Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, twisted said:

auuuu kakav tekst, PRAVO U SREDU!

 

konačno i od njega da pročitam šta treba. ovo treba šerovati svima i svud. da cela srbija pročita. problem je u tome što sns vrhuška je zauzeta dnevnopolitičkim temama da bi fokus bacila na klub koji je realno ne zanima. a kad su pare iznošene u crnim torbama, onda ih je zanimalo šta je u humskoj. 

 

srećom pa katanac dođe ranije nego što smo očekivali. dabogda ih svi redom odbili. a i ovo malo bede od igrača odjebalo. 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/klub-bez-trenera-pojacanja-i-imena/422101

 

šteta što se novinari ovoga sete s vremena na vreme. verovatno je dogorelo pa više ne može a da se ne pomene na neki način. a realno je u pitanju top tema kada se radi o Partizanu. pa bi trebalo da bude i top tema nekog novinara koji Partizan prati.

 

umesto toga obično čitamo hvalospeve i zaključke koji se izvlače iz nekih besmislenih i neupotrebljivih statistika, te ode o neverovatnim nizovima pobeda, granitnoj odbrani i sličnim iluzijama.

Link to comment
14 hours ago, Milošica said:

Ako uzmemo da su Nikolic, Paunovic, Jokanovic i Ivic preskupi, ko vam je peta najpozeljnija opcija od domacih? 

Nijedan.

Samo odlazak uprave i ništa više.

Boli me uvo koga će sns zlikovci da dovedu.

 

Ako baš moram, onda bih doveo vazuru na klupu. Čim krenu loši rezultati odmah otkaz iz Partizana pa bih stavio vučelića na klupu. Ako krene i on loše i njemu otkaz. Pa sledeći iz uprave i tako redom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Je li vi stvarno mislite da će u ovoj okupiranoj državi i promjena uprave donijeti nešto? Pa ako mogu u EPS da stave onog glavatog pečenjara, što mislite da bi sledeća uprava Partizana postavljena od neke SNS/SPS ekipe imala ikakve veze sa fudbalom, ili tek znala nešto o istom? Mogu da dovedu neki trio fantastiko tipa Čučković/Bečić/Bule Goncić. I opet bi bilo isto, šta, da neće navijači nešto dodatno da se pobune? Pa i sad ima razloga za to da dođe masa i zapali stadion sa sve Vučelom na tribini, pa se sve svodi na "VČĆ PDR" izbacivanje frusta. Eto više nema ni Mutavog ni Velje, pa opet je stanje pacifikovano. Nijedna promjena uprave neće poboljšati stanje dok se stanje u državi ne promijeni, jedino ako se uzdate u neke predizborne poteze tipa ovo što su uradili sa KKP, ali na duge staze naprednjaci ne rade ništa što bi nečemu podiglo vrijednost, samo cijede i izvlače lovu. FK CZ je izuzetak jer je pantokrator opsjednut fudbalom (odnosno navijaštvom i navijačima CZ čiji dio nikad nije mogao da bude) i time da ga taj dio društva, taj bašibozuk voli i veliča, to je posljedica njegovih trauma iz mladosti, a i samo se čeka da se jedne godine okliznu pa da svi ti dugovi, muljanja, izvlačenja love i slično u potpunosti izađu na vidjelo. Nema sreće ni za kakav sport u ovoj Srbiji. 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa možete da nastavite da sanjarite da će neka nova uprava koju će da izabere SNS da napravi od Partizana novi Red Bul ili Benfiku ili na kraju dana Dinamo iz Zagreba, ili da prosipate ovakve snarky komentare dok sve odlazi u kurac. 

 

Ili možete vi silni grobari da se organizujete i srušite ovu vlast, ja sa moje strane sam već nekoliko puta rekao da ću rado da krenem sa vama u tu borbu :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Idemo prvo malim koracima, prvo da se FKP sroza na najniže grane, pa onda menjamo lopovsko-štetočinsku upravu kad ne bude ostao ni kamen na kamenu.

One can hope.

Lasno je davati takve savete, kad si zvezdaš

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Idemo prvo malim koracima, prvo da se FKP sroza na najniže grane, pa onda menjamo lopovsko-štetočinsku upravu kad ne bude ostao ni kamen na kamenu.

One can hope.

Lasno je davati takve savete, kad si zvezdaš

 

solidno ti je ovo, ne znam ni kako bih nazvao, ali svakako ničim lijepim. Imaš brat bratu deset mojih upisa na ovom forumu gdje kažem da bih pristao da se ukine sve što nosi grb CZ i da se preore i Marakana samo da se oslobodimo ovog zla zvanog SNS, ali nema veze, patkometrija is strong with you, sve se gleda kroz te naočare. 

 

Ali nema veze, samo da vi promijenite upravu. 

Link to comment

Naravno da nije lepo, da navijaš za FKP ne bi se pomirio sa ovakvim stanjem, čak iako znaš kakve je borba sa vetrenjačama u pitanju.

Patkometrija je i ovaj tvoj poziv na trpeljivost i pomirenje sa sudbinom jer sanjarimo da smenimo ove lopove.

 

Hvala, ali ne hvala. Biram da ne budem pomirljiv.

  • +1 1
Link to comment

Da li je moguće da si pročitao ovo moje kao poziv na trpeljivost ove uprave? Ja kažem da su velike šanse da vam, dok je ovaj sistem, dođe još gora uprava, što nije podrška niti želja da ova uprava ostane (mislim, realno, svejedno je). To se vidjelo prije otkad su došli, kakav Vazura, Vučela, Vuletić, sve SNS gmazine koje od fudbala imaju želju za menadžerskom provizijom, jurenjem za sojkama i međunožjem fudbalera. Samo kažem da se ne nadate ničemu dobrom od ovog SNS-a, a to da će sledeća uprava biti bilo šta sem SNS uprave ima vjerovatnoću od 0,0%, i tu nema sreće za Partizan. Naravno da se zajebavam za ovo da mogu grobari da smijene vlast, mada sam o tome i ozbiljno pisao - često se poteže neka cifra kako ima veliki broj grobara u Srbiji (i ima) koji su nekakva silna opozicija ali da sad Vučić dekretom ukine Partizan kao sportsko društvo, garantujem da bi bilo tri dana buke i četvrti dan bi bilo isto, idemo dalje, ukinuo je on i bitnije stvari za život u Srbiji od Partizana pa i dalje SNS sistem šljaka.

 

Ne kapiram ovo potezanje patkometrije, ovo isto bih napisao i da navijam za Vojvodinu, Radnički, i ne znam koji klub ili na kraju krajeva da ne navijam ni za jedan, što je otprilike trenutno najbliže istini. Da li bi onda drugačije čitao ovo što sam napisao? Da li bi imalo drugačiji smisao?

Link to comment

ne nadajte se nikakvim promenama = što bi uopšte i ove menjali  (eto tako čitam tvoje postove)

 

Što se tiče patkometrije, ipak se danas u Srbiji živi bolje, ne?

Malo mi je ružno da neko ko navija Zvezdu objašnjava kako je sve ovo k'smet i neće se ništa promeniti, ako me razumeš.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ove kreature je doveo zeka u dec 2014, on ih je i spasio odpokusaja puca 2016

U to vreme je imao ubedljivu vecinu u skupstini, pitanje je kako danas stoje stvari jer je debeli profa promenio statut tako da je uprava gotovo nesmenjiva, dok je svinjura doveo neke svoje ortake u skupstinu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...