Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Traore raskinuo ugovor. Pregovaraju sa golmanom Aleksandrom Jovanovicem iz Apolona i nekim stranim zadnjim veznim. 

Ovo pisu Ostojini sa instagrama. 

Link to comment

Osudjeni kao i uvek u poslednjih par sezona na ove što ne nadju klub a spremni na dogovor.

 

I treba Riki da ide, nije zaslužio da tavori ovde. Majstor.

Link to comment

Taj stranac je niko drugi nego frederik kanute, bio je prava macka u sevilji ali mislim da ima skoro 50 godina. Mada i Taribo je navodno bio dobrano preko 40 kada je ugasio sirera, sta znam

Link to comment

Ma dresovi su u sestom planu, Jovetic i Haziza iz Haife - pitanje je samo da li ce biti dozvoljeno da dodju.... za sada ne...

 

A meni se povraca kad procitam u stampi da je TSC trenutno platezniji od FKP.... SRAMOTNO za Srbiju

 

Ali...

 

 

JBCMO ih

 

IDMOU

  • Wub 1
Link to comment

kada takvi seoski klubovi budu  "platežniji" od FKCZ i FKP, naš fudbal će se srozati na najniže grane, biće nam uspeh da dočekamo avgust u evropi, jer postoje 2 načina da oni finansijski stignu državnu mezimicu:

1. da privatnik uloži svake godine po 30-40 milki za plate prvog tima i stručnog štaba ili

2. da titovi blizanci toliko propadnu da se srozaju na 1-2 milke za plate koliko izdvajaju navedeni klubovi

- sam proceni šta je verovatniji scenario :happy:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...