Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

22 minutes ago, John Coltrane said:

Šteta što ne udje ovo Mitrovićevo, bio bi evrogol™.

 

Mitrović mora biti u 11 svaku sledeću utakmicu.

 

Da nam je Piksi trener igrali bismo sa trojicom pozadi i Mitrovicem i Bukarijem kao wing-backovima, ovako cemo nastaviti da gledamo Gobeljica jer "boljeg desnog beka nemamo". Izgledali smo bolje deset puta kad je Katai izasao, on jednostavno ne moze da prenese svoju igru na ovaj nivo jer je inferioran u duelu.

 

Ovaj Zvezdin tim je veoma dobar a mogao je da bude odlican ali ne da se usranom do rupe, moraju da se stekaju pare za pojacanja da bi armija gladnih "prijatelja kluba" mogla da nahrani svoju sitnu decicu. Zato je realno nebitno kako smo izgledali veceras i koliko smo zasluzili da izgubimo ili nismo. Klub koji se steka za prvi tim jer ima druge planove s parama ne zasluzuje da dobije nijednu utakmicu.

Link to comment

Katai je les, ali bi ovo na kraju dao gol 

Gledam i sve mi jedno, jebiga 

Ne valja, svaki put primetim nesto novo lose. Danas npr. Dragovic i njegov body language, kao da mu se ne biva vise tu 

 

Link to comment

Ocekivao sam da Bukari napravi rusvaj po desnom boku.  Medjutim, on je ostao neprimetan kao i Katai, osim kada je  da je sprecio gol sustigavsi protivnickog napadaca koji je sam jurio prema nasem golu.  Za taj poyez, svaka cast.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

 

 

Ovaj Zvezdin tim je veoma dobar a mogao je da bude odlican ali ne da se usranom do rupe, moraju da se stekaju pare za pojacanja da bi armija gladnih "prijatelja kluba" mogla da nahrani svoju sitnu decicu. Zato je realno nebitno kako smo izgledali veceras i koliko smo zasluzili da izgubimo ili nismo. Klub koji se steka za prvi tim jer ima druge planove s parama ne zasluzuje da dobije nijednu utakmicu.

kad je te lesinare gladan kurac pravio. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...