Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

To PM je ništa drugo do plod očiglednog bezobrazluka i bola u kurcu prema svom klubu. A onda, kad dođe neko i napiše da nas treba kazniti zbog tih debilčina, obavezno se nađe drugi ko će mu reći kako "pljuje po svom klubu".

Što se mene tiče, prvo: takvi nikad nisu bili "moji" niti će biti.

Drugo, pljuvanje je usmereno samo prema štetočinama.

Treće, ako nas zbog takvih treba kazniti do te mere da opet krećemo u kvalifikacije od prvog kola, neka bude tako.

Da li me to raduje - naravno da me ne raduje, mada vidim da bi me neko i međ' takve strp'o.

Važnije je ipak imati zdravo okruženje nego štovaoce lika & nedela zločinaca, zbog kojih redovno najebavamo. 

I sve dok ta govna imaju bilo kakvu moć odlučivanja u klubu, kao i da se u ime Zvezde oglašavaju svinjarijama kao ona juče, imaćemo štetu i incidente svaki čas.

  • +1 1
Link to comment

uprava voli novac, ali jos vise voli da je tu gde jeste. a tu je gde jeste jer se pridrzava pravila igre.

da zivimo u normalnoj drzavi, to zmijsko leglo zvano organizovane navijacke grupe bi bilo odavno nepostojece, a terzic i kompanija iza resetaka. samo sto umesto drzave postoji gazda, a njemu ponekad trebaju dripci za prljave poslove, a zna se gde se takvi lako nalaze. u toj zloj simbiozi dripci mogu da se neometano bave kriminalom i koriste tribine za svoje umetnicko izrazavanje, uprava da krade novac i mulja gde stigne, a gazda da koristi i prve i druge u razne svrhe.

  • +1 1
Link to comment

Operativni direktor Crvene zvezda Marko Petrović govorio za Politiku i razrešio dileme koje su se pojavile u javnosti oko kratkoročne pozajmice koju je klub uzeo da bi refinansirao poreske obaveze. 

- Prihodi kluba su izuzetno sezonski, 80 odsto realizacije se dešava u tri meseca godišnje. U međuvremenu, klub se finansira putem eskonta i kredita.

Nedavno smo otvorili više kreditnih linija sa stranim finansijskim institucijama koje su prepoznale stabilnost i rast Crvene zvezde, ali i imaju veliko poverenje u aktuelni klupski menadžment.

Da bi refinansirali u celosti poreske obaveze u martu pre priliva koje očekujemo na leto obezbedili smo jos jednu kratkoročnu pozajmicu.

Svašta se pisalo po medijima za tu pozajmicu, jedina istina je da smo zapravo napravili uštedu u troskovima jer je kamatna stopa na tu pozajmicu oko devet odsto na godišnjem nivou, dakle manja od kamate koji smo plaćali prema poreskoj upravi

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Samo još Miloš da nam objasni kako to da nemamo para u šteku posle svih ovih godina sa 50m prihoda.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

objasnio je to nenad bjekovic poodavno. parafraziracu... ljudi ne razumeju da je igranje ls skupo.

Link to comment

Bolje da ne progovaraju krimosi iz uprave, nego što ovoliko seru, pazi demagogije, nikad bolje poslovanje, pa su nam zato odobrili ovaj super povoljni kredit od 9% kamate, a koji smo podigli baš zato što fenomenalno poslujemo....:isuse:

Link to comment
Samo još Miloš da nam objasni kako to da nemamo para u šteku posle svih ovih godina sa 50m prihoda.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka


Sto ja da objasnjavam ista? Ne razumem prozivku zaista.

Da se ja pitam Terzic bi pre 15ak godina zavrsio u zatvoru, a jos 15 ne bi izasao.
  • +1 1
Link to comment

Učini mi se da si eksirao ovo objašnjenje, te odbacio sve insinuacije o kojima se pisalo, te usvojio tezu da su zapravo uštedeli pare klubu uzimanjem ovakvog kredita.

 

Istina je, kao i obično gora od najgorih karikiranja iznerviranih i opljačkanih navijača po komentarima društvenih mreža.

A vrlo je moguće i da si poslednji pasus preneo, izvini.

  • +1 2
Link to comment

Da vecina prihoda, tih nekih 80% dolaze u tri meseca je tacno. Ali to onda znaci da su 80% tih prihoda odmah spickali na ko zna sta, pa opet traze pozajmicu svake sezone, umesto da se to balansira kada im stignu pare of UEFA.

 

Pogledajte Terzin & co vozni park, kao i SNS krvopije gde vecina tog novca odlazi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...