Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

bez obzira sto je zvezda zverinjak, nicemu pametnom ne vodi ova izjava pesica. prvo onaj vo mudrinski i ona gadost sa celjem, pa sada ova uvredjena baba. ima li nekgoga da posavetuje ove momke da ne laprdaju po medijima barem do kraja karijere? jedan izvisio za ugovor, drugi staje na zulj vrlo objektivnoj armiji navijaca kluba u kojem je igrao.

Link to comment

Bas se ovaj dunster uvrijedio zbog nekoliko postova na forumu, gluposti. Pitanje je i dal je uopste bio opcija...  

Link to comment
4 hours ago, harper said:

Nije se on uvredio nego je pametan covek. Tamo gde igra je cenjen, igra bez tereta vazda gadljive sportske javnosti u Srbiji nad glavom, koji ce mu andrak da dolazi ovde i da mu seru mudraci koji znaju koliki je dunster a nikad u zivotu nisu sutnuli loptu.

Mozda je pametan covek, ali je naveo da su komentari o njegovoj navodnoj inferiornosti u odnosu na drugog centarfora u Zvezdi koji se navodno bolje pozicionira, bolje krece, bolje gradi loptu doveli do toga da navodno shvati da nema kvalitet za Zvezdu i za srpski fudbal. (Pitam se da li je mislio na Boacija sa kojim je igrao u Zvezdi ili na Prijovica koji je prosle godine bio prva Zvezdina opcija za centarfora.)  Naravno da Pesic ironise ali i da je osetljiv na takve komentare i da tesko prasta uprkos tome sto je, kako kaze, trenutna Zvezdina ponuda bolja od onoga sto dobija u Turskoj kao i sto preferira zivot u Beogradu u odnosu na zivot u Istanbulu.   Ja mogu da razumem da on kao profesionalac ima svako pravo da izabere sredinu za koju misli da je najbolja za njegovu karijeru i za njegov licni zivot.  Zameram mu sto javno govori o svojoj ogorcenosti kao razlogu za odbijanja Zvezdine ponude.  Mogao je da se zahvali na ponudi i da ne daje takve izjave. 

Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Mozda je pametan covek, ali je naveo da su komentari o njegovoj navodnoj inferiornosti u odnosu na drugog centarfora u Zvezdi koji se navodno bolje pozicionira, bolje krece, bolje gradi loptu doveli do toga da navodno shvati da nema kvalitet za Zvezdu i za srpski fudbal. (Pitam se da li je mislio na Boacija sa kojim je igrao u Zvezdi ili na Prijovica koji je prosle godine bio prva Zvezdina opcija za centarfora.)  Naravno da Pesic ironise ali i da je osetljiv na takve komentare i da tesko prasta uprkos tome sto je, kako kaze, trenutna Zvezdina ponuda bolja od onoga sto dobija u Turskoj kao i sto preferira zivot u Beogradu u odnosu na zivot u Istanbulu.   Ja mogu da razumem da on kao profesionalac ima svako pravo da izabere sredinu za koju misli da je najbolja za njegovu karijeru i za njegov licni zivot.  Zameram mu sto javno govori o svojoj ogorcenosti kao razlogu za odbijanja Zvezdine ponude.  Mogao je da se zahvali na ponudi i da ne daje takve izjave. 

 

Mi ne znamo sta se desavalo izmedju njega i Zvezde i zbog cega je ogorcen. Sto napisa Hrkljush, on sigurno nije ovo izjavio zbog piskaranja po forumima za koje verovatno i ne zna da postoje.

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Bas se ovaj dunster uvrijedio zbog nekoliko postova na forumu, gluposti. Pitanje je i dal je uopste bio opcija...  

verovatno ima dobar razlog za ljutnju, ne sporim, ali mu nista dobroga nece doneti medijsko valjanje po blatu sa zvezdinim najvernijim i ostalim vojnicima. ako vec hoce da ispadne smeker mora da poradi na stilu.

Link to comment
1 hour ago, roux senyurt said:

verovatno ima dobar razlog za ljutnju, ne sporim, ali mu nista dobroga nece doneti medijsko valjanje po blatu sa zvezdinim najvernijim i ostalim vojnicima. ako vec hoce da ispadne smeker mora da poradi na stilu.

Kakav smeker, malo je u tom fudbalskom svijetu smekera, stila jos manje.

Link to comment

Kaze Zurnal da iz Krajove stize rumunski napadac, izvesni Jovan Markovic, nase gore list™. Upao bi u bonus pravilo, a vec je debitovao za Rumuniju. Sumnjam da je to taj kapitalac, mozda je plan da odu i Pavkov i Ohi.

Link to comment

Svaki dres moraju da uniste, ne reklamom vec belinom koja istice naziv firme, nismo mi gazprom.

Iz godine u godinu, pa kako koji dizajn ponisti ovu ruznu reklamu. Ovaj mozda i bolje apsorbuje zbog belih rukava. Da sam pravio dres ne bih dozvolio, tacnije ogranicio bih procenat pokrivanja stranim sadrzajem. Od ovoga je jedino gore ono sto su onomad radili u Francuskoj kada su lepili tikete svuda kao pijani.

Link to comment
16 minutes ago, villiem said:

Svaki dres moraju da uniste, ne reklamom vec belinom koja istice naziv firme, nismo mi gazprom.

Znam da nije za ovaj topik, ali da se nadovežem na temu.

 

Nama mts godinama bukvalno uništava svaki dres sa onim reklamom. Bukvalno je u nekim garniturama delovalo kao da pred meč na normalan dres nalepljuju stiker, kao da smo na maratonu.

 

Neverovatno mi je da ljudi ne mogu da smisle godinama način da objedine ime sponzora u boje i šaru dresa, a da to nije da se rkne bela pozadina po sred fronta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...