Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

14 minutes ago, Milosh76 said:

Odlicni smo bili, cak je i Gobeljic bio dobar.
Kanga igrac utakmice zajedno sa Erakovicem.

Da imamo desnog beka, bili bi 20% jaci

Kad bi Gobeglia bio u stanju da ponavlja ovakve partije bolji desni bek nam ne bi ni trebao.

Eraković kao Kajzer Franc.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Kad je koncentrisan ume da bude koristan, problem je sto on odigra jednu ovakvu i onda 100 uzasnih, pa u krug.

 

  • +1 3
Link to comment

Gobelja nije dobar ali nemamo drugog.  Bolje igramo sa desnim bekom, bili to Gobelja ili Srnic, nego kada improvizujemo sa Erakovicem ili sa trojcom stopera u zadnjoj linij.  Erakovic je stoper i to odlican i to treba da igra.

 

U Budimpesti ocekujem oporavljene Bukarija i Miluna, Kangva je odsluzio suspenziju, imacemo vise igraca na raspolaganju.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Firefighter said:

Pobedili smo jako zajebanu ekipu, svak čast momci 👍

 

Večeras baš i nisu bili zajebani. Više bušni kao švajcarski sir. Mora da se dobije i tamo, velika je razlika u kvalitetu u našu korist.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Gobelja asistirao iz prve Kataiu, prevazisao je moja ocekivanja :D

A ono na pocetku utakmice kad se namestao 4 sekunde i onda pucao kontra nogom... Kanga npr. bi to prikuco k'o penal (Gent) 

  • +1 1
Link to comment
Užasno su nas podcenili, no njihov problem.
Sad mi treba da budemo ti koji ce biti pametni i kojima nece uci voda u usi jer smo ih ubedljivo dobili.

Utakmica u Budimpesti je jos bitnija od ove.

Ako dobijemo, a Trabzon izgubi imacemo 6 bodova kao i Ferenc.

Ako Trabzon dobije Monako, sve 4 ekipe imace po 6 bodova i onda krece ludilo, bukvalno.
  • +1 1
Link to comment
Gobelja asistirao iz prve Kataiu, prevazisao je moja ocekivanja [emoji3]

A ono na pocetku utakmice kad se namestao 4 sekunde i onda pucao kontra nogom... Kanga npr. bi to prikuco k'o penal (Gent) 
Gobelja je imao nekoliko strašnih centaršuteva i utrčavanja u prostor.

Boljeg ga gledao nisam.

Potcenili su nas ali smo i mi znali kako da to iskoristimo. Ko ih jebe.
  • +1 6
Link to comment

Da, ocekivao sam da ce prosuti sve dobro sto je uradio, ali nije. Mec karijere definitivno :D 

Jako uvrnuta grupa, i pored ubedljive pobede meni Ferenc izgleda najbolje od protivnika. Steta sto nije bio bar X protiv Monaka, to smo dobro odigrali. 

Ako Trabzon bude igrao kao tamo, a mi ovako kao juce, pimpekovacemo ih dobro. 

Za gostovanja stvarno ne znam sta da mislim, bio bih zadovoljan bilo kojom od prve 3 pozicije, samo da prezimimo 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Uh, kakvo veče na Rajku sinoć. 

Počeću od posete. Pola sata pre početka meča, publike je bilo kao na utakmicama Superlige, zamalo da bude poluprazan stadion, kasnije se brojka popravila, ali sam, ipak, očekivao više ljudi. Pored toga, osećala se neka pozitivna atmosfera, malo smo igrali u grču sve do vodećeg gola, posle toga je bila pesma.

Eraković je odigrao monstruoznu partiju, kao i Gobeljić, svaka čast za obojicu. Bio sam na istoku, cela tribina je skandirala Gobeljicu, vidi se da nije očekivao, posle toga se baš primio. 

Sve u svemu, odlična partija, raduje i podizanje forme Katajia. Ako uspemo da dobijemo u Budimpešti, biće veoma zanimljivo u preostala dva kola do kraja grupne faze. Mislim da ćemo imati realne šanse za prva dva mesta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...