao preko LE?

 

od obezbeđene lige šampiona za prvaka JSL, ispada da su  šanse sad otprilike  60-40

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

vraćanjem bodova Juventusu sad su i Inter i Milan van prvih 4, i ako  bi neko od njih uzeo ligu šampiona, ostaje Terza bez unapred potrošenih 20 miliona? da li se njima otvara još jedno mesto ako bi se Juve kvalifikovao preko LE?

 

 

 

Ne otvara, max 5 mogu imati. Ako zabari uzmu i LS i LE, cetvrti iz serie A ide u Ligu Evrope. 

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ne otvara, max 5 mogu imati. Ako zabari uzmu i LS i LE, cetvrti iz serie A ide u Ligu Evrope. 

 

a jel Zvezda sigurna ili čeka da vidi ko će da osvoji CL?

Link to comment

 

 

1 minute ago, levi said:

 

a jel Zvezda sigurna ili čeka da vidi ko će da osvoji CL?

 

 

Mislio sam da ceka, ali me ubjedjuju da to vazi za 11. poziciju, a Srbija je 10. na listi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...