Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

 

slične kritike su bile za Sadika kada je došao u Partizan. pa je posle ispalo da je pun pogodak.

 

sad, ne znam koliko ovaj lik ima godina, Sadik je ipak bio klinac, ovaj deluje starije.

 

 

 

Sadik je delovao smesno jer je visok, mrsav i malo iskrivljen. Delovao je trapavo, ali mu se lopta lepila za noge i onako trapavo je uglavom znao da promulja loptu. Pride je bio mlad igrac sa epitetom ozbiljnog telenta koji se eto nije pokazao. 

 

Ovaj lik je gradjen ko zmaj. Visok je 197, ali nije klinac, pa i ne ocekujem da bude nesto posebno brz, ali kad si onako gradjen ne moze Vujacic da te otrese u skoku ko slinu svaki put. Nije VUjacic fizicki slab, ali jeste slaiji od ovoga plus je dosta nizi. Ali mnogo veci mi je problem njegov kontakt sa loptom... uzasavajuce, cak bih rekao deprimirajuce. Pride nije rec o klincu, nego o igracu koji ima 31 godinu...

 

Nadam se da mi je ovaj prvi utisak bio pogresan i da je posledica mog nezadovoljstva Zvezdom u IIp, pa me je verovato i vise nervirao nego sto treba. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kako saznaje MaxBet sport klub bi mogao drugi put da napusti Slavoljub Srnić i preseli se u Rusiju.

Za vezistu je zaintresovan Ural, a pregovori su u završnoj fazi


-------

Poznato je da Mirko Ivanić bio rovit i u plej-ofu za LŠ, kao i u 168. večitom derbiju, a sada je sa Marakane stigla vest da je protiv Partizana obnovio povredu mišića, pa će van terena biti duži vremenski period.

Naime, najmanje tri nedelja, do mesec dana, van stroja biće prošlosezonski najstandardniji prvotimac, a to će svakako imati uticaj na igru šampiona Srbije.

Pa ok, taman da probamo sa Kangvom na AMC kako to izgleda. 

Link to comment
uostalom potpisao je i Sadikuov brat, on je sve to isto a jeste klinac, mogli su njega da guraju
Potpisao je za Omladince, nema nedelju dana. Gde da ga guraju kad imamo dovoljno napadaca u prvom timu?
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:
9 minutes ago, levi said:
uostalom potpisao je i Sadikuov brat, on je sve to isto a jeste klinac, mogli su njega da guraju

Potpisao je za Omladince, nema nedelju dana. Gde da ga guraju kad imamo dovoljno napadaca u prvom timu?

 

pa upravo je adašević napisao da je Kulibali balvan sa loptom ali zato visok spor i slab u duelu i ima 31 god.  da li bi mladi Umaru bio lošiji od toga

Link to comment

Umaru još valjda nije ni igrao seniorski fudbal, svakako bi bio lošiji od Kulibalija kakav god da je on. I ja sam primetio isto što i Adasević, svaki kontakt sa loptom mu je bio loš, ali ipak treba uzeti u obzir da je bukvalno pao s Marsa, da ga vidimo još koji put pa da procenjujemo.

 

Link to comment
45 minutes ago, levi said:

 

pa upravo je adašević napisao da je Kulibali balvan sa loptom ali zato visok spor i slab u duelu i ima 31 god.  da li bi mladi Umaru bio lošiji od toga

Kulibali ima 2 treninga sa ekipom i odigrao je 15 minuta najzahtevnije utakmice u ligi. Malo rano da se proglasava balvanom? Sto je i adasevic napisao u svom postu.

A ovaj sto se preziva Umaru, vec je postao Maradona, a nema 3 sekunde seniorskog fudbala.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja.se ne sjecam niti da je ijedna lopta otisla ka Kalifu u derbiju. Narocito me ispizdio Kanga u nadoknadi sa onim kombinovanjem kod onog slobodnjaka i poslije tog kornera.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Kako saznaje MaxBet sport klub bi mogao drugi put da napusti Slavoljub Srnić i preseli se u Rusiju.

Za vezistu je zaintresovan Ural, a pregovori su u završnoj fazi


-------

Poznato je da Mirko Ivanić bio rovit i u plej-ofu za LŠ, kao i u 168. večitom derbiju, a sada je sa Marakane stigla vest da je protiv Partizana obnovio povredu mišića, pa će van terena biti duži vremenski period.

Naime, najmanje tri nedelja, do mesec dana, van stroja biće prošlosezonski najstandardniji prvotimac, a to će svakako imati uticaj na igru šampiona Srbije.

 

Primicač™.

Link to comment

Ovaj mlađi brat što ste ga doveli je Kalifa Umar?

 

Jel to znači da je našem Sadiqu to ime, a Umar prezime :ohmy:lIi su afričke rodbinske veze pouzdane poput afričkih krštenica? 

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Ovaj mlađi brat što ste ga doveli je Kalifa Umar?

 

Jel to znači da je našem Sadiqu to ime, a Umar prezime :ohmy:lIi su afričke rodbinske veze pouzdane poput afričkih krštenica? 

 

Da, Sadik je ime, Umaru je prezime. Mi smo doveli mladjeg brata vaseg Sadika... ne znam ime. A Kalifa Kulibali je baja od 31 godinu dosao za dzabe, igrao u Nantu sa Bukarijem.

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Misliš da simulira? 

Prošle godine je odigrao svaku utakmicu, niti jednu nije propustio.

 

Ma ne mislim da simulira, već da su povrede uglavnom posledica fizičke nepripremljenosti, kao kod Savićevića npr. Za povredu primicača sam prvi puta čuo kad je on bio u pitanju, pa sada karikiram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...