Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Taj Ado mora da bude novi Makelele da zatvori sve rupe na sredini .
Očajna fizička sprema je najveći problem i džabe neki ozbiljni komentari o igri i šta i kako treba igrati kad igrači ne mogu da trče ni 60 minuta .
Raspored nam ne ide na ruku ,ne očekujem dobre rezultate u Evropi na početku. Monako možda i odigramo nekako na guzove ,defanzivno ali mislim da će se raspasti u Turskoj.
Dok dodjem pauza za reprezentaciju biće kasno. Ne mogu da verujem koliko jadno izgledamo fizički ,čak i protiv Javora to delovalo sporo ,tromo a da ne pričamo protiv Makabija.
Kad dovedu u red spremu možemo pričati o nekoj igri ,ako ne bude suvise kasno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Boujee said:

Kanga, Kangva, Sanogo, Mustafa, Bukari, Ado, Kolubali... 

Kanga im nas pasos.

 

Mustafa je rezerva, a po pravilima moze 4 stranca da bude na terenu u svakom trenutku. Sto znaci da mozemo imati zilion stranaca, dokle god je samo 4 na terenu, sve je ok.

Link to comment

Tvrozic i Pajser su zajednickim snagama bas drasticno sjebali ekipu ovog ljeta, sto se odrazilo i u najbitnijim utakmicama do sada. Prelazni rok sarlatanski odrađen, pripreme sarlatanski odrađene i sad imamo rezultate tog sarlatanstva.

Erakovica sa ovim drkanjem po bekovima unistise, pusti ga neka igra sa Dragom, kao sto je i igrao i dosao do nekog pristojnog nivoa stopera. Miloje mora da se odluci sta ce da mu igra i da mu jesen posluzi za dizanje, prije svega fizicke spremnosti. Jebote komsije koji su dokazano nespremni, igrali utakmicu prije 3 dana, sinoc primjetni svjeziji i rastrcaniji u finisu.

I ovog Rodica bih vise odjebao, pa nek igra Gruzin kakav god da je. 

  • Haha 1
Link to comment

stvarno je neshvatljivo da je ekipa u ovolikom raspadu što se fizike tiče, nisu omladinci, nisu promijenili rang takmičenja pa sad odjednom igraju protiv geparda, nije ni decembar, imali su i te odložene utakmice. To su igrači koji su prošle godine a većina njih i nekoliko prethodnih prolazili isto ovo, stvarno je potpuni užas da se ovoliko stradalo tokom jedne vansezone u ovom segmentu igre, koji nije neka nuklearna fizika niti zavisi od božjih davanja

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

što se tiče fizičke spreme, ispostavilo se da je kod vas još grđe stanje nego kod nas. ili barem jednako grdno.

 

nisam stručnjak za ta pitanja, ali koliko veze ima ili može da ima ova skraćena pauza zbog SP sa pizdarijama vezanim za fizičku spremu? dal je moguće da su omanuli ti timovi za pripremu zbog neredovne situacije, odnosno iskakanja iz nekog šablona, vremenskog okvira koji je uobičajen a sada ga nema?

 

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

Zasicenje?

šta god da je, zasićenje, loš plan priprema to ne može promašiti i odgovornosti i glavnog trenera. Drkela i dr Džukela mogu dovoditi balvane, ugrađivati se u transfere, izvlačiti lovu, ali ne mogu oni trčati krugove za igrače, oni su svoje odtrčali

  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, samo_opusteno said:

Nije patkometrija vec si se zaneo sa pogresnim konceptima. Partizan je dosta bolji od Pjunika sto ce ti reci svako ko poznaje fudbal a i bukmejkeri su to rekli kvotama za derbi i kvotama za Pjunik. 

To sto je dobar deo zvezdaske javnosti pomislio da treba da ih zgazimo je dokaz da ne znaju nista o fudbalu i nista vise, nema to nikakvo utemeljenje u realnosti. 

 

Po bukmejkerima, mi smo bili nikad veci favorit na JNA u poslednjih X godina. Jos da nije picvajz u klubu posle ispadanja od Haife i odlaska Stankovica, kvote bi verovatno bile manje-vise identicne kao sa Pjunikom u gostima.

 

Koliko je Partizan bolji od Pjunika, bar za toliko smo i mi bolji od Partizana. Od svih Partizanovih startera, samo jedan - Rikardo (a cak i za njega bi se dalo diskutovati), imao bi mesta medju nasim starterima. Strucni stab im je amaterski. Rezerviste bolje i da ne pominjem, mislim da kvalitetnije opcije sa klupe imaju Vojvodina i Cukaricki. Ljudi su apsolutno nadigrani od strane AEK Larnake, Radnickog iz Nisa i Novog Pazara, a jedva su nekako izasli na kraj sa ekipama kakve su Hamrun, Mladost GAT i Radnicki Kragujevac.

 

Ako sad nisu bili zreli za rutinskih 0-2 ili 1-3, ne znam kad ce biti. Medjutim, i takvi su nas nadigrali dobrih 60-ak minuta i propustili cisti zicer za 2-1.


Slazem se da nikakvo gazenje u derbijima ne dolazi u obzir, slazem se i da ovaj X vise odgovara nama i nije smak sveta, ali jbg ne mozes doci i pisati "Zvezdi svaka cast sto nije izgubila", podsmevati se kritikama i ubedjivati ljude da je ovo sinoc bilo sasvim okej. U najmanju ruku vrlo bledo izdanje, na granici sa sramotnim...

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, renne said:

Pa baš 2.3 kvota i ne kaže da si neki extra favorit

zvezda je sinoć bila apsolutni favorit

e

ne vezano za kvote kladionica

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
35 minutes ago, FPLS said:

Koliko je Partizan bolji od Pjunika, bar za toliko smo i mi bolji od Partizana.

 

Ovo nema veze s mozgom. Pjunik je jedna navina ekipa, par nivoa ispod cak i ovakvog Partizana.

Partizan nije nadigran od AEKa, to je bio egal dvomec, protiv Pazara je 70 minuta igrao s igracem manje. S Hamrunom su toliko jedva izasli na kraj da su 10 minuta pre kraja imali 5 golova viska.

Uglavnom, smanji lupetanje.

  • +1 5
Link to comment
38 minutes ago, FPLS said:

 

Po bukmejkerima, mi smo bili nikad veci favorit na JNA u poslednjih X godina.

Nije bas tako, kvota je bila 2.3, toliko je znalo da bude i prethodnih godina. 

 

Partizan je pre par meseci igrao 1/8 evrokupa i uzeo 98 bodova, u medjuvremenu uslisili zelje navijaca i sutnuli Jojica i Markovica, doveli Andradea i Diabatea, sada i Traorea, pozadi vratili Markovica. Na papiru su jaci nego prosle sezone ali se nisu poslozili. Ne mozes znati da li im je struci stab ''poptuno amaterski'' ni ko bi igrao kod nas, niti to sto mozda Diabate, Menig ili Natko ne bi igrali znaci da su losi i da ih se mora zgaziti na njihovom terenu. 

 

Nije tacno ni da su nas nadigrali 60 minuta, zapravo su jedino malo posle naseg gola stisli, mi smo kontrolisali mec gotovo sve vreme. Pa i na samom kraju smo mi izlazili vise od njih i drzali loptu a oni pretili na polukontre. Jedine 2 situacije u drugom smo im mi poklonili. 

 

Preteruje se i sa pricom o spremnosti jer se zapatio koncept da ako te neko preokrene u drugom to je namestaljka (ako je domace takmicenje) ili si nespreman ako je evropa. Makabi nas je tamo okrenuo odmah na startu drugog a ne krajem utakmice zbog nase nespremnosi. Makabi ovde je bio pad pre svega psiholoski zbog onakvog gola na kraju prvog a i izlazak Kange je poremetio nasu igru. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...