Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Uboli su pobjedu u pravo vrijeme za vraćanje samopouzdanja, dobro je što se nešto dobilo od Gobelje zbog čega je Erak pokidao na svojoj pravoj poziciji jer da je bio zavaljen na poziciju beka ništa od viđenog ne bi prikazao. Ovako smo mogli i Makabi rutinirati da nije bilo onog majmunisanja oko penala i naroičito poslije njega, pa je sve palo u vodu, a ništa više nije pružio ni Makabi u prvom od ovog sinoć što je Ferenc pokazao čak je i rezultat bio 2:0, ali za prosutim mlijekom možeš samo pišati... dobro bi došlo da se u ovoj grupi poguramo malo oko prolaza dalje i nadam se nekako uz malo sreće i prođemo.

  • +1 1
Link to comment

https://www.nisgazprom.rs/promocije/podrzi-zvezdu-u-domacem-prvenstvu-6/

 

NIS Petrol i Gazprom benzinske stanice te nagrađuju – osvoji ulaznicu za fudbalski meč FK CRVENA ZVEZDA – FK SPARTAK. Utakmica će se održati u nedelju, 9. oktobra 2022. od 15.30h na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu.

 

Kako?

Kupi bilo koje gorivo u vrednosti od 1.000 dinara ili više, a mi ćemo nagraditi tvoju kupovinu i pokloniti ti dve karte za ovaj meč.

Kada?

Akcija na benzinskim stanicama počinje u petak 7. oktobra od 18h i traje do nedelje 9.10 u 12h ili do isteka zaliha.

Gde?

Kupci u Beogradu kartu mogu da dobiju na sledećim benzinskim stanicama:

 

Edited by Milosh76
Link to comment
19 hours ago, Nikodije said:

Večeras baš i nisu bili zajebani. Više bušni kao švajcarski sir. Mora da se dobije i tamo, velika je razlika u kvalitetu u našu korist.

Sad ispade da su totalni amateri a mi vanzemaljci. Mi sinoć jesmo zaslužili pobedu i stvarno se videla želja za pobedom, ali smo i imali dosta sreće kod postizanja golova. Videćemo u četvrtak kako stoje stvari, ali ako oni budu krenuli jako na nas mislim da možemo da ih uništimo na kontre.
Mada je moje mišljenje da će u četvrtak pobediti bolji trener.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Firefighter said:

Sad ispade da su totalni amateri a mi vanzemaljci. Mi sinoć jesmo zaslužili pobedu i stvarno se videla želja za pobedom, ali smo i imali dosta sreće kod postizanja golova. Videćemo u četvrtak kako stoje stvari, ali ako oni budu krenuli jako na nas mislim da možemo da ih uništimo na kontre.
Mada je moje mišljenje da će u četvrtak pobediti bolji trener.

 

Ne bih rekao da je ekipa koja je do sada sakupila maksimalan broj bodova amaterska, niti jedna dobra partija znaci da smo mi vanzemaljci, ali jedino smo imali srece kod penala. Isto tako i nismo imali srece u nekim situacijama, ali mislim da je rezultat oslikao odnos kvaliteta na terenu sinoc. Sledece nedelje se igra sasvim drugacija utakmica, a oni ce svakako biti zeljni da se osvete za ubedljiv poraz. 

 

Verujem da smo bolja ekipa, sto znaci da ako mi odigramo ono sto mozemo, mozemo do 3 boda i u Budimpesti...

Link to comment
17 hours ago, Firefighter said:

Sad ispade da su totalni amateri a mi vanzemaljci. Mi sinoć jesmo zaslužili pobedu i stvarno se videla želja za pobedom, ali smo i imali dosta sreće kod postizanja golova. Videćemo u četvrtak kako stoje stvari, ali ako oni budu krenuli jako na nas mislim da možemo da ih uništimo na kontre.
Mada je moje mišljenje da će u četvrtak pobediti bolji trener.

 

nisu oni totalni amateri, niti mi vanzemaljci, ali me iznenadilo kako su naivno stajali. 1 serif iz tiraspolja za njh je velikan takticke misli, ili ovi kiparski klubovi sa kojima blizanci stalno igraju. ne znam kako su pobedili u monaku, verovatno su ih ovi potcenili. al ne brinem ja za njih, tamo para ne fali, naucice.

Edited by Nikodije
Link to comment

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Srnić, Eraković, Dragović, Gobeljić - Mijailović, Kangva, Kanga - Katai, Ben - Pešić.

Na klupi: Popović, Kulibali, Ivanić, Krstičić, Mitrović, Mustafa, Nikolić, Pankov, Rodić, Bogdanovića i Prucev.

Link to comment

Ovo prvi put u kombinaciji ovaj klinac Prucev ?
Srnic će na kraju stati i na gol umesto usinutog Borjana . Pa koji moj ste doveli onog Azarova kad ne dobija priliku na ovakvim utakmicama ,sramota .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...