Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Lepa pobeda bez mnogo muke.  Zao mi je Velje.  Izgleda da je dobio udarac u clanak zbog koga je ranije morao na operaciju.   Meni se ne dopada kako igra Kings Kangva.  Dobar igrac koji lose igra.  Jurca po terenu bez mnogo ucinka, gubi svaki 50-50 duel, pregrst pogresnih i losih dodavanja.  Jeste postigao efektan gol ali sve ostalo za zaborav.  Njemu mora da se pronadje odgovarajuca uloga u timu.  Za sada mislim da nema mesta u startnoj postavi.

  • +1 1
Link to comment

Zvezda i Partizan odlicno guraju u Evropi s obzirom kakve utakmice igraju u nasoj ligi. Sve nase ekipe treba da trpaju sa po 5 golova jer su seljacke i odvratne, jer  ne umeju da sastave tri krstena pasa. Ako samo pokusaju da odigraju nesto bez problema se mec resava u prvih pola sata a u suprotnom zabiju se u 16 pa ako izdrze i otkinu bod puna kapa, a ako ne onda nikome nista, probalo se jbg. Gledam juce Vojvodina - Tsc, jbt ko je Vojvodinu proglasio za kandidata za titulu taj se zesce drogira. Uzasni su nam klubovi, cirkuzanti.

  • +1 3
Link to comment

Još ne znam da li Miloje 2 smrdi ili miriše, zadnje utakmice govore da se stanje popravlja na terenu, možda baš zbog spektakularnog oporavka desne strane sa Gobeljom što je vratilo i Erakovića na fabrička podešavanja prirodnu štopersku poziciju! Ova nova formula Milojeve igre će imati ozbiljan test u četvrtak, bod u gostima bio bi kapitalan dobitak. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ma kakav crni kragujevac da vam uzme bod, to je u domenu sf-a

 

a tri boda?

Misle na Evropu, kumse. Linglong se podrazumeva.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...