Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

nema to mnogo veze. mislim Kipar. nema u Srbiji igrača u tim godinama koji bi bio materijal za top lige i klubove, pa čak ni za one koji su malo iza top liga. nema ni kod komšija. inače bi tamo i završili, pošto su za uslove tih liga extra jeftini. 

 

eventualno neki prospekt može da zabode top ligu. tipa Blekija ili Erakovića kod komšija. 

Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

eventualno neki prospekt može da zabode top ligu. tipa Blekija ili Erakovića kod komšija

odavno u domaćoj ligi nema prospekt igrača, ono 19>

 

a bojim se da ga nema ni na vidiku

Link to comment

znam da nema veze s prvim timom i znam da je marketing tim to uradio samo da od roditelja izvuče još para, ali moji sinovi su osvanuli u albumu sa sličicama crno-bele bebe i tata je jako ponosan :)

 

sutra prvi turnir u šapcu za godište 2016. 

 

usput kad već pričam o klincima, takve dece ima 2011-2012 godište, da nam je budućnost svetla! :kralj:

Edited by twisted
  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment
On 13.6.2023. at 8:28, twisted said:

mozzasport piše da tražimo i golmana. 

 

nismo li prebukiran golmanima? lukač, popović, stevanović?

 

FK Partizan je inače poznat po tome što se popunjava isključivo na deficitarnim pozicijama a nikako tamo gde sve pršti od konkurencije, tako da je ova vest za mene veliki šok.

  • +1 1
Link to comment

Stavljam ovaj klip ne toliko zbog sećanja na neka lepša vremena ovog večito propalog kluba, koliko zbog toga što se i danas sećam sebe na ovoj utakmici u društvu još troje cenjenih forumaša, i kako nas je Dr. Mo prvo podigao na noge driblingom, a onda nam ovom golčinom uposlio dlanove na pet minuta.

 

 

Jbt išli smo na Jagodinu da bismo gledali majstora sa loptom, bolelo nas uvo ko je protivnik. To je esencija fudbala.

 

Slično ali ne baš isto sam se osećao kasnije, kada sam davao debele pare da bih gledao šta će Kvarežma i Babel da urade sa loptom. Protivnik i rezultat u drugom planu. Ovo na JNA je bilo za sirotinju, zato mi je mnogo draže.

 

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment

Kakva faca je Mo - em retko viđena majstorčina, em pobednički mentalitet. Mislim da mi je od ovog (fenomenalnog) gola nosonji više ostao u sećanju trk po loptu i teranje saigrača na centar. :wub:

Link to comment

dr moa su oduvavali svaki put  u uefa takmičenjima jer je igra bila isuviše jednosmerna, zatvoriš njega i zatvorio si svih jedanaest. baš je bio nemoćan one sezone kad smo grupu igrali sa seviljom, štutgartom, sampdoriom

 

odveo je jedne sezone u lš tim čije je jedino pojačanje bio radiša ilić iz ofke

  • +1 4
Link to comment

Potpisali smo zamenu za cakija kapitena. Pored leve aut linije spartace Nikola Antic. Nase dete, glavna preporuka mu je sto je odigrao 2 utakmice za zvezdu.

Dobrodosao kuci, bludni sine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...