Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Karma. To je sve što ima da se kaže. Meni je Srnića iskreno žao, čovek je izginuo na terenu, ali jbg, staviš njega, staviš Gobeljića, jednostavno ZNAŠ da će te to koštati jer su oni jednostavno takvi, prokleti, i ne mogu ništa protiv svoje prirode. I to tako može da traje bukvalno zauvek.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Cini se da fizicka sprema uopste nije problem kod igraca Zvezde.

Problem je u glavama, a ne u fizickoj spremi.

 

Naravno da nije, to je bilo jasno odavno. Kod ove konkretne utakmice Milojevic je zasrao prvo zato sto je kasnio sa izmenama a onda kad je menjao, covek mrtav hladan ubacuje Nikolica koji jedva da je igrao ove sezone a Kangva mu sedi na klupi. Sad tom ceduljicom koju je dobio od Terzica moze dupe da obrise. Kulibali i Mitrovic su usli u 87. minutu utakmice i za to vreme napravilil duplo vise od Pesica i Kataija za celu utakmicu.

 

Dobar je ovo tim, moglo je da ode i na nasu stranu, ali nema trenera na klupi koji ima autoritet i ne zanima ga kako se zove igrac vec kako igra.

 

Inace, nastavlja se tradicija da nas balvani izjebu. Pankov, Gobeljic, Pavkov, Srnic. Pravi omaz poslovnoj politici kluba i zabludama da balvani mogu da igraju a da te ne zajebu.

  • +1 2
Link to comment

Mislio sam da pohvalim Milojevica za postavku igre i to sto je Srnica stavio na bok a ne u sredinu, ali....  Posle zamene Srnica Veljom Nikolicem vise mi nije bilo jasno sta je time hteo da postigne.  Covek je nesto svojom krivicom, nesto krivicom ostatka kluba postao gubitnik.  Bice belaja kada pukne u NP.

Link to comment

Srnić po ko zna koji put, Katai u ovoj formi nema šta da traži u prvih jedanaest, Ben je heroj, ali nije više u stanju da pokrene... Izmene ili diskutabilne ili prekrasne...

 

Jedino dobro je što u drugom nisu pali, remi po meri, ali nije da nisam očekivao poraz, vise zbog kvaliteta, ali oni nisa nista posebno pokazali. Bas glupo prosuti bod..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...