Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Citao sam juce da na toj poziciji jure nekog malog afrikanca. Zaboravih iz kog je kluba momak al sam zapamtio da se preziva boaci...
Desni bek Olimpije, istekao ugovor, zove se Boaci. Nemam pojma kakav je
  • +1 1
Link to comment

Znaci dolaze Pesic (30) i Milunovic (33), samim tim Erakovic 100% odlazi...

 

Ja kapiram zasto su igraci poput Gobelje ili Pavkova dovedeni u datim okolnostima, pre koliko 6, 7 godina...

 

Ali da nakon dve sezone LS, pa dve LE, pa 1/8 finala EL, tebi i dalje u klubu came anti fudbaleri koji ni priblizno ne mogu da odgovore trenutnim zahtevima, je meni absolutno neshvatljivo... I ajde sto su jos u klubu i primaju plate, nego su na terenu, sunce ti krvavo :isuse:

 

Plus za Pesica navodno 1 milion obestecenje?! Koja kradje li je tu u pitanju :laugh:

Edited by assignment
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Pa nije bas da trpamo.  Otisla su petorica (Gajic, Bakajoko, Picini, Falko, Dioni), na pozajmici su za sada dvojca (Radulovic, Stanic), a vrlo verovatno jos dvojca (Gordic i Bogdanovic).  Po svim prilikama odlazi i Zivkovic a moguce je da odu i Erakovic i Ohi.  To je najmanje jedanaestorica igraca - ceo tim.  Doveli smo trojcu (Kangva, Bukari, Bogdanovic), vratili sa pozajmica trojcu (Mustafa, Lucic, Lekovic).  Sve zajedno sestorica igraca, od kojih Bogdanovic ide na pozajmicu.  To znaci da je broj igraca u seniorskom timu za sada -5 ili -6 u odnosu na prethodnu sezonu. 

 

Mitrovic je proslog vikenda izgledao prilicno dobro i meni se dopao.  Ne bih voleo da ode u Partizan.  Problem je sto Mitrovic  igra na poziciji levog krila gde je konkurencija jaka, ali to nije moj problem vec problem strucnog staba kako da uklopi takvog igraca u tim.  Ocekuje se da dovedemo centarfora i stopera, sto su imperativi a voleo bih i desnog beka.  I sa tom trojcom bi i dalje bili ispod broja igraca koje smo imali prethodne sezone.

 

Kada pomenuh desnog beka, danas su nasi odigrali trening utakmicu protiv srpskoligasa i probali Stankovica na desnom beku.  On je na tom mestu igrao jedno vreme dok je bio u Graficaru.  Videcemo da li od toga bude bilo neke vajde.

Edited by Dimitrije
Link to comment
35 minutes ago, elementary said:

Mitrović iz Radničkog izgleda kod nas.

Samo trpamo igrače . Treba nam još jedan magacin.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

 

To je zato što nam ništa više ne treba od deficitarne pozicije na krilu.

Link to comment

Ja mislim da dovođenje Mitrovića potvrđuje odlazak Erakovića jer, u slučaju odlaska Čupa, u njemu dobijamo najboljeg bonus igrača u ekipi.

Link to comment
4 minutes ago, elementary said:

A to što napred imamo Kataia,Ivanica,Motiku,Bena, Bukaria,Mustafu,Lučića...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

To stoji, mada je Mitrović odličan. Svaki put kad sam ga gledao odigrao je daleko iznad linglong standarda. Ne znam kako će to hendlovati, Katai, Mitrović, Motika, Lučić. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...