Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Poslije gola pomracenje, Katai i Ivanic, pa Pesic ubjedljivo najgori igraci na terenu. Devastirana i zapustena ekipa, trebace Milojevicu dosta posla i znanja da.ovo dovede u red.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Fascinantno mi je da smo opet sopstvenim kretenlukom uprskali utakmicu ( nepotrebnim penalom na ivici sesnaesterca dok je igrac okrenut ledjima ). Nisu davno bila ona dva gola poklona Makabiju.

Problem je sto mi ne mozemo da se vratimo u utakmicu posle pocetne inicijative.  Normano je da inicijativa splasne neko vreme ali posle toga se dodaje gas.  Mi to ne mozemo.  Nisam siguran da je problem kondicija (nisu ni protivnici neki trkaci) vec raspad organizacije igre koja dobro zapocne a onda nestane.  Nasi glavni nosioci igre Ivanic i Katai ne mogu da pohvataju konce i da organizuju napad.  Ne pomazu ni iozmene jer em ne donose kvalitet, em se odmah utope u raspalu igru.  To nije greska Milojevica jer je isuvise kratko sa timom.

  • +1 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Nema Milojevic kvalitet da ove dovede u red.

 

Nevjerovatno da nikad gori Partizan ne mozemo dobiti.

Bili su gori prosle sezone sa Markovicem, Zdjelarom, Miljkovicem, Jevtovicem i inima, sad im bar stranci diktiraju sredinu i spic.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Nema Milojevic kvalitet da ove dovede u red.

 

Nevjerovatno da nikad gori Partizan ne mozemo dobiti.

Ma red postoji na pocetku;, do 30-og minuta su kontrolisali igru.  Problem je kako odrzati taj red do kraja utakmice. 

Link to comment

No, ppp je konacno dobio ono sto nije mogao da priusti sebi poslednjih 5-6 godina.  Ima Zvezdu na dlanu da je cerece, da pljuju Terzica, Mrkelu, Milojevica, rondzaju za Ohijem i Stankovicem, sve dovedu u vezu sa politickim i drustvenim stanjem u drzavi.  Gde ces boljeg stanja za forume i ostale drustvene mreze u Srbiji.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
29 minutes ago, renne said:

mogli smo ali nismo, pošto smo zhamenili pajsera sa klupe ovim Murinjom

 

Ma garant bi bilo bolje. Ne bi igrali rekreativci Katai i Ivanović, recimo.

Link to comment
30 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Onog Italijana koji je bio kondicioni treba da bude sramota na sta licimo.

 

Taj nije prošao kraj stadiona.

Link to comment

Rekog ja, derbi rekreativosa. Rece Miloje da su se bespotrebno povukli i dobro sto je to iznio.kao konstataciju, ali ova polusezona treba da mu posluzi da pohvata sta i kako. Jebote jos ni strucni stab nisu kompletirali.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...