Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, pasha said:

Srenic je bio dobar i trudio se max.

Jeste napravio taj penal ali je to Borjna skinuo.

Nije u redu da se uvek kritikuje neko ko nije kriv. Srnic je vecaras bio medju boljim igracima CZ.

 

Šta znači trudio se max?! Jel treba da igraju igrači koji se ne trude u 11? Jel to sledeći nivo jadnosti - jest da ne zna al se barem trudi!?

 

Srnić je slika i prilika kluba, pored silinih miliona tebi i dalje najbitniju tekmu sezone započinje Srnić. Nisi uradio domaći zadatak i doveo prava pojačanja sa kojima kuburiš godinama u nazad, ali zato gomilaš igrače gde imaš i po 3,4 "rešenja". 

 

Čovek je sjajnu igru krunisao rukom iznad glave u 16m - say no more.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Najviše je  do toga što ne postoji desn bek s kojim može da sarađuje. Malo ima igrača u svetskom fudbalu koji mogu sami, bez pomoći i uigranih varijanti u napadu da rešavaju protivnika. Za njega nemam puno primedbi.

Gledao sam samo ovu utakmicu i bio je odličan u prvom poluvremenu, namestio dve odlične šanse. U drugom nije bilo do njega. Deluje kao dobar igrač.

Link to comment

Koga da stavi umesto Kataia?

Jedino da ubaci Bena koji je spor za ovo, ili Ohija pa da se igra s 2 spica i duva lopta napred. To bi mozda i uradio da smo primili gol ranije

Gobelju nije hteo da stavi ni kad je Rodic crko :laugh: 

Link to comment

za Stankovića se slažem sa većinom. naprosto, u obe utakmice nije izgledalo da ume/može da sa klupe utiče na dešavanja na terenu. što ne znači da je loš ili nikakav, ali je verovatno zelen za ovakve izazove. što reče neko, ne bi mu škodilo da u stručnom štabu ima nekoga ko može da pripomogne na tom planu.

 

sa druge strane, gledao sam prošle sezone one tekme protiv Milana, koji je definitivno bolji od Makabija. tada nije ostavio ovakav utisak. iako ste realno bili slabiji nego sada. a protivnik jači.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Šta znači trudio se max?! Jel treba da igraju igrači koji se ne trude u 11? Jel to sledeći nivo jadnosti - jest da ne zna al se barem trudi!?

 

Srnić je slika i prilika kluba, pored silinih miliona tebi i dalje najbitniju tekmu sezone započinje Srnić. Nisi uradio domaći zadatak i doveo prava pojačanja sa kojima kuburiš godinama u nazad, ali zato gomilaš igrače gde imaš i po 3,4 "rešenja". 

 

Čovek je sjajnu igru krunisao rukom iznad glave u 16m - say no more.

 

Srnic veceras nije bio nikakav problem, poenta je da nam treba bolji igrac od njega sa njegovim karakteristikama i navikama u igri. Najveci problem kod ovog tima je sto kad nam neko uzme loptu bez Kange ne mozemo da uradimo nista kad je osvojimo a gol nam stalno visi dok je lopta kod protivnika u posedu. U nasoj ligi niko nema kvalitet za tako nesto, prva ekipa koja ga je imala stvorila je igracku prednost i na kraju rezultatsku.

 

Zvezda je u pripremi ovog dvomeca napravila istu gresku kao i Partizan one godine kad su cekali rezultat poslednjeg dvomeca da bi kupili centarfora pa im posle vise nije trebao. Pokusavali smo da dovedemo desnog beka koji je preskup i na kraju nismo doveli nikoga kao da ne postoji nijedan drugi bek na svetu, saga sa Adom je trajala za dva dvomeca predugo, da ne pominjemo glupiranje sa dovodjenjem spica jer je Pesic veceras zaista bio odlican.

 

Na kraju je trosenje svih mogucih napadaca koje smo dovodili da bi se ono mrtvo puvalo iz Begeca izbacilo u prvi plan i zadovoljili "hej Pavkov, skoci daj ga glavom" navijaci karmicki zatvorilo krug. Zabluda koja nas je kostala otprilike 15 miliona evra.

Link to comment
4 minutes ago, red star forever said:

Ali zanima me, evo neka je Deki kriv, koga bi doveli za trenera umjesto njega? Ja ne vidim bolju opciju za nas trenutno.

 

Da li je realno da se ovo napiše?

Lik nije ni amater. Onaj pre njega je imao neku ideju makar, igrali smo jeziv i užasno ružan fudbal, ali je ZNAO ŠTA HOĆE. Blok, legitimno jbg. Meni može da se ne sviđa, ali je to legitimna ideja i krljaj do besvesti.

Ovaj nema jebene tri lile šta hoće. Niti ima ideju, još manju kako da iskoristi igrače koji su mu na raspolaganju, radi po principu GOTIVNOSTI, dakle, ako mu se neko svidi iz nekog pitaj boga kojeg razloga, najmanje fudbalskog, taj će biti cementiran u timu, ko mu nije simpatičan timu neće prismrdeti i to je to.

O taktici, postavkama igre, da ne govorim. Dakle, praktično ko god ima diplomu trenera, random ljude da biraš, ne bi bio lošije rešenje.

 

Evo ovaj Izraelac, ko je čuo za njega ranije?

Ima kristalno jasno ideju kako tim treba da mu igra, šta želi od igrača i KAKO TO DA POSTIGNE. Kada vidiš kako mu se igrači kreću, da nema slučajnosti već uigranosti, dovoljno je pet minuta da shvatiš da je u pitanju makar solidan trener koji zna šta hoće...

 

Koliko takvih ima kod nas i po svetu? Mora li Srbin da bude trener?

 

Ovaj da ima obraza još večeras bi dao ostavku. Ali to se naravno neće desiti.

  • +1 5
Link to comment
7 minutes ago, red star forever said:

Gazili bi nas kao govna u LS sa ovakvom kondicijom. Možda je bolje ovako, nabicemo koeficijent još malo. 

 

Ali zanima me, evo neka je Deki kriv, koga bi doveli za trenera umjesto njega? Ja ne vidim bolju opciju za nas trenutno.

Ovog Makabijevog trenera.  Harper je u pravu.  Stankovicu je potreban mentor da ga nauci kako se tim psihicki priprema, kako se selektira tim i kako se prave izmene.  Stankovic je emotivac i populista i ujedno panicar kada bude dza ili bu.  Medjutim, on je osavremenio i ubrzao Zvezdinu igru i postizao dobre rezultate protiv timova slicnog ili slabijeg kvaliteta od Zvezde.  Protiv nesto boljih timova je uvek omanuo, sto vise nije slucaj vec rezultat njegovog trenerskog znanja i umeca.  Milojevic je mnogo smireniji trener, ali njegova sposobnost da osavremeni igru je ogranicena.  On bi verovatno igrao sa dvojcom zadnjih veznih.  Da li bi Milojevic sa ovim timom uspeo da eliminise Makabi?  Dva puta je pokazao da moze da se plasira u grupni deo LS, pa mislim da bi uspeo bar jedanput od ova tri puta gde je Stankovic omanuo.    Uostalom, trenutno je slobodan.

  • +1 1
Link to comment

Borjan je jedan od najvecih igraca Zvezde u ovom veku.

 

Mogao je i on bolje reagovati kod prvog gola, ali zasluzio je kredit.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

ako tražite novog trenera eto vam ovaj Izraelac. izgleda da zna znanje. dobro mu izgleda ekipa, a nije neki kvalitet spektakularan. 

 

1 minute ago, Dimitrije said:

Ovog Makabijevog trenera. 

 

Taj ode u LS :fantom:

Link to comment

 

Just now, Milošica said:

Borjan je jedan od najvecih igraca Zvezde u ovom veku.

 

Mogao je i on bolje reagovati kod prvog gola, ali zasluzio je kredit.


Ja onu njegovu izjavu tumacim kao alibi koji pravi i samom sebi za sad vec nekoliko gresaka koje su nas izbacile iz LS (Omonija, Serif, danas, a napravio je sranje i protiv Olimpijakosa, doduse jeftino je kostalo)

Mislim dobro ajde, pogresi covek... Ali to njegovo busanje mi ide na kurac odavno, tako je histerisao protiv Radnickog u jebenom kupu... Danas ga je neko vracao na gol 3 sekunde pre nego sto je onaj opalio s 30 metara, vrlo neozbiljno

  • +1 3
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...