Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Lord Stef said:

 

Jesi gledao Popovica veceras, braca rodjena :D 

 

Svaka cast Popovicu ali ovo je golman od 35 godina i reprezentativac Kanade. Mogao je da nauci do sada da sutne jebenu loptu tako da ne bude sveca.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Da, Bukari je kriv sto nije dodao jednu loptu mrtvom Kataiju koji nije potrcao 45 minuta. Bez Bukarija ne bismo izasli iz nasih 16.

 

Jeste zakasnio u toj situaciji, ali ni Katai se nije pretrgao da na vreme doda loptu Bukariju u istoj akciji.

Link to comment
5 minutes ago, beeva said:

Pa imali su jednu šansu, a nije da ne zapinju, oprezni su a možda se malo i zentaju :D

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

moguće da su zentali prvih 15 min, da su ih naplašili Marakanom, nisu znali šta ih čeka.  onda su videli da može da se igra

Link to comment
Just now, Barrister said:

 

Jeste zakasnio u toj situaciji, ali ni Katai se nije pretrgao da na vreme doda loptu Bukariju u istoj akciji.

 

Ma, ne bi uradio nista ni da mu je dodao, izasao bi u gol aut. Kod one sanse nije ni bio otkriven, sut je bio skroz rezonski.

Link to comment

Koliko sam video Kanga se iz setnje prema tunelu besan zaleteo prema klupi i uzeo ucesca u nekoj guzvi tamo. Posle one predstave kad ga je Stankovic zamenio protiv Makabija cini mi se da je njegovo prisustvo u klubu opasno toksicno.

  • +1 2
Link to comment
 
Koliko imaš godina? Ne znam šta bih ti drugo rekao...
Bezobrazlukom neces nista postici.
Dakle, nisam video sta se desilo pa pitam sta se desilo?
Ako hoces reci, ako ne odjebi sa tim decijim forama.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...